Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Fantasy, szerepjátékok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Wolrd of Warcraft [WoW] (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3201)

Druida 09-28-2008 17:40

Wolrd of Warcraft [WoW]
 
Hello mindenki!

nemrég kezdtem el egyik barátom ajánlására játszani a wow-al, hát be kell valljam kellemesen csalódtam. iszonyat jó a játék, nagyon tetszik. megszeretném kérdezni hogy közületek ki játszik a wow-al? létrejött egy új szerver, eddig a legjobb amit találtam, egyik haverom csinálta, ha már játszotok a játékkal akkor feltétlenül próbáljátok ki a szerót: Gamer WoW szerver
ha még nem játszol a wow-al, de szívesen kipróbálnád, akkor keress engem privátban, elmondom mi a teendőd. :)
azért hoztam létre ezt a topikot, mert mivel mégcsak most kezdtem millio kérdésem van, és majd remélem itt válaszol nekem, aki játszik vele. előre is köszi :P

Deni 09-28-2008 17:44

Erre már van topic, ha jól tudom :rolleyes:
Ha kérdésed van, szívesen segítek persze akár itt is :)

Druida 09-28-2008 18:20

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 192016)
Erre már van topic, ha jól tudom :rolleyes:
Ha kérdésed van, szívesen segítek persze akár itt is :)

kerestem topicot de nem találtam sajnos...
első kérdésem az lenne hogy honor pontokat hol/hogy lehet szerezni?

Grabi 09-28-2008 18:23

számoltam: 9 mp volt ;)

http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1254

Deni 09-28-2008 18:50

Quote:

Originally Posted by Druida (Post 192019)
kerestem topicot de nem találtam sajnos...
első kérdésem az lenne hogy honor pontokat hol/hogy lehet szerezni?

Honor pontot PvP-ben tudsz szerezni. A pontszerzés függ attól, hogy milyen rangú ellenséget gyaktál le és mindezt csapatban vagy egyénileg sikerült végrehajtani.

Druida 09-28-2008 19:50

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 192020)

télleg nem találtam meg, nem kell gúnyolódni :(

Andrew 09-28-2008 20:40

Quote:

Originally Posted by Druida (Post 192028)
télleg nem találtam meg, nem kell gúnyolódni :(

Inkább mondtad volna azt, hogy bocs, elfelejtettem utánanézni :D

laci 09-28-2008 21:17

Ne akadjatok már bele abba hogy egy újatt topic született egy már létező témának, a számos elfes, félelfes, óriásos ismétlődő téma mellett talán befér még egy + WoW-os is ;)

Druida, ha tudok szívesen segítek, kérdezz bátran. Bár én továbbra is a legális játékot ajánlanám, persze csak ha belefér a havi 2500 rugó ;)

[HTPA]GeeForce 09-28-2008 21:49

Csatlakozom Lacihoz!
Én nagyon WoW ellenes vagyok, mert játszottam tört szerveren is, és játszottam eredetin is. (Igaz, csak a simával, az új kieget nem próbáltam.)

Attól függetlenül, hogy nekem nem jött be, a véleményem az, hogy a legális szerverek 1000x jobban a buheráltaknál. Ezt az is mutatja, hogy a legális játékkal majdnem 3 hétig játszottam. :D Ami igen nagy szó nálam akkor, amikor maga a játék nem jön be.

És most már egyre olcsóbb a WoW feltöltő kártya, szóval szerintem megengedheti magának az ember. 2-3k Ft-ot megkersel 1 nap kisegítő munkával. Szóval szerintem vállalható.

De ha tetszenek az ilyen játékok, akkor javaslom, hogy próbálkozz a LineAge 2-vel, vagy a Cabal-lal, érzésem szerint jobban jársz. (Ez persze magánvélemény.)
A Cabal azért is jó, mert legálisan, és ingyenesen játszhatsz az eredeti szerveren. (Nem is létezik tört szerver, kivéve 1-et, de az játszhatatlan, mert az egész szerver egy nagy csalás, úgy ahogy van, 1 millió arany esik ki 1 szörnyből, stb..... értelmetlen az egész. És nem is mindig elérhető. Egyszóval: szar.)

Ha pedig nem a világ miatt játszod, hanem az online gerjedés fogott meg, akkor csakis EVE Online. Az is fizetős, olcsóbb, mint a WoW, 100%-os sci-fi környezet. Az a legjobb online játék, akárhogy is nézzük. Igaz, nem fantasy világú, hanem "űrös-lövöldözős".

Szóval ha már mindenképp WoW-olsz, akkor azt legalább eredetiben tedd. Hidd el, sokkal jobb.

Druida 09-28-2008 22:11

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 192033)
Inkább mondtad volna azt, hogy bocs, elfelejtettem utánanézni :D

nem vicceltem, télleg rákerestem. tuti elírtam vagy vmi mert mostmár én is megtalálom.


All times are GMT +1. The time now is 20:20.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu