Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Hazban el nem fero lakosok szabin (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3990)

Remedy 12-31-2009 09:22

Hazban el nem fero lakosok szabin
 
Sziasztok!

Egy apro logikatlansagra hivnam fel a figyelmet.

Ha elmesz szabira, ugye a barakkba, templomba, kocsmaba, es raktarba el nem fero cuccok elmennek, akkor is, ha hazajonnek a piacrol, es mar szabadsagon vagy. Ellenben az el nem fero embereid nem mennek el.

Ugy gondoltam, azok is elmehetnenek. (Akar egyszerre, akar felezodve, mint amugy)


Egy igazi okot tudok, amiert ez fontos lehet: Par csoport tetejen vannak ilyen elfokozott fellepesi hekire lekopott szabis orszagok, maximum fokozassal, akik vmiert csak azonositani jarkalnak be, de korvaltast veletlen sem tartozkodnak az orszagukban, nehogy nep elmenjen beloluk. (ezt mondjuk nem is ertem...) :)

Ezaltal foglaljak a top helyeket, amikre majd kis 9essel es folotte szuksege lenne az embernek. Viszont annyival folotte vannak a tobbieknek a fokozas miatt, hogy nem tul konnyu megelozni oket majd. (Pl felek hogy jksz szuloagya is lehet majd, hogy a kis 9+osok fole tudjanak menni) (asszem tuvalunal is ilyesmi volt)

Velemenyek? :)

Masolok egy Gs peldat:

1 dddddd [SZ] X(3) 91.322
2 zzzzzz Y 82.157

Pool 12-31-2009 09:25

Támogatom.

Khazad-Dum 12-31-2009 10:14

Én is támogatom.

Tsobi 12-31-2009 12:29

Úgyszintén. :)

-Ricsi- 12-31-2009 14:46

Logikus. Támogatva.

Dragi 12-31-2009 16:01

Me too.

(rövid)

vityu 12-31-2009 16:13

Tetszik! Mindenképpen támogatom!

Dynosaur 01-01-2010 21:59

teljes mértékben egyetértek... :)

sutike31005 01-01-2010 23:17

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 234345)
Sziasztok!

Egy apro logikatlansagra hivnam fel a figyelmet.

Ha elmesz szabira, ugye a barakkba, templomba, kocsmaba, es raktarba el nem fero cuccok elmennek, akkor is, ha hazajonnek a piacrol, es mar szabadsagon vagy. Ellenben az el nem fero embereid nem mennek el.

Ugy gondoltam, azok is elmehetnenek. (Akar egyszerre, akar felezodve, mint amugy)


Egy igazi okot tudok, amiert ez fontos lehet: Par csoport tetejen vannak ilyen elfokozott fellepesi hekire lekopott szabis orszagok, maximum fokozassal, akik vmiert csak azonositani jarkalnak be, de korvaltast veletlen sem tartozkodnak az orszagukban, nehogy nep elmenjen beloluk. (ezt mondjuk nem is ertem...) :)

Ezaltal foglaljak a top helyeket, amikre majd kis 9essel es folotte szuksege lenne az embernek. Viszont annyival folotte vannak a tobbieknek a fokozas miatt, hogy nem tul konnyu megelozni oket majd. (Pl felek hogy jksz szuloagya is lehet majd, hogy a kis 9+osok fole tudjanak menni) (asszem tuvalunal is ilyesmi volt)

Velemenyek? :)

Masolok egy Gs peldat:

1 dddddd [SZ] X(3) 91.322
2 zzzzzz Y 82.157

nem szeretném, ha változna a helyzet... :) jó nehezítésnek tartom... :) már számoltam vele ( és a szövimmel mentunk mar ugy at a csopin, hogy 9 ese volt most 10 ese van, tehat a bizonyitek, hogy hozhato..egyenlőre...:P)

ja meg valami tuvalunal a jksz mas miatt volt jksz.. de akkoriban meg nem volt a max heki meghatarozva.. igy pl voltak 200 k-s orik 5 os csopikba amiket nehez volt megelozni.. :P

Kics 01-04-2010 16:27

Tudom, hogy nem szeretik nagyon, ha külön van kezelve a normál és az anarch, de:

Anarchban jópár ország van, amik csak ideiglenesen vannak használva (90 napon túli időszakon is) és a felépítésük szándékosan erősen piac- és pénzfüggő (értem ezalatt ház nélküli varik, kevesebb házas, vagy szintén háznélküli hadisok, stb) Ott nincs ilyen jellegű probléma, hogy nem lehet valakit beelőzni (tehát ez az indok ott nem áll fenni), ellenben a fenti országok kezelése kissé komplikáltabb lenne (melyekben azért elég sok munka volt és van is, ha azok aktívak).

Normálban semmi kifogásom ellene.


All times are GMT +1. The time now is 18:43.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu