Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Ország átadása nem anarchista csoportokban (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1303)

Goldy 01-10-2007 19:41

Ország átadása nem anarchista csoportokban
 
Mivel mostanában vita tárgya más topicban, gondolkodjunk el rajta mi lenne ha a normál játék keretein belül is legálissá válna a megunt országok átpasszolása.

Bizonyos szabályok mellett természetesen.
Pl: a főországénál nagyobb pontértékű, magasabb csoportban lévő orit nem lehetne átvenni.


No ide össze lehet gyűjteni pro és contra az érveket.

Grabi 01-10-2007 19:44

szerintem mind a kettő előkerült.

pro:
-egy már megunt ország továbbvitele. jó a játékosnak, aki több orival jáccik és nem kell termelgetnie az elején, jó a hódnak a több vip smsért.

kontra:
- amit Ati mondott, hogy más megtermeli a pénzt, míg az új gazda a már megtermeltet viszi tovább, ami tényleg elgondolkodtató

Bogár 01-10-2007 19:45

nekem tetszik az ötlet. :)
viszont azt nem értem, miért kellene ez a szabály: "a főországénál nagyobb pontértékű, magasabb csoportban lévő orit nem lehetne átvenni."

Goldy 01-10-2007 19:47

Quote:

Originally Posted by csunyabogar (Post 64873)
nekem tetszik az ötlet. :)
viszont azt nem értem, miért kellene ez a szabály: "a főországénál nagyobb pontértékű, magasabb csoportban lévő orit nem lehetne átvenni."

Azért tartanám fontosnak hogy pl 1/A-ba ne kerüljön már úgy hogy az 5. szintről se lépett még tovább soha...

dreaman68 01-10-2007 19:51

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 64874)
Azért tartanám fontosnak hogy pl 1/A-ba ne kerüljön már úgy hogy az 5. szintről se lépett még tovább soha...

van olyan aki 1/A eladja az oriát?:D
de nekem is tetszik az ötlet. és végülis jó lenne ez a pontos szabály

Bogár 01-10-2007 19:53

inkább legyen az a feltétel, hogy a legmagasabb szinten levő oridnál magasabb szinten levő országot nem vehetsz át. nekem így jobban hangzik...

Remedy 01-10-2007 19:53

En ellenzem, akinek kell ori, reggeljen egyet, es jatsszon vele....

Penya 01-10-2007 20:10

Ebben az esetben az lehetne feltétel h rendelkeznie kell orival, mondjuk legalább a 4es szinten. Az miért baj ha átvenném mondjuk egy ismerősöm G s oriját amivel már biztos nem fog játszani de én mondjuk szeretnék?

tdomo 01-10-2007 20:13

Én nem is kérnék és nem is adnék oda országot, pont a folyamatos fejlődés a játék szépsége szerintem. Egyet értek Remedyvel, akinek kell regeljen és vigye fel odáig, a nehézségekkel együtt.

Penya 01-10-2007 20:15

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 64881)
Én nem is kérnék és nem is adnék oda országot, pont a folyamatos fejlődés a játék szépsége szerintem.

;) És mi van ha más nem úgy gondolja?


All times are GMT +1. The time now is 22:29.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu