Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   WAP bővítés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4347)

Ati 09-14-2010 07:28

WAP bővítés
 
Sziasztok!

Nem gondoltam volna, hogy erre még valaha sor kerül, úgyhogy most csapjatok le rá... :) WAP bővítés!

Aki használja a WAP felületet, annak mi hiányzik, mi az, amit szívesen látna még a Hódító WAP felületén?

Princ 09-14-2010 07:56

Amikor pl piacon veszek valamit, vagy képzést indítok el, a művelet elvégzése után bent maradnak az űrlapon a megadott számok, akkor is ha visszalépek egy előző oldalra majd újra a piacra/képzésre.
Nem tudom fejleszthető-e, vagy ez csakis telefonfüggő beállítás, de jó lenne ha nem 2x kéne 1 műveletet megcsinálni: először beírni, másodszor meg kitörölni, s aztán haladni a következőre (kivéve persze, ha sokszor kell ugyanaz).

Menük közül az intéző ami nagyon hiányzik.

Ati 09-14-2010 08:15

Quote:

Originally Posted by Princ (Post 263851)
Amikor pl piacon veszek valamit, vagy képzést indítok el, a művelet elvégzése után bent maradnak az űrlapon a megadott számok, akkor is ha visszalépek egy előző oldalra majd újra a piacra/képzésre.
Nem tudom fejleszthető-e, vagy ez csakis telefonfüggő beállítás, de jó lenne ha nem 2x kéne 1 műveletet megcsinálni: először beírni, másodszor meg kitörölni, s aztán haladni a következőre (kivéve persze, ha sokszor kell ugyanaz).

Menük közül az intéző ami nagyon hiányzik.

Az első az telefon (böngésző) függő, mivel ugyanaz az oldal, ezért kitölti az utolsó adatokkal.

Remedy 09-14-2010 08:59

Nekem a klanraki es a karavan hianyzik.

Pool 09-14-2010 09:23

Elérhető legyen az Aréna

legalábbis az én ősi telefonom nem tudok oda belépni, csak a "sima orimba"

Flayer 09-14-2010 09:50

Üdv All!

Nekem a piacról visszatérő áruk hátralévő idejének a kijelzése hiányzik!
Javaslom mindenkinek az Opera mini telepítését a telóra ott el lehet érni mindent csak hosszabb idő mint a sima böngésző!:(

Ati 09-14-2010 10:04

Quote:

Originally Posted by Flayer (Post 263855)
Javaslom mindenkinek az Opera mini telepítését a telóra ott el lehet érni mindent csak hosszabb idő mint a sima böngésző!:(

OFF: és drágább (nagyobb forgalom), és nagyobb esély az anarchra. (Minden opera-minit használó az opera szerverén keresztül netezik. Az összes. Az egész világról.)

vityu 09-14-2010 10:22

1. Klánpontlista (sokszor tudnám Wapról elintézni az éjszakát, csak emiatt nem tudom)

2. Menürendszer a főmenü link mellett, hogy ha pl a piacon vagyok Achmednél, akkor ne kelljen a főmenüből menni újra, ha át akarok ugrani a másikhoz, mert ha csináltam valami műveletet, akkor az is 2 ugrás, mire visszajutok.
pl így:
-Főmenü
-Piac

3. Szintlépés, mert a múltkor kerestem, és nem találtam, bár lehet, hogy én vagyok ilyen balga, de amikor a szövetség együtt lépne, akkor nem akarok pár körre egyedül maradni az éhes országok felett :)

Ati 09-14-2010 10:36

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 263857)
3. Szintlépés, mert a múltkor kerestem, és nem találtam, bár lehet, hogy én vagyok ilyen balga, de amikor a szövetség együtt lépne, akkor nem akarok pár körre egyedül maradni az éhes országok felett :)

Szintet ne wapról lépj. Ez nem lesz wapra, az biztos.

vityu 09-14-2010 10:48

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 263858)
Szintet ne wapról lépj. Ez nem lesz wapra, az biztos.

Öööö, kifejtenéd ezt bővebben? Ha fizikai korlátai vannak, akkor megértem, de egyébként miért ne léphetnék szintet wapról? Ha egy szövetség nem tudja összeegyeztetni az időpontokat, a feléépéshez, hogy mind a 4-en gép előtt lehessenek akkor, akkor bizony egy jó időpont lehet, hogy napok kérdése. Vagy pedig a másik opció, hogy néhány órára 1-2 országot magára kell hagyni, ameddig a vérszomjas alsó/felső szomszédok szépen beverhetik..

Felkötni nem fogom magam ha nem lesz, de én hiányoltam.


All times are GMT +1. The time now is 14:46.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu