Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   A Név lopás ki küszöbölése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1860)

spok 05-30-2007 19:34

A Név lopás ki küszöbölése
 
Sziasztok lenne egy ötletem.
Igaz senki nem szereti, ha a játék során használt nevét más is igénybe tudná venni ezért a regezésnél bizonyos neveket le lehetne védeni ,úgymond xy IP-hez kötnénk evvel nagyon sokk problémát ki lehetne küszöbölni és meg szűnnének a felesleges fére értések.

Dragi 05-30-2007 19:56

Quote:

Originally Posted by spok (Post 99861)
Sziasztok lenne egy ötletem.
Igaz senki nem szereti, ha a játék során használt nevét más is igénybe tudná venni ezért a regezésnél bizonyos neveket le lehetne védeni ,úgymond xy IP-hez kötnénk evvel nagyon sokk problémát ki lehetne küszöbölni és meg szűnnének a felesleges fére értések.

Ez kb. olyan mintha bemennél az Anyakönyv vezetőkhöz és azt mondod hogy akit Istvánnak hívnak azt a nevet másnak nem lehet adni Csak a saját családján belül ha születik egy fia azt hívhatják Istvánnak más embert nem :)

Sztem mindenkinek saját joga hogy olyan nevet válasszon az országának amilyet akar és ezt nem kéne szabályozni szvsz.

Steve 05-30-2007 19:58

Dragi: anarhb sokakat ezzel szivatnak. Sajna ezzel kell élni Szpoki haver:)

Dragi 05-30-2007 20:01

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 99870)
Dragi: anarhb sokakat ezzel szivatnak. Sajna ezzel kell élni Szpoki haver:)

aha értem Steve :) Akkor elnézést Anarchra nincs sok rálátásom :o

Andrew 05-30-2007 20:07

ha mindenáron kötni szeretnénk valamihez, akkor mailhez célravezetőbb lenne a dinamikus ip-k miatt :o
vagy egy külön kódhoz :D:D

Zsáni 05-30-2007 20:11

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 99875)
ha mindenáron kötni szeretnénk valamihez, akkor mailhez célravezetőbb lenne a dinamikus ip-k miatt :o
vagy egy külön kódhoz :D:D

vagy e-mailben kiküldött kódhoz :)

Cassandra 05-30-2007 20:11

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 99870)
Dragi: anarhb sokakat ezzel szivatnak. Sajna ezzel kell élni Szpoki haver:)

Nekem normálban van alteregom... néha erősen csodálkozok, hogy miért haragszanak az Lcsopiból páran rám, ha a B-s orimmal fórumozgatok.:D
(L-ben mégcsak véletlenül se jártam soha, hisz normál mélcímes csopiból indultam.:) )

spok 05-30-2007 20:13

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 99875)
ha mindenáron kötni szeretnénk valamihez, akkor mailhez célravezetőbb lenne a dinamikus ip-k miatt :o
vagy egy külön kódhoz :D:D

Igen erre talán alkalmasab lenne a mail:)
Sajnos igen sokszor ahogy Steve emlittete ez nagyon kellemetlen hogy más fel használja a játék neved ebböl lehet könyen galibát csinálni :S

Ditke 05-30-2007 20:15

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 99880)
Nekem normálban van alteregom... néha erősen csodálkozok, hogy miért haragszanak az Lcsopiból páran rám, ha a B-s orimmal fórumozgatok.:D
(L-ben mégcsak véletlenül se jártam soha, hisz normál mélcímes csopiból indultam.:) )

Ezzel én is pontosan így vagyok. Tegnap szóltak, hogy át fognak dobni az anarchba, mert marhaságot csináltam, hát nem mondom beijjedtem rendesen, aztán kiderült, hogy L-es ori, nekem pedig nincs abban a csoportban országom, de ezeket a problémákat ki lehetne kerülni vele. :)

jura 05-30-2007 20:19

Ezalatt azt kell érteni ?, hogy ha van egy orim pl Saláta néven, akkor más ne regelhessen Saláta2, Salátácska, Salátamaláta, Sali stb néven?


Ugye egyik játékban sem lehet uazt a nevet 2szer regelni?

ui: Vagy a fórum rgezésre gondoltatok ? :)


All times are GMT +1. The time now is 22:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu