Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Apró módositások a fehér infopaneleken (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4035)

siQ 01-23-2010 09:31

Apró módositások a fehér infopaneleken
 
Nem tudom mi a nevük a párbaj és árverés paneleknek az Országod oldalon. Nevezzük őket fehér infopanelnek:)

Nem ez a javaslat, hanem hogy engem néha zavarnak. Nyilván nincs mindig árverés, de ugyan már lehessen azt is bezárni, mert most már kezd zavaró lenni, hogy valaki szórakozik ezzel az utolsó számmal. Kisebb képernyőn nem látszik egyből az utolsó távol eredménye és azt utolsó események, mert ez lejjebb tolja a normális eseményeket.

Nekem drasztikusabb megoldás is megfelel, ha Beállitásoknál be tudom pipálni, hogy nem kivánok árverésen résztvenni vagy Párbajon, és akkor meg sem jelennek ezek a fehér cuccok.

Nem egy nagy dolog tudom, de pont ezért nem is bánt senkit a javaslat.

Ati 01-23-2010 09:57

A párbajt be lehet zárni, csak akkor jelenik meg újra, ha új publikus párbaj van. Az árverést nem lehet bezárni, az viszont teljesen szándékosan látszódik mindenkinél, az ilyenkor szerves része a játéknak. És ahogy minden évben, úgy idén is az lesz, hogy ha nagyon elhúzódik az árverés, akkor a doboz lekerül onnan, de ettől maga az árverés még folytatódik az érdekelt felek között.

siQ 01-23-2010 10:10

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 238062)
A párbajt be lehet zárni, csak akkor jelenik meg újra, ha új publikus párbaj van. Az árverést nem lehet bezárni, az viszont teljesen szándékosan látszódik mindenkinél, az ilyenkor szerves része a játéknak. És ahogy minden évben, úgy idén is az lesz, hogy ha nagyon elhúzódik az árverés, akkor a doboz lekerül onnan, de ettől maga az árverés még folytatódik az érdekelt felek között.

És mi lenne ha az árverést is be lehetne zárni?

Minden nap reggel felrakja a rendszer, amig van szám, de első belépésnél tudjam bezárni és akkor a nap további részére legalább nem látom.

Ati 01-23-2010 10:15

Quote:

Originally Posted by siQ (Post 238063)
És mi lenne ha az árverést is be lehetne zárni?

Minden nap reggel felrakja a rendszer, amig van szám, de első belépésnél tudjam bezárni és akkor a nap további részére legalább nem látom.

Az árverésnek az a lényege, hogy mindenki tudjon róla, és részt vehessen benne. Fontosabb elem, mint a párbaj, ami bezárható. Úgy érzem, hogy évente ezt a másfél hónapot mindenki kibírja.

vityu 01-24-2010 01:11

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 238062)
És ahogy minden évben, úgy idén is az lesz, hogy ha nagyon elhúzódik az árverés, akkor a doboz lekerül onnan, de ettől maga az árverés még folytatódik az érdekelt felek között.

már 13napja nem lehet árverést kiírni, szerintem már igencsak elhúzódott, vagy nem? :D

Ati 01-24-2010 08:53

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 238120)
már 13napja nem lehet árverést kiírni, szerintem már igencsak elhúzódott, vagy nem? :D

Ennyi idő teljesen normális. 13 napja nem lehet újat kiírni, ettől még több árverés is folyamatban volt.

Ati 01-24-2010 08:53

Ezügyben hajthatatlan vagyok; az egyiket be lehet zárni, a másikat pedig nem akarom engedni, hogy be lehessen, úgyhogy ez a javaslat elvetve.


All times are GMT +1. The time now is 16:01.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu