Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

Merengő 07-07-2010 19:47

zárjuk le mindkettő témában ezt. és a játékon belül csatákkal rendezzük le. értelmetlen.. és sajnálom, ha az én hsz-eim váltották ki ezt. de Kati legnagyobb ütéseit ezentúl is másolni fogom, megérdemli a gratulációt, és mindenki azt gondol, amit akar, nem érdekel.

Kubbi 07-07-2010 19:51

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 257822)
zárjuk le mindkettő témában ezt. és a játékon belül csatákkal rendezzük le. értelmetlen.. és sajnálom, ha az én hsz-eim váltották ki ezt. de Kati legnagyobb ütéseit ezentúl is másolni fogom, megérdemli a gratulációt, és mindenki azt gondol, amit akar, nem érdekel.

Szerintem nem volt semmi gond a hsz-edben.
Megkérdezted, ennyi. Az, hogy 2 elvakult emberkéből ez ilyen indulatokat váltott ki, az nem a Te hibád.

Kubbi 07-07-2010 19:55

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 257821)
Érdekes emberke vagy,azt állittod hogy elfogadod más véleményét....

Na végre sikerült kihozd belöllem is a személyeskedést.

Ó nagy Kubbi jksz király,leborulunk hatalamsságod elött.

Az a baj, hogy a lentebb idézett "magvas" gondolatok után nem hiszem hogy valaki is hisz neked a továbbiakban :D
Quote:

Originally Posted by Eke (Post 257812)
Igaz a Béla se vóót olyan,mégis....:D:D:D

Jut eszembe ennek semmi köze az elözö hsz-ekhez.Mielött valaki a két hsz félreértené.Ugyanis ez off topik.

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 257810)
Jóóska nem ilyen,mondom én hogy nem ilyen.

Amúgy nyugodtan hangoztathatod, nem érdekel. De ki kell hogy ábrándítsalak, nem fogja elhinni senki se. No meg amúgy se vagyok én akkora hal hogy bárki is tudja ki vagyok :D

Kalapácska 07-07-2010 19:59

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 257820)
Most már tudom, köszönöm a 7 embernek, akik írtak ezügyben...

Nem is tudtam, hogy van Tibu lány változata is :D


Vanak emberek akik több időt töltenek a gép előtt mint a legtöbben ...
Vannak emberek akiknek ha valami nem megy úgy mint másnak akkor csalásra gondolnak a másik részről ...
Vannak akik tényleg csalnak ...
Vannak akik kihasználják a kiskapuk nyújtotta lehetőségeket :)
Van aki nem is tud a kiskapukról :)

Akik csalnak idővel úgy is bedőlnek ...
Egy szép ütés attól még szép ütés lehet ha hiéna is lehetne akár :D

F malac :)

Eke 07-07-2010 20:00

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 257823)
Szerintem nem volt semmi gond a hsz-edben.
Megkérdezted, ennyi. Az, hogy 2 elvakult emberkéből ez ilyen indulatokat váltott ki, az nem a Te hibád.

Indulatot belölled váltott ki.És nekifogtál sértegetni engem,egy olyan hsz -ért ami nem egyébröl szolt mint arról hogy a jksz nem forumon kell osztani.
Sőt a sétegetéseidet fokoztad mikor Hex rád szolt.
Sértegetés sértegetést ér minden hsz-dben.
És ez nem levegöbe beszéllés,csak elvakultságodban ezt nem fogod fel.
És még mi vagyunk primitivek ,meg marhák?

Eke 07-07-2010 20:04

Na ide figyelj ,ha nem vetted volna észre hogy ez egy off-topik.A két hsz-nek semmi köze hozzád.De te ezt is magadra veszed,:D:D:Dugy kell neked.Ezt üldözési mániának hivják öcsém.:D

Kubbi 07-07-2010 20:20

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 257826)
Indulatot belölled váltott ki.És nekifogtál sértegetni engem,egy olyan hsz -ért ami nem egyébröl szolt mint arról hogy a jksz nem forumon kell osztani.
Sőt a sétegetéseidet fokoztad mikor Hex rád szolt.
Sértegetés sértegetést ér minden hsz-dben.
És ez nem levegöbe beszéllés,csak elvakultságodban ezt nem fogod fel.
És még mi vagyunk primitivek ,meg marhák?

Kigyűjtöttem neked Hex hozzászólásait. Előtte én nem szólítottam meg őt.
Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257799)
kit érdekel a véleményed? szerintem senkit, nyugodtan meg is tarthattad volna
az észt meg te osztod bizonyíték nélkül

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257803)
a primitív meg a marha nem én vagyok pici nyomikám
valaki csalt, jksz-ezik? ott van a megfelelő módja, hogy jelentsd. Ennyi.
Több eszem van, mint neked valaha is lesz

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257809)
az én szintemen sosem leszel. én jelentettem már jkszt és a delikvens át is került anarchba. Nem olyan nehéz, csak tudni kellene olvasni hozzá és megfelelő bizonyítékot szolgáltatni...

Erre mit mondjak? :D

De őt kérlek hagyd ki, mert úgy néz ki Hex már belátta amit Te meg én még nem, hogy ennek a beszélgetésnek marhára nincs értelme! De nem tudom neked mennyi szabadidőd van, de engem már marhára untat.
Ez a legutóbbi hszed sikerült a legjobban szerintem. Úgyhogy erre megpróbálok személyeskedés nélkül válaszolni. Nem szeretem amikor egy másik fórumozó túlbuzgóságában moderálni akar. Mert rendben van hogy nem fórumtéma. De mi a fenéért jön valaki oda, hogy ezt a nyilvánvaló tényt kioktató stílusban közölje? Majd a fórum tulaj megteszi ezt ha úgy látja jónak. Nem egy usernek kell ezt a szerepet felvennie.

És amúgy se lett volna belőle több hsz, ha nem jössz és nem írsz úgy ahogy. Gondolom sok a szabadidőd, esetleg unatkoztál, vagy csak jót akartál tenni, vagy balhét kerestél nem tudom.

A személyeskedés az természetes minden hsz-ben, amikor valaki úgy ír ahogy. Nézd meg Hex írásait. Azokra mit lehet válaszolni?! Személyeskedésen kívül. :D
No meg a Te hsz-eid. Illetve a saját hsz-eim is tudom hogy személyeskedőek, nem véletlen.

Pool 07-07-2010 20:24

Quote:

Originally Posted by Kalapácska (Post 257825)
Vanak emberek akik több időt töltenek a gép előtt mint a legtöbben ...
Vannak emberek akiknek ha valami nem megy úgy mint másnak akkor csalásra gondolnak a másik részről ...
Vannak akik tényleg csalnak ...
Vannak akik kihasználják a kiskapuk nyújtotta lehetőségeket :)
Van aki nem is tud a kiskapukról :)

Akik csalnak idővel úgy is bedőlnek ...
Egy szép ütés attól még szép ütés lehet ha hiéna is lehetne akár :D

F malac :)

Amiket nekem írtak, semmi köze az A-hoz, csak jó néhány W-s dologról van szó...

reichz 07-07-2010 20:55

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257809)
az én szintemen sosem leszel. én jelentettem már jkszt és a delikvens át is került anarchba. Nem olyan nehéz, csak tudni kellene olvasni hozzá és megfelelő bizonyítékot szolgáltatni...


a szintekről nem beszélnék most;) , de örömmel látom, hogy hiszel még a - mindenki szabályosan játszik akit nem raknak anarchba elvben ..... csalódni fogsz sajnos :(

Hex 07-07-2010 21:31

Quote:

Originally Posted by reichz (Post 257834)
a szintekről nem beszélnék most;) , de örömmel látom, hogy hiszel még a - mindenki szabályosan játszik akit nem raknak anarchba elvben ..... csalódni fogsz sajnos :(

pontosan tudom, hogy van vaj Kati fején, de ezt akkor sem a fórumon kellene felhozni

Swiss 07-07-2010 22:39

Pool köszi, hogy megnyitottad a második részt, így este egy pár sör után remekül szórakozom :)

Kutyuleee 07-08-2010 00:50

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257835)
pontosan tudom, hogy van vaj Kati fején, de ezt akkor sem a fórumon kellene felhozni

Nah itt nem értem, akkor minek védted...

sztem minden tapasztaltabb játékos tudja, hogy hogy is lehet kijátszani a jelenlegi szabályozást, nagyon könnyen lehet megbeszélt ütést tervezni msn-en,skypeon, teemspeaken stb pl..., mert az nem számít bizonyitéknak, mivel könnyedén hamisitható, arról nem beszélve,hogy egy 3.személy hogy juthat ezekhez hozzá... mindenesetre, sajnos tény, mint a való világban, hogy vannak csalások itt is. a kérdés már csak az hogy mi a reakció erre. egyfelöl az üzemeltetői szinten a legkorrektebb dolog az ártatlanság vélelme (ugye van jópár játék, ahol csak a gyanu miatt is kiraknak esetleg ártatlanul is.)

De ettől még a többi játékos nyugodtan kiállhat a saját igazáért,véleményéért mégha a játék szempontjából egzakt bizonyítéka nincs is. vagyis jelenteni nem tudja. viszont ha úgy érzi, hogy ez mégis csak igazságtalan, akkor ezt egy helyen jegyezheti meg, ez pedig a nyilvános fórum.

Hozzá teszem nem ismerem Katit, legalábbis tudtommal nem találkoztam vele a játékban, és nem is itélem el. de van 1-2 játékos akiről csak itt a fórumon köztudott lett sok "csínytevés" és mégis játszik, mert nem követett el akkora hibát. pl.: mindenki kedvence a "B csopi ura" Tibu...sőt ha jól emléxem őt egyáltalán nem védted meg,illetve támadtad is. ráadásul itt a fórumon...

Merengő 07-08-2010 04:08

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 257848)
Nah itt nem értem, akkor minek védted...

sztem minden tapasztaltabb játékos tudja, hogy hogy is lehet kijátszani a jelenlegi szabályozást, nagyon könnyen lehet megbeszélt ütést tervezni msn-en,skypeon, teemspeaken stb pl..., mert az nem számít bizonyitéknak, mivel könnyedén hamisitható, arról nem beszélve,hogy egy 3.személy hogy juthat ezekhez hozzá... mindenesetre, sajnos tény, mint a való világban, hogy vannak csalások itt is. a kérdés már csak az hogy mi a reakció erre. egyfelöl az üzemeltetői szinten a legkorrektebb dolog az ártatlanság vélelme (ugye van jópár játék, ahol csak a gyanu miatt is kiraknak esetleg ártatlanul is.)

De ettől még a többi játékos nyugodtan kiállhat a saját igazáért,véleményéért mégha a játék szempontjából egzakt bizonyítéka nincs is. vagyis jelenteni nem tudja. viszont ha úgy érzi, hogy ez mégis csak igazságtalan, akkor ezt egy helyen jegyezheti meg, ez pedig a nyilvános fórum.

Hozzá teszem nem ismerem Katit, legalábbis tudtommal nem találkoztam vele a játékban, és nem is itélem el. de van 1-2 játékos akiről csak itt a fórumon köztudott lett sok "csínytevés" és mégis játszik, mert nem követett el akkora hibát. pl.: mindenki kedvence a "B csopi ura" Tibu...sőt ha jól emléxem őt egyáltalán nem védted meg,illetve támadtad is. ráadásul itt a fórumon...

Tibut meg Katit azért nem lehet egy lapon említeni...

vityu 07-08-2010 06:25

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 257850)
Tibut meg Katit azért nem lehet egy lapon említeni...

Nocsak, akkor már nem véded? Ennek azért olyan szaga volt, mnt egy börtönben azt mondani, hogy ez csak adót csalt, ne említsük már gyilkosok között... :)

Hex 07-08-2010 08:18

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 257848)
Nah itt nem értem, akkor minek védted...

sztem minden tapasztaltabb játékos tudja, hogy hogy is lehet kijátszani a jelenlegi szabályozást, nagyon könnyen lehet megbeszélt ütést tervezni msn-en,skypeon, teemspeaken stb pl..., mert az nem számít bizonyitéknak, mivel könnyedén hamisitható, arról nem beszélve,hogy egy 3.személy hogy juthat ezekhez hozzá... mindenesetre, sajnos tény, mint a való világban, hogy vannak csalások itt is. a kérdés már csak az hogy mi a reakció erre. egyfelöl az üzemeltetői szinten a legkorrektebb dolog az ártatlanság vélelme (ugye van jópár játék, ahol csak a gyanu miatt is kiraknak esetleg ártatlanul is.)

De ettől még a többi játékos nyugodtan kiállhat a saját igazáért,véleményéért mégha a játék szempontjából egzakt bizonyítéka nincs is. vagyis jelenteni nem tudja. viszont ha úgy érzi, hogy ez mégis csak igazságtalan, akkor ezt egy helyen jegyezheti meg, ez pedig a nyilvános fórum.

Hozzá teszem nem ismerem Katit, legalábbis tudtommal nem találkoztam vele a játékban, és nem is itélem el. de van 1-2 játékos akiről csak itt a fórumon köztudott lett sok "csínytevés" és mégis játszik, mert nem követett el akkora hibát. pl.: mindenki kedvence a "B csopi ura" Tibu...sőt ha jól emléxem őt egyáltalán nem védted meg,illetve támadtad is. ráadásul itt a fórumon...

Tiburól bebizonyosodott hogy csalt, át is rakták. Az nem volt alaptalan.
Plusz saját, személyes tapasztalatom volt, hogyan is lehet egy szövinek két négyes szövi és egy mf ellen harcolnia

Dragi 07-08-2010 08:20

egy kérdésem maradt csak. Kijjaza Kati ???

Princ 07-08-2010 18:34

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 257851)
Nocsak, akkor már nem véded? Ennek azért olyan szaga volt, mnt egy börtönben azt mondani, hogy ez csak adót csalt, ne említsük már gyilkosok között... :)

Lehet gondolni az eltérő stílusukra is, mert egy dolog hogy vki válogat a szabályok közül hogy melyiket tartja be melyiket nem, de van még ezer más tulajdonság szerencsére. Hogy érthetőbb legyen: ha például Tibu hirtelen elkezdene hódítózni, a szövegét ugyanúgy a hátam közepére kívánnám. Míg ha Kati normálban mindig normált játszana, akár még azonos szövit is el tudnék képzelni.

Pool 07-08-2010 20:45

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 257857)
egy kérdésem maradt csak. Kijjaza Kati ???

Akinek kell a pepsid...
jah, nem az a Kata :D

D vagy Á?:P 07-08-2010 21:02

Nemtudom honnan indult ez a téma h. mindenki Katival foglalkozik,de jot röhögök a sok irigy noobon:D, Kati bizony kemény munkával üti fölfele magát;)

Redback 07-08-2010 21:41

Xp alatt hogy tudok képet csinálni Windows Media Player Classic-kal lejátszott filmről?

Pool 07-08-2010 21:41

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 257936)
Xp alatt hogy tudok képet csinálni Windows Media Player Classic-kal lejátszott filmről?

Vedd elő a fényképeződet....

Hex 07-08-2010 21:51

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 257936)
Xp alatt hogy tudok képet csinálni Windows Media Player Classic-kal lejátszott filmről?


fájl/save image

ha sorozatképet akarsz, akkor
fájl/save thumbnails

Remedy 07-08-2010 22:09

Quote:

Originally Posted by D vagy Á?:P (Post 257932)
Nemtudom honnan indult ez a téma h. mindenki Katival foglalkozik,de jot röhögök a sok irigy noobon:D, Kati bizony kemény munkával üti fölfele magát;)

Viktor, meg azt aruld el, hogy mire lehet irigynek lenni.

*Egy irigy noob*

Redback 07-08-2010 22:46

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257938)
fájl/save image

ha sorozatképet akarsz, akkor
fájl/save thumbnails

Azt írja, nem működik csak az Overlay Video mixer rendererrel. MPC's kimeneti tulajdonságaiban (output options) kéne megváltoztatni. Ezt hol találom?

Hex 07-08-2010 22:50

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 257942)
Azt írja, nem működik csak az Overlay Video mixer rendererrel. MPC's kimeneti tulajdonságaiban (output options) kéne megváltoztatni. Ezt hol találom?


view/options/output

nekem nem volt ilyen hibaüzim sosem

próbáld ezt:
http://www.free-codecs.com/download/...er_classic.htm

vagy ezt:
http://download.cnet.com/Media-Playe...-10518778.html

bár nekem csak k-lite codec pack van fenn
http://letoltes.prim.hu/letoltes/program/62341/

vityu 07-08-2010 22:58

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 257942)
Azt írja, nem működik csak az Overlay Video mixer rendererrel. MPC's kimeneti tulajdonságaiban (output options) kéne megváltoztatni. Ezt hol találom?

print screen gomb -> kellékek -> paint -> beillesztés (általában ez megy :))

Hex 07-08-2010 23:00

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 257945)
print screen gomb -> kellékek -> paint -> beillesztés (általában ez megy :))


videóknál általában ezzel csak egy fekete képet fogsz kapni
Legalábbis amikor régen csináltam release-eket, akkor volt ilyen és azért tértem át a wmp-re, hogy tudjak mintaképeket csinálni

vityu 07-08-2010 23:16

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257946)
videóknál általában ezzel csak egy fekete képet fogsz kapni
Legalábbis amikor régen csináltam release-eket, akkor volt ilyen és azért tértem át a wmp-re, hogy tudjak mintaképeket csinálni

Előtte kipróbáltam, hogy nekem most működik-e, és igen. :) Egyébként nekem is volt, hogy csak fekete képet adott.

Hex 07-08-2010 23:20

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 257947)
Előtte kipróbáltam, hogy nekem most működik-e, és igen. :) Egyébként nekem is volt, hogy csak fekete képet adott.

minden esetre, jelenlegi kodekek uninstall, és a k-lite codec packot rakd fel radback, ez az egy codec bőven elég minden lejátszásához

Remedy 07-09-2010 00:29

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257948)
minden esetre, jelenlegi kodekek uninstall, és a k-lite codec packot rakd fel radback, ez az egy codec bőven elég minden lejátszásához

Vagy csak sima vlc, es ahhoz egy kodek sem kell, es van benne pillanatkep opcio is. :)

Redback 07-09-2010 01:29

Vityu: Xp sikerült print screenel lefotóznod?

Hex: Köszi szépen, és K-Lite van fent.

vityu 07-09-2010 06:17

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 257950)
Vityu: Xp sikerült print screenel lefotóznod?

Nem. De régen ment. De nem értem miért kérdezed. Megnyomod a gombot, és tudni fogod, hogy megy-e :)

Redback 07-09-2010 07:51

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 257955)
Nem. De régen ment. De nem értem miért kérdezed. Megnyomod a gombot, és tudni fogod, hogy megy-e :)

tudom tudom, csak egy pár ismerősnek win7 alatt simán megy print screennel, azért gondoltam, hogy nem xp-d van :D

csabi 07-12-2010 19:33

http://www.google.hu/images?hl=hu&so...=&oq=&gs_rfai=

meg tudnátok mondani, h mi ennek a magyar neve? :o

vityu 07-12-2010 20:06

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 258090)
http://www.google.hu/images?hl=hu&so...=&oq=&gs_rfai=

meg tudnátok mondani, h mi ennek a magyar neve? :o

bontógolyó? :o

csabi 07-12-2010 20:19

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 258093)
bontógolyó? :o

úgy darustól, tokkal-vonóval? :)

Kubbi 07-12-2010 20:34

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 258094)
úgy darustól, tokkal-vonóval? :)

Én úgy tudom, hogy ez választható. Mármint a golyó helyett lehet akármi. Attól függ, pl milyen anyagot emelnek vele.
Pl a Sennebogennek a Crane Line termékei esetén bármelyiken el tudnám képzelni.
http://sennebogen.com/hp2803/crane-line.htm
de persze lehet tévedek :)

Pool 07-15-2010 11:19

megnyitom a hódítót és a kezdőlapon egy nagy csillag jelenik meg bele van írva, Ingyenes regisztráció...
de ha frissítem, akkor már a júl 13.-ai szöveg

semmi ezzel kapcsolatban, csak úgy megjegyeztem :)

Kubbi 07-15-2010 18:06

A-ban a ht. most produkálta :)
kicsit szűkszavú a srác


2010-07-15 19:01:14 HELYTARTÓ: 182 katona képzésére utasítást adtam.

2010-07-15 19:00:20 HELYTARTÓ: 37.276

2010-07-15 19:00:20 HELYTARTÓ: 999

2010-07-15 19:00:20 HELYTARTÓ: 817

Valezius 07-15-2010 18:26

Ti már félszavakból is megértitek egymást :D


All times are GMT +1. The time now is 09:06.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu