Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Adott csoportba kerules regisztraciokor (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4143)

Remedy 04-02-2010 16:06

Adott csoportba kerules regisztraciokor
 
Sziasztok!

Ha jol ertem Ati szavait, ezentul a jo oreg regi semi-random rendszer eltunt regeleskor.

Regebben, ha egy haveri csapat egy csoportba akart kerulni, "meguszta" 5-6 emailcim regisztralasabol, es probalkozasbol, elobb-utobb sikerult nekik.

Raadasul, ha megszerettek ezt a csoportot, megtarthattak ezeket ez emailokat, es azutan mindig oda raktam a program oket.

A Ws forumot olvasgatva ugy erzem, hogy ez a lehetoseg most el lett veve.


Ati, mit javasolsz arra, ha vki egy adott csoportba szeretne regisztralni, a zerostarton kivul? (nem mindenki tud hirtelen 10 vip smst kuldeni emiatt).

Eloszor arra gondoltam, hogy lehessen regeleskor megadni melyik csoportba akarjak kerulni, de legyen egy default, ami a hod szerint ajanlott.

De ez hosszu tavon esetleg vezethet sajnos bizonyos csoportok elhalasahoz, ha egy vagy tobb csoport egyre vonzobb lesz, es a tobbibe majd senki nem akar jelentkezni.

Velemenyek? Gond ez egyaltalan, vagy csak engem zavarna, hogy nem tudnek a haverjaimmal egy kezdo csoportba kerulni? :)

(Engem ez perpill nem erint, de mar sok ilyen emberrel talalkoztam, aki szeretett volna egy adott csoportba regelni.)

Valezius 04-02-2010 16:11

Szerintem nem tűnt el a semi-random rendszer.
Ha bejelölöd, hogy nagylétszámú csoportba akarsz menni, akkor ugyanúgy az X-V-W hármasból sorsol a rendszer.
Ha meg kicsibe, akkor a másik 3-ból.

Remedy 04-02-2010 16:16

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 246985)
Szerintem nem tűnt el a semi-random rendszer.
Ha bejelölöd, hogy nagylétszámú csoportba akarsz menni, akkor ugyanúgy az X-V-W hármasból sorsol a rendszer.
Ha meg kicsibe, akkor a másik 3-ból.

Akkor idezek egy Ati mondatot, amit a W forumon olvastam. :)

"W-be most szinte esélytelen, hogy kerülj. Oda most nem tesz senkit a gép egy ideig az egyenletes létszámelosztás miatt."

Ati 04-02-2010 18:32

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 246986)
Akkor idezek egy Ati mondatot, amit a W forumon olvastam. :)

"W-be most szinte esélytelen, hogy kerülj. Oda most nem tesz senkit a gép egy ideig az egyenletes létszámelosztás miatt."

Ennek egyedül rövidtávon van most jelentősége, amíg kiegyenlítődnek a csoportok. Egy héten belül ugyanúgy véletlenszerűen kerülsz be a 3 csoport valamenyikébe.

Remedy 04-02-2010 18:36

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 247005)
Ennek egyedül rövidtávon van most jelentősége, amíg kiegyenlítődnek a csoportok. Egy héten belül ugyanúgy véletlenszerűen kerülsz be a 3 csoport valamenyikébe.

Na, ez egy jo hir. Csak lattam, hogy idegesitett teged, hogy vki folyamatosan probal regisztralni. :)


Kerdes: az eddigi "bebetonozott" emailcimek betonozasa torlodott? Vagy az is vissza fog allni?

Ati 04-02-2010 18:38

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 247006)
Kerdes: az eddigi "bebetonozott" emailcimek betonozasa torlodott? Vagy az is vissza fog allni?

Nem vagyon építész, de szerintem betonozáshoz nem használnak e-mailt. :P Fejtsd ki kérlek, hogy mire gondolsz.

Merengő 04-02-2010 20:43

arra gondol szerintem, ha eddig egy címről pl csak X be tett a rendszer, az megmarad, vagy ezentúl másikba fog!? ez a téma engem is érdekelne, és szerintem nem rossz ötlet ez a csoportválasztás...

Ati 04-02-2010 21:10

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 247014)
arra gondol szerintem, ha eddig egy címről pl csak X be tett a rendszer, az megmarad, vagy ezentúl másikba fog!? ez a téma engem is érdekelne, és szerintem nem rossz ötlet ez a csoportválasztás...

Kerülhet másik csoportba is mostantól.

Remedy 04-02-2010 21:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 247015)
Kerülhet másik csoportba is mostantól.

Jah igen, ez volt a kerdes.

Hmm, hat akkor sokat kelll majd probalkozni hozza... De legalabb nem lehetetlen. :)

Hex 04-02-2010 21:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 247015)
Kerülhet másik csoportba is mostantól.


légyszi ne, én szeretnék a mostani címemmel mindig v-be kerülni, mint eddig


All times are GMT +1. The time now is 09:49.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu