Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Fórum választás... (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=689)

Senki 08-05-2006 22:10

Fórum választás...
 
1: Mi lenne hogyha a fórumválasztót vagy fülekkel helyettesítenénk, vagy csak áttennénk felülre, és akkor nem kellene végiggörgetni azt a fórumot amit éppen nem akarunk elolvasni?

2: Lehet valaha is szó arról hogy írhatunk majd minden olyan 5. szinti csoport fórumjára ahol már járt az az országunk?

sivatagi rohamkukac 08-06-2006 08:56

ez szerintem is jó ötlet volna :rolleyes: pl ha nem akarom elolvasni a közös fórumot mert valamelyik 5. szintű fórumon dumálok, de közben ugye az orit is kell rendezni :cool: és az is jó ötlet volna hogy az összes 5. szintü fórumot látnám ahol jártam :D

Láma 08-06-2006 09:31

én látom az összeset. 5/r és 5/x. nem értem mi a bajotok ezzel :confused:

-Fegya- 08-06-2006 09:41

Támogatom Senki ötletét. Ponttal még nem lehet támogatnom.

Senki 08-06-2006 09:43

Quote:

Originally Posted by Láma
én látom az összeset. 5/r és 5/x. nem értem mi a bajotok ezzel :confused:

majd ha fellépsz nem fogod, csak ahonnt eredetileg jött az orid. tudom, ez csak kékszámosokat érint, de éppen ők a legrégebbi játékosok között vannak...

aúú 08-06-2006 13:56

Án még mindig azt mondom, hogy jó ötlet! :)


Quote:

Originally Posted by Láma
én látom az összeset. 5/r és 5/x. nem értem mi a bajotok ezzel :confused:

Jaja, ha már felléptél az aktuális 5. szintedről, akkor csak 2 fórumot fogsz látni, az egyik 5. szintet és a közös fórumot.

Synkel 08-06-2006 14:29

Mindkettő jó ötlet. Lehetne valahol fenn választani a fórumok között, és lehetne elérni valamennyi korábbit:)

Senki 10-11-2006 19:52

hopsz, el is felejtettem, hogy ez a topic itt van, akkor sorry az előzőért...:o :o :o :p akkor talán tessék itt ennek feléledni vagy valami történjen vele, nem láttam hogy nem tettszene bárkinek is :D


ne hagyjuk behalni a topicot :D:D:D:D

Killer 10-22-2006 10:21

szerintem is jó ötlet támogatom:D

vereslaszlo 10-26-2006 14:39

Quote:

Originally Posted by aúú (Post 27357)
Án még mindig azt mondom, hogy jó ötlet! :)
Jaja, ha már felléptél az aktuális 5. szintedről, akkor csak 2 fórumot fogsz látni, az egyik 5. szintet és a közös fórumot.


Ez sajnos igaz és nem is értem miért igy lett megoldva.

Nagyon furcsa, hogy az 5-ös szinten több fórumra írhatok és olvashatok, majd feljebb már az uj, de lent maradtakkal a fórumon nem tudok beszélgetni, ez olyan, mintha amiat büntetnének, hogy miért választottam másik 5-s csoportot, mint amiben régebben kezdtem és utána miért léptem feljebb,....

Javaslom, ha már egyszer egy forumot sikerült elérnem, akkor annak az elérése maradjon végleges.


All times are GMT +1. The time now is 15:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu