Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Új területek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Skorpiósziget (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3711)

Ati 08-09-2009 13:17

Skorpiósziget
 
Valahol, a főszigettől délre található egy hatalmas, elsivatagosodott sziget. A szigeten veszélyes fenevadak százai találhatók, mintha valaki szándékosan ide gyűjtötte volna össze ezeket a gyilkos ízeltlábúakat...

Lehet, hogy tényleg szándékosan vannak itt? Elképzelhető, hogy megél valami, vagy valaki más is ebben a végeláthatatlan sivatagban?

Ati 08-09-2009 13:30

Kimaradt egy lényeges rész...

Sokan nem olvassák el a kiírásokat, küldetésszövegeket.

Ez a szöveg itt most mindenhol elég fontos! A történeti szál része a sziget, a mostani küldetés is, ezért érdemes elolvasni, hogy mi van kiírva. Érdemes minden tárgyat megvizsgálni. Kísérltei a sziget olyan téren, hogy a térképi vizuális tereptárgyakat tényleges tapintahtó tárgyakkal láttam el, amiket meg lehet nézni, használni lehet őket stb. Ha beválik ez a fajta bővítés, akkor a többi helyen is tényleges tárgyat teszek a térképi tereptárgyakhoz.

No de vissza a konkrét területhez: a szövegeket érdemes tehát mindenhol elolvasni. Küldetésszöveget főleg! Most is hasznos, és a történet későbbi alakulása szempontjából is fontos lesz (akárcsak a temetkezési sziget szövegei például).

Ati 08-09-2009 13:33

És inkább dél-kelet, mint dél... Lassan csak összejön minden infó róla... :)

Reni 08-22-2009 14:46

Ati ... tudsz abban segíteni hogy a száműzött tudós kb. merre lehet most?
A sziget jobb oldalát kockáról-kockára átnéztem ( a sivatagot is) majdnem az obiig, de nem találom :(
Eddig mindig valahol a zöldben volt, de most eltűnt onnan.

Ildee 08-22-2009 15:09

Én legutóbb az erdőtől jobbra láttam a sivatagban.

Reni 08-22-2009 15:22

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 222026)
Én legutóbb az erdőtől jobbra láttam a sivatagban.

vagy nem vettem észre vagy nem tudom mi van, kerestem ott is

Reni 08-22-2009 15:49

meglett :) felül volt a sivatagban

Ati 08-22-2009 19:42

Quote:

Originally Posted by Reni (Post 222023)
Ati ... tudsz abban segíteni hogy a száműzött tudós kb. merre lehet most?
A sziget jobb oldalát kockáról-kockára átnéztem ( a sivatagot is) majdnem az obiig, de nem találom :(
Eddig mindig valahol a zöldben volt, de most eltűnt onnan.

Bármerre lehet a szigeten.

Ati 08-26-2009 21:51

Új lakók költöztek a skorpiószigetre, és egyből bajuk is van, amit csak Te orvosolhatsz! :)

Olvasni, olvasni, olvasni. Mindent.

Szólóban 30-as szint alatt nem ajánlott.

Óvatosan a támadásokkal! Nagyon óvatosan! ;)

Egy másik küldetés is bekerült, ami félig szintén a Skorpiószigethez kapcsolódik, ebbe valahol bele kell botlani, ennek az elejét nem mondom meg, hogy hol van. Magas szintű karaktereknek kifejezetten ajánlott a teljesítése. Nem a tapasztalati pontok miatt. :)

A küldetések és ellenfelek ismét egyediek lennek, olyan technikákat alkalmaztam, amik máshol még nem fordulnak elő. Ezért ha bármi hibát észleltek, légyszi jelezzétek.

Jó játékot!

Ati 09-08-2009 17:18

Ha már valamilyen sajátos módon "segítettél" a skorpiósziget legújabb lakóin, akkor itt az ideje, hogy szembenézz a következményekkel. :) Ideje újra meglátogatni őket, hogy megnézd, minden rendben van-e velük. Tudod, ha egyszer segítettél rajtuk, akkor onnantól......... :)

A küldetés ismét több egyedi megoldást tartalmaz, legszembetűnőbb, hogy 30. szint alatt nem is engedi, hogy nekikezdj. Ez cserébe biztosítja, hogy a sikeres teljesítésért egy nagyobb mennyiségű tapasztalati pontot kaphass.

Volt sok küldetés, ahol nem kellett ellenfeleket legyőzni. Ez nem ilyen. Itt kell. A küldetés közben rengeteget kell harcolnod, és igen kitartónak kell lenned.

A küldetés nem rövid!

Sok sikert!


All times are GMT +1. The time now is 22:20.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu