Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Mi számit csalásnak ..... (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1578)

casper 03-21-2007 14:21

Mi számit csalásnak .....
 
Sziasztok :)
azért nyitottam ezt a topicot mert van egy pár barátom aki ugy gondolja pl: hogy ha én ugy látom hogy az az orim ami épp van nem teszik vagy mind1 miért törlöm de elötte átküldöm a pénzem a szövitagomnak és utána kezdek egy ujjat szövizünk és visszaadja az csalásnak számit várom ide az olyan meglátásokat amik szerintetek hasonlóképp csalásnak vesztek ....
mert szerintem ez nem az:))
Casper

Dani 03-21-2007 14:24

Mi pont ugyan ezt csináltuk most. Igazából nem is értem mért számítana csalásnak... Ez a lehető legértelmesebb lépés, hamár mindenképp törlöd az orit.
Szerintem

Herr M. 03-21-2007 15:00

Üdv!


Abba gondoljatok bele, hogy ez alapján lehet inditani egymás után 20 országot és a pár hetes tartalékot midig áttolod a "szövidnek" (, aki mondjuk Dani). Majd törölsz. Nem túl nagy előny ez?

Grabi 03-21-2007 15:02

nem tudsz egyszere 20 orit csinálni. amúgy meg minek újat regelni, csinálsz egyet és azt nem 20*pár hétig csinálod, hanem 20*pár hét ideig. mi a különbség?

laci 03-21-2007 15:05

Na neee, miért lenne csalás, ha egy szövetséges abbahagyja a játékot, de előtte még átadja, amit összeszedett?

casper 03-21-2007 15:06

Quote:

Originally Posted by Herr M. (Post 81475)
Üdv!


Abba gondoljatok bele, hogy ez alapján lehet inditani egymás után 20 országot és a pár hetes tartalékot midig áttolod a "szövidnek" (, aki mondjuk Dani). Majd törölsz. Nem túl nagy előny ez?


mr herr
nem értem mi a bajod evvel nem tudsz értelmes magyarázatot adni erre mert avval az orival eltel pl 3 hónap törlöd és az ujj orinak adod a lét a sorszám az ujj meg annyi hogy nincsenek eltelt körök de más mi változna a név és mi ebbe a baj az elözö ori már nincs meg nem ??
ha nem mész a topba akkor annyi időt töltesz el amennyit akarsz nem akkor magyarázd meg mi a bajod evvel ???
de ha lehet úgy hogy mi kicsi emberek is meg értsük mert nem értem ez nem, csalás söt csak magammal szúrok ki mert kell idő mire visszatérek a péngyüjtéshez szal várom a kielégitő válaszod....

skiti 03-21-2007 15:08

Quote:

Originally Posted by Herr M. (Post 81475)
Üdv!


Abba gondoljatok bele, hogy ez alapján lehet inditani egymás után 20 országot és a pár hetes tartalékot midig áttolod a "szövidnek" (, aki mondjuk Dani). Majd törölsz. Nem túl nagy előny ez?

te tudsz valamit amit én nem:)
hogy hogyan lehet több pénzt csinálni mondjuk 20 hét alatt 20 kölönböző orival mint 20 hét alatt eggyel:)
oszd meg velem pls:)

Princ 03-21-2007 15:23

A kérdés egy másik olvasatban épp aktuális nekem, hát fölteszem:

B-ből a szövetségesem szintet lép, én nem. Ha átkaravánozom hozzá az eddig felgyűlt tartalékaimat, (mivel nekem nincs szükségem rá, az A-ban meg jól fog jönni), az csalás-e? A-ban azonos klánban leszünk.

És ha ezek nem számítanak csalásnak (sztm legalábbis), akkor etikailag milyen mértékben kifogásolhatók? Alkalmas lehet-e egy ilyen kérdés állásfoglalásra?

skiti 03-21-2007 15:26

etikailag kifogásolható talán, de szerintem nincs benne semmi kivetnivaló.
tiltani is felesleges volna mert mi az hogy nem küldhet valaki karaván egy szövisének, bármilyen helyzetben?:)

Grabi 03-21-2007 15:32

én még azt sem értem etikailag miért lenne probléma az.. egy szövi egy kassza. ha A-ban is egy szövi akkor miről beszélünk?
ha meg A-ban nem egy szövi akkor meg nem karavánolja át.


All times are GMT +1. The time now is 18:19.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu