Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Klánok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=71)
-   -   TP Vadászok (#2) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3584)

Dus 07-08-2009 11:26

TP Vadászok (#2)
 
Sziasztok!

Új klán a játékban! :)

Rövid történet:

Ööö, ez igazából nincs, de csak azért is írok valamit. :)

Régen, Arthenior városában békés, nyugodt élet zajlott. Az emberek, törpék, elfek, és mindenféle félszerzetek barátságban éltek eme kis városkában, de semmi sem tarthat örökké. Egyszer egy hatalmas ork banda pusztította el a várost, felégetve mindent, és lemészárolva mindenkit. Alig páran élték túl, elmenekülve, vagy elbújva a város rejtett zugaiba. Mikor az orkok végül kivonultak a városból a holtak bűze és a vér szaga közepette a túlélő harcosok elhatároztak, hogy mindörökké véget vetnek ezen a vidéken, az orkok pusztításának, így a környező pár falu, karavánpihenő és pár nagyobb város legjobb kardforgatóival, és mágusaival megalapítottak egy szövetséget, melynek a "TP Vadászok" nevet adták. Egyetlen céluk a környék védelmezése, és saját képességeik minél tökéletesebbre fejlesztése, el nem rettenve a környező klánoktól. Hajlandóak a baráti viszony kialakítására, de ha háborúba csöppennek, azon borzongások után, mely Artheniorban történt, soha meg nem riadnak az ellenségtől, és utolsó csepp vérükig harcolnak!

Belépési feltétel:

10. szintű karakterek már jöhetnek a klánba, később ez a szintszükséglet növelve lesz az alapító tagok által javasolt határra...

Klánadó:

Addig nincs klánadó, ameddig mindenki rak be annyi pénzt, hogy a klán fenntartása fedezve legyen...


Jöjjetek minél többen. :)
10. szint nem olyan sok, és siessetek, mert később ez növelve lesz...

Dus 07-10-2009 11:40

A 22 tagból, aki a klánban van, 10 tag van a top 17 helyezettek közül (azok, akik a toplistán fel vannak tüntetve), és ezen kívül jópár olyan tag is van, akik éppen hogy csak nincsenek fent a listán.

Szóval, aki azért nem jön, mert kevesen vagyunk, annak már nem kell félnie, jöhet. Aki azért nem jön, mert arany klánmedál helyett ezüstöt kapna, annak annyit üzenek, hogy célunk megelőzni a Fehérmágusokat (mert miért ne lenne?? :)), és ha átjösz, akkor erre máris nagyobb az esély!

Mindenkit várunk, aki elérte a 10. szintet (10. szinten van épp, vagy a felett).

Dus 07-15-2009 22:19

Ellenben a Bogárkákkal mi viszont most még a kis játékosok felé is nyitottak vagyunk!

Mostantól szintkorlát nélkül, bárki jelentkezhet a klánba, csak fejlődjön, ne ragadjon le...

Ugyn egyenlőre visszaestünk a 3. helyre, de reményeink szerint ez csak egy átmeneti állapot. :)

Szóval gyertek, jelentkezzetek, játszatok, érezzétek jól magatokat! :)

Dus 07-16-2009 15:45

Megkérem a klántagokat, hogy küldjék el nekem itt a fórumon pm-ben, hogy szerintük mely környékre kéne alapítani a klánvárost. Ez amolyan szavazás féle!

Előnyben részesül az a szavazat, ahol logikus indoklás van, hogy szerinte miért oda kéne, illetve előnyben részesül annak a szavazata, aki lényegében az összes pénzt összegyűjtötte. :)

Továbbra is bárki jelentkezhet a klánba, csak fejlődjön, gyűjtse a tp-t (ezt egyébként is megtenné)...

U.I.: A klánvárost este 7 és 8 között alapítanám valamikor (ma), szóval minél hamarabb küldjétek, hogy hova...És persze, a saját véleményemet is beleszámítom. :D

Dus 07-16-2009 19:27

Nem nagyon jöttek még "szavazatok" úgyhogy még várok, de UTC éjfél előtt mindenképpen megalapítom...szóval mindenki aki klántag, az légyszi írjon pm-et. :)


És továbbra is várom a jelentkezőket a klánba, az utóbbi két órában páran csatlakoztak már... :)

Ati 07-16-2009 19:50

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 219277)
Nem nagyon jöttek még "szavazatok" úgyhogy még várok, de UTC éjfél előtt mindenképpen megalapítom...szóval mindenki aki klántag, az légyszi írjon pm-et. :)

Hogy segítsek: a jövőben egész biztosan lesz olyan funkció, amivel felszámolhatod a kánvárost, hogy máshova áttelepülhess, úgyhogy ha nagyon elrontod most a helyezkedést, akkor sincs minden veszve hosszútávon.

Ildee 07-16-2009 20:12

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 219279)
Hogy segítsek: a jövőben egész biztosan lesz olyan funkció, amivel felszámolhatod a kánvárost, hogy máshova áttelepülhess, úgyhogy ha nagyon elrontod most a helyezkedést, akkor sincs minden veszve hosszútávon.

Ingyen lesz ez a lehetőség? Gondolom nem...

Dus 07-16-2009 20:22

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 219285)
Ingyen lesz ez a lehetőség? Gondolom nem...

A klánváros áráért cserébe...Szerintem úgy lenne logikus. :)

Dus 07-17-2009 13:01

A klán már 31 taggal büszkélkedhet, és a tegnapi nap jelentős lépéseket tettünk afelé, hogy tényleg klánként működjünk (előtérbe került a csapatmunka, és ez a jövőben egyre inkább így lesz)...

Még mindig, mindenkit várunk szeretettel a klánba, akár 1. szintű, akár 15. szintű, teljesen mindegy, akárki jöhet, a feltétel csak az, hogy gyűjtsed a tp-t (amit egyébként is csinálnál), fejlődj, és érezd jól magad a játékban! :) (Valójában, ha kereskedős, vagy termelő karaktered van, akkor csak az érezd jól magad a lényeges ;) )...

Tudom, de hisz csak 3. helyen vagyunk. És?? :) Persze, szándékunk megelőzni a többi klánt (és ezért tegnap elég sokat tettünk, és csak kicsivel lehetünk lemaradva, és ez a szándék a jövőben is így lesz), de mi elsődlegesen egy klánként szeretnénk működni, összefogva egymással, és csapatmunkával építeni a kis városunkat, növelni a területeinket és javakat gyűjteni. És emellett még mindig csak játszunk, és jól érezzük magunkat.

Ha Te is ilyen klánéletet szeretnél, akkor gyere csak. Mindenkit várunk. :)

Dus 07-20-2009 10:51

Hogy is kezdjem?? In medias res. :)
Ma reggel, amikor beléptem a mudba és beköszöntem klánchat-en, közölte velem pár klántársam, hogy teljesen üres a klánraktár. Hmm... Ugye itt azért még elgondolkodunk, hogy vajon elvitte valaki (és ki??) vagy a játék hibája miatt tűntek el a cuccok. Tehát az első az volt, hogy megkérdeztem Atit. Nem a játék hibájából tűntek el. Nos, akkor valaki elvitte...

Nem fogok gyanúsítgatni, de én mindenki helyében újra átgondolnám, hogy melyik klánba tartozom, és hogy melyik klánba szeretnék belépni. Hogy a fair játék fontosabb-e, mint a klánpontszám (Igen, sokkal!!!), és hogy Te melyiket választod...

Elkeserítő ami történt. Sok nem fair dolgot láttam már, csak ebben a játékban, pedig 20 napja nyílt meg a regisztráció. Ez már elszomorító, de hogy valaki ilyen húzással álljon elő, én annak a helyébe úgy elszégyelném magam, hogy a világból is elmenekülnék...

Akinek nem inge, ne vegye magára. :)


Még mindig teljesen nyílt a belépés a klánba, mindenkit várunk szeretettel. Maximum a klánraktárt nem fogjuk használni annyira...


U.I.: A klántársakat pedig megkérem, hogy ugyan csak senkit se gyanúsítson, még akkor sem, ha számára egyértelmű, hogy ki volt az...Se közös chat-en, se fórumon. Köszi. :)


All times are GMT +1. The time now is 00:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu