Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   ANARCHISTA klánszint! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1126)

Stoky(Gárdi) NEXUS 11-06-2006 12:05

ANARCHISTA klánszint!
 
Sziasztok :rolleyes:


mivel második szinten nem lkehet klánrendszer.....

azért lenne jó az anarch csoportrendszert átalakítani normál példájára;)
mégpedig ugy hogy a mostani D csopi az 1/D lenne és a 3/H maradna a helyén és 2/... szintet létrehozni és így már meg lehetne csinálni a klánrendszert és akkor 2/... ből is le lehetne fordulni....
itt is ugy lehetne L dönteni hogy valakinek vn e D s orija hogy össze kell öket kapcsolni és ha a 1/D-s ori lépésnek megfelel de nem fordul és ha vn alatta lévő szinten egy orija vagy akár több és a feltételeknek megfelel akkor fordulhassanak le:)
vagy a 1/D csopit át kéne nevezni 1/A anarchia csoportnak :D :rolleyes:
és így nem kéne minden orival egyenként szenvedni 20k hekiig vagy feljebb hogy fordulhasson elég lenne egy orival felszenvedni :) tudom erre azt fogjátok mondani hogy elég egy topos ori és aki fordulni akar az vipel egy topos orinak hogy had csatolja hozzá az oriját a forduláshoz:)
de erre ott az ip... szóval az összecsatolt oriknak 1 pi címről kéne futniuk és igy meg vn oldva ez is :cool:
ezt ki lehetne még fejteni több oldalon át példákat hozni fel rá de nem akarok.
szerintem nagyjából a lényeget leírtam habár sokkan nem fognak vele megyetérteni....
de szabad világban élünk és gondoltam leírom :rolleyes:

spok 11-06-2006 12:07

Na ez sztem amit irtam az elöbb :P
Evvel a fedezés szabályai nem lenének modositva de ujra be indulhatnak feljeb a játék.

Ati 11-06-2006 12:07

Mint azt már régebben is kifejtettem, ilyen jellegű módosítást a közeljövőben nem támogatok.

Felvetettétek már az ötletet, hogy megvalósítjátok ezt saját hatáskörben, de kb ennyiben maradt a dolog. Én annak a témának a felelevenítését javaslom.

Steve 11-06-2006 12:09

Ha kész egy teljesen kifforrott javaslat, amit mindenki támogat, és teis rábólintasz, akkor kábé mikor lehetséges hogy megvalósításra kerüljön?

Ati 11-06-2006 12:09

http://forum.queosia.com/showthread.php?t=220

spok 11-06-2006 12:17

Ok meg értjük hogy elég nagy modositás lenne és hatalmas tchnikai igénye de attól még szerintem evvel lehet foglakozni és ha ugy van meg is lehetne valositani ( ha ugy alakul)

Ati 11-06-2006 12:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 41120)
ilyen jellegű módosítást a közeljövőben nem támogatok.

Quote:

Originally Posted by spok (Post 41130)
Ok meg értjük hogy elég nagy modositás lenne és hatalmas tchnikai igénye de attól még szerintem evvel lehet foglakozni és ha ugy van meg is lehetne valositani ( ha ugy alakul)

Nem azt mondtam, hogy sose, hanem azt, hogy a közeljövőben. :)

Stoky(Gárdi) NEXUS 11-06-2006 12:23

nem csak 20 ember játszik ott:)
azért annál többen vagyunk..
a két javaslatot egy javaslattá kéne összekovácsolni ahoz mindenki hozzá tenne és L venne és pár hét alatt kialakulna a tökéletes javaslat:P
és már csak rajtad mulik hogy mikor valosul meg;)
men muszály azonnal csak annyit hogy be lessz vezetve ha meglessz a technikai háttér:)

Hamilkár 11-06-2006 13:28

Szerintem is jó ötlet!:p Kár, hogy annó Hulla javaslata nem lett teljesen kidolgozva, mert akkor már előrébb járnánk...:rolleyes:
Ha be lenne vezetve egy hasonló változtatás, akkor jóval többen lépnének a felsőbb szintekre! Jelenleg D-be lépni és onnan fordulni, pfff....:mad:
Ezért sokan maradnak lentebb, ahol lehet játszani!
Főleg az új fedezési változások fényében....

P

Stoky(Gárdi) NEXUS 11-06-2006 13:33

Quote:

Originally Posted by Hamilkár (Post 41157)
Szerintem is jó ötlet!:p Kár, hogy annó Hulla javaslata nem lett teljesen kidolgozva, mert akkor már előrébb járnánk...:rolleyes:
Ha be lenne vezetve egy hasonló változtatás, akkor jóval többen lépnének a felsőbb szintekre! Jelenleg D-be lépni és onnan fordulni, pfff....:mad:
Ezért sokan maradnak lentebb, ahol lehet játszani!
Főleg az új fedezési változások fényében....

P

Ezzel teljes mértékben egyet értek....
szóval ennek a változtatásnak elöbb utobb be kéne kerülni a játékban mert így sokkal izgalmasabb lenne a játék és igy nem 20 orikkal kéne szenvedni D ben hanem csak egy orival és 1* elég lenne L jutni a topbe és az alatta lévő szintről lehetne fordulni:)
persze itt is lenne klánraki és ahogy Hulla javasolta klánütések is:)
akkor ez a csopi is sokkal izgalmasabb lenne;)


All times are GMT +1. The time now is 13:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu