Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Azonosítás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=875)

TM Laci 10-02-2006 20:14

Azonosítás
 
28 országot kéne azonosítanom, de csak 19 azonosito kód érkezett. A Hódítóról lekérdeztem az országaim listáját, és az teljesen rendbe is volt, mind a 28 rajta van. Kérdem én: a többit nem is kell azonosítanom?:) (mind a 28 ori egy mail cimen van)

Ati 10-02-2006 20:27

Quote:

Originally Posted by TM Laci (Post 33367)
28 országot kéne azonosítanom, de csak 19 azonosito kód érkezett. A Hódítóról lekérdeztem az országaim listáját, és az teljesen rendbe is volt, mind a 28 rajta van. Kérdem én: a többit nem is kell azonosítanom?:) (mind a 28 ori egy mail cimen van)



No nézzük. Leírtam ugye részletesen, hogy hogy fog menni az azonosítás.

Itt: http://forum.queosia.com/showthread.php?t=857

Tessék elolvasni.

Különösen ajánlom figyelmedbe a "Melyik nap lesznek kiküldve az azonosításhoz szükséges kódok?" kérdést, és a rá írt választ. :)

Ez a leírás egyébként közvetlenül a címlapra is be van linkelve.

Nola 10-03-2006 16:46

Ez nagyon jó. Akkor ezek szerint mikor azonosítani kell az orit akkor semmi nem működik benne sőt lopható meg minden. Emiatt kb 100 millától fosztottak meg mert a helytartó sem működik nagyon jó tényleg. Legalább a helytartó működhetett volna. Nemazért fizettem már pár ezret hogy emiatt essen szét az orim.

laci 10-03-2006 16:54

Mondjuk olvasd el, ami ki van írva, és ami emailben is kimegy, és akkor nem fogsz így meglepődni. Hihetetlen, hogy mindig ez van, 57 helyre ki van írva, mi lesz, jó előre, és mindig van egy csomó ember, aki kapkodja a fejét, amikor elérkezik az idő :mad:

Nola 10-03-2006 16:57

Ez nem kapkodás. Akkor lenne kapkodás meg sima durrogás ha nemtennék semmit. Tuttommal az azonosítás azok miatt kell mert sokat nemnéznek az országokra. De sztem aki használja a vipet az lehet azért használja mert nemtud minden percben a gép előtt ülni. Sőt a játék kényelmet szolgáltat. Ezért nemis kell beírni a 4 jegyű számot ha belépsz a játékba.

Ati 10-03-2006 17:05

Quote:

Originally Posted by Nola (Post 33450)
Ez nagyon jó. Akkor ezek szerint mikor azonosítani kell az orit akkor semmi nem működik benne sőt lopható meg minden. Emiatt kb 100 millától fosztottak meg mert a helytartó sem működik nagyon jó tényleg. Legalább a helytartó működhetett volna. Nemazért fizettem már pár ezret hogy emiatt essen szét az orim.

Napokkal előre szólva lett, hogy mi fog történni, hogy figyelj oda, hogy kibírja az országod, és készülj fel rá. Nem tehetek róla, hogy nem olvastad. Elég feltűnően ki volt írva a címlapra.

Nola 10-03-2006 17:09

De ati. Nem az a bajom hogy nem lehet belépni vagy hogy lophatnak vagy akármi más. Hanem az hogy "fizettem a helytartóért." Sztem igazán működhetett volna.

Ati 10-03-2006 17:13

Quote:

Originally Posted by Nola (Post 33460)
De ati. Nem az a bajom hogy nem lehet belépni vagy hogy lophatnak vagy akármi más. Hanem az hogy "fizettem a helytartóért." Sztem igazán működhetett volna.


Ha működött volna, akkor az lenne a gond (nem feltétlen Tőled, hanem mástól), hogy nem mentek a körök, mégis miért fogytak a vip körök.

Éppen ezért ez teljesen egységes: ha nem mennek a körök, nincs helytartó sem, és nem fogynak a vip körök sem. Ez vonatkozik szabira, vonatkozik kitiltásra, vonatkozik arra az időszakra, ha valamiért a Hódító áll, vonatkozik minden más olyan időszakra, amikor az országod "nem megy". Így lehet tudni, hogy mikor dolgozik a helytartó, és mikor nem.

Nola 10-03-2006 17:20

Na mind1. Azért kössz a pontos infót. De még :mad:

TM Laci 10-03-2006 20:17

Melyik nap lesznek kiküldve az azonosításhoz szükséges kódok? 2006. október 2-án kezdjük el a kódok kiküldését, országsorszám szerinti sorrendben haladva. Hogy a normál játékmenetet a sok levél ne befolyásolja, ezért a kiküldés időbelileg el van nyújtva, akár több nap is lehet, mire a magasabb sorszámú országok sorra kerülnek.

elnézést, én hibám...nem olvastam


All times are GMT +1. The time now is 10:51.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu