Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Szövetségi történet (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4503)

Survivor 02-09-2011 20:41

Szövetségi történet
 
Érdekes jelenséget tapasztaltam ma. Nem mondanám, hogy hiba, minden esetre érdekes. Egy új belépő klántagnak el akartam mondani az eddigi klánneveinket, de nem emlékeztem mindre. Gondoltam nagy kaland, majd jól megnézem úgy, hogy magamra varázsolok szövetségi történetet. A progi némi gondolkodás után nem csinált semmit. Tulajdonképpen nem baj, bár nem bánnám, ha lenne ilyen varázslat. Csak fura, hogy nem írta ki, hogy magamra ilyet nem varázsolhatok. Nem csökkent a készültségem, tulajdonképpen nem történt semmi, de nézzétek meg ti is. Ez hiba? Nem lenne jó, ha lehetne magunkra ilyet nézni?

Steve

Pool 02-09-2011 20:43

Quote:

Originally Posted by Survivor (Post 279408)
Érdekes jelenséget tapasztaltam ma. Nem mondanám, hogy hiba, minden esetre érdekes. Egy új belépő klántagnak el akartam mondani az eddigi klánneveinket, de nem emlékeztem mindre. Gondoltam nagy kaland, majd jól megnézem úgy, hogy magamra varázsolok szövetségi történetet. A progi némi gondolkodás után nem csinált semmit. Tulajdonképpen nem baj, bár nem bánnám, ha lenne ilyen varázslat. Csak fura, hogy nem írta ki, hogy magamra ilyet nem varázsolhatok. Nem csökkent a készültségem, tulajdonképpen nem történt semmi, de nézzétek meg ti is. Ez hiba? Nem lenne jó, ha lehetne magunkra ilyet nézni?

Steve

minek?.......

Survivor 02-09-2011 21:00

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 279409)
minek?.......

Hát, ahogy mondtam, ha mondjuk már a 10.klánomat fogyasztom, legalább látnám a korábbiakat, ha már nem emlékszem rá. A másikra nem válaszoltál. Az szerinted bug, hogy látszólag nem történik semmi? Vagy inkább egy nem kezelt feltétel-ág.

Kutyuleee 02-09-2011 21:10

Quote:

Originally Posted by Survivor (Post 279410)
Hát, ahogy mondtam, ha mondjuk már a 10.klánomat fogyasztom, legalább látnám a korábbiakat, ha már nem emlékszem rá. A másikra nem válaszoltál. Az szerinted bug, hogy látszólag nem történik semmi? Vagy inkább egy nem kezelt feltétel-ág.

gömbre is ezt csinálja:D

Princ 02-09-2011 21:14

Quote:

Originally Posted by Survivor (Post 279408)
Érdekes jelenséget tapasztaltam ma. Nem mondanám, hogy hiba, minden esetre érdekes. Egy új belépő klántagnak el akartam mondani az eddigi klánneveinket, de nem emlékeztem mindre. Gondoltam nagy kaland, majd jól megnézem úgy, hogy magamra varázsolok szövetségi történetet. A progi némi gondolkodás után nem csinált semmit. Tulajdonképpen nem baj, bár nem bánnám, ha lenne ilyen varázslat. Csak fura, hogy nem írta ki, hogy magamra ilyet nem varázsolhatok. Nem csökkent a készültségem, tulajdonképpen nem történt semmi, de nézzétek meg ti is. Ez hiba? Nem lenne jó, ha lehetne magunkra ilyet nézni?

Steve

Szövitárs megteheti ezt helyetted, de abból még nem derülnek ki a nevek, csak ha a volt klánjaid megvannak még.
Nem hiba ez, csak egy nem létező funkció. Egy rövid história egyébként valóban jó lenne a saját klánról, nevekkel, volt tagokkal, dátumokkal és klánütésekkel. :-)

Survivor 02-09-2011 21:38

Quote:

Originally Posted by Princ (Post 279412)
Szövitárs megteheti ezt helyetted, de abból még nem derülnek ki a nevek, csak ha a volt klánjaid megvannak még.
Nem hiba ez, csak egy nem létező funkció. Egy rövid história egyébként valóban jó lenne a saját klánról, nevekkel, volt tagokkal, dátumokkal és klánütésekkel. :-)

Igen, jogos. Kár, hogy nem jegyzi meg a klánok nevét, ha már egyszer a számát megjegyzi. Tudom, hogy az +50 byte lenne minden rekordnál, de érdekes lenne visszanézni így sok év távlatából.

Ati 02-09-2011 21:50

Quote:

Originally Posted by Survivor (Post 279413)
Kár, hogy nem jegyzi meg a klánok nevét, ha már egyszer a számát megjegyzi.

MELYIK nevét? :) Egy klánnak lehet kb 500 különböző neve az évek során, sőt több is. :)

A létezőknek az aktuális nevét mutatja, a nemlétezőknek pedig semmit, merthát azok már semmilyen néven nem léteznek.

Survivor 02-09-2011 21:53

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 279414)
MELYIK nevét? :) Egy klánnak lehet kb 500 különböző neve az évek során, sőt több is. :)

A létezőknek az aktuális nevét mutatja, a nemlétezőknek pedig semmit, merthát azok már semmilyen néven nem léteznek.

Hát ja :) ez igaz. Mondjuk az utoljára használt nevüket. Én is kb. 7-8 éve vagyok az A-ban különböző országokkal, jó lenne kicsit nosztalgiázni legalább a mostanival :)

Pool 02-09-2011 22:27

Én A-ban eddig egyetlen klánban voltam....
Hűnek kell lenni hozzá és nincs gond...

Harmgor 02-19-2011 10:29

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 279417)
Én A-ban eddig egyetlen klánban voltam....
Hűnek kell lenni hozzá és nincs gond...

Van amikor Te hiába vagy hű a klánodhoz,az felbomlik,ilyen-olyan okok miatt.:(
Akkor azért kénytelen az ember váltani.


All times are GMT +1. The time now is 14:11.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu