Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Román 1/A könnyítése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1695)

Robin 04-18-2007 23:05

Román 1/A könnyítése
 
Sziasztok!

Akik játszotok román A-ban azok tudják hogy miért nyitottam ezt a topicot.
Jelenleg az A-ban a kis oriknak a fordulás szinte lehetetlen és már nem egy embertől hallottam a törlés gondolatát.
Nagy a szakadék a topklán tagjai és az utánuk jövők közt, éppen ezért gondoltam hogy a teljes beszürküllés megelőzése érdekében lépni kellene valamit...
Az hogy 4200 hekire feljöjjenek az orik fordulásra, az szinte lehetetlen jelen körülmények között, klántámadás esetén pedig inkább feloszlik a klán a tanácstalanság miatt és SZK-ra mennek...

Arra gondoltam hogy talán 100 ori alatt meg lehetne adni azt a könnyítést miszerint a fordulás ne a top 30%-hoz legyen kötve hanem a csoport átlagpontszámához, ami ugye állandóan változna ;)

Jelenleg kb. 4200 heki a fordulási határ, a változtatás után kb 3300 lenne, ami teljesíthető...
De ugye ha sokan elkezdenek feljönni hogy bekerüljenek a fordulásos mezőbe akkor az átlagpontszám is felmenne, vagyis még egy kicsit feljebb kéne menni és így tovább...

Lényeg hogy szerintem így meglenne a motiváltság arra hogy küzdjenek a fordulásért ne csak feladják és várják a csodát.

Ezügyben szeretném a véleményeket hallani :)

Artúr 04-20-2007 10:47

Üdv

Az angol 1/A-s topicban is hasonló gondokról volt/van szó.
Azt hiszem ugyan azok a problémák mint románban. (bár ez utóbbival nem játszom). Volt pár megoldási javaslat is, ezért szerintem inkább abba a topicban lenne érdemes agyalni, mert ha valami jó megoldás születik úgy is bevezetik mindkét nem magyar verzióba. (Legalábbis remélem) Bár most olvastam, hogy a 90 napos limitet csak az angolban törölték el (?)

Ha esetleg mégis tök más problémák vannak a románban, akkor bocsesz. :p

Robin 04-21-2007 15:28

Quote:

Originally Posted by Artúr (Post 88986)
Üdv

Az angol 1/A-s topicban is hasonló gondokról volt/van szó.
Azt hiszem ugyan azok a problémák mint románban. (bár ez utóbbival nem játszom). Volt pár megoldási javaslat is, ezért szerintem inkább abba a topicban lenne érdemes agyalni, mert ha valami jó megoldás születik úgy is bevezetik mindkét nem magyar verzióba. (Legalábbis remélem) Bár most olvastam, hogy a 90 napos limitet csak az angolban törölték el (?)

Ha esetleg mégis tök más problémák vannak a románban, akkor bocsesz. :p

Amennyire hallottam, angolon is hasolnó a helyzet, de én azért nyitottam neki külön topicot, mert szeretném tudni hogy azok közül akiket érint az általam felvázolt román A gondja, mennyien veszik a fáradtságot hogy tegyenek/írjanak is róla valamit.
Én nem tartozom azok közé akiknek a könnyítés kellene, de azért szeretném ha az A csoport igenis élne, és tudnának fordulni többen...
Mindamelett ha azokat akiket érint a dolog, ennyire nagy aktivitást mutatnak azért hogy lépjenek valamit a saját érdekükben, akkor biztos hogy nem fogok én egyedül azért kardoskodni hogy nekik jobb legyen...

Susu 04-21-2007 21:27

Quote:

Originally Posted by Robin (Post 89280)
Amennyire hallottam, angolon is hasolnó a helyzet, de én azért nyitottam neki külön topicot, mert szeretném tudni hogy azok közül akiket érint az általam felvázolt román A gondja, mennyien veszik a fáradtságot hogy tegyenek/írjanak is róla valamit.
Én nem tartozom azok közé akiknek a könnyítés kellene, de azért szeretném ha az A csoport igenis élne, és tudnának fordulni többen...
Mindamelett ha azokat akiket érint a dolog, ennyire nagy aktivitást mutatnak azért hogy lépjenek valamit a saját érdekükben, akkor biztos hogy nem fogok én egyedül azért kardoskodni hogy nekik jobb legyen...

szerintem mehetne a top50:), meg a vegen valaki depis lesz mert nem megy le V-be:D

Robin 04-21-2007 21:30

Quote:

Originally Posted by Susu (Post 89384)
szerintem mehetne a top50:), meg a vegen valaki depis lesz mert nem megy le V-be:D

Azért én maradnék az eredeti javaslatomnál :)

McLoad 07-23-2007 18:08

A top 50 se oldaná meg szerintem a gondott.
Jellenleg a topot 2féle emberek foglalják el szerintem az egyik csoport az aki az elsö helyre hajt a másik meg aki a kis oriát akarja forgatni ezért topba marad (gondolom sokszor ez a kettö egy oriban jellentkezik csak). Szerintem még top50be is ezek az emberek lennének...

Eke 07-23-2007 20:31

Nekem volna egy olyan elképzelésem hogy lehetne ugy mint ahogy régebben volt a hóditóban,tehát lehetne fordulni a 2B-böl,egy kis Á-s segitséggel,aki szeretne fordulni az Á-bol az meg forduljon 50% körül ,persze mindez idéglenesen mindaddig amig a játékosszám elér egy sokkal nagyobb sorszámot.Gondolataimat tovább fokozva ,egy sokkal nagyobb gond szerintem a Á-s 90 napos fordulási idö.Mert ez egy fö ok amiért kevesen játszanak.Ez nem csak az Én véleményem.Tehát megkérlek Ati hogy nézd át ezt a szabályt.Szinte elsö naptol játszom a cuceritor-t de azt vettem észre hogy sokan töröltek az elsö regizettek közül,sokan meg felmentek az Á-ba és szk-ra mentek.Megköszönném hogy ha válaszolnál .

Robin 07-25-2007 18:16

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 111397)
Nekem volna egy olyan elképzelésem hogy lehetne ugy mint ahogy régebben volt a hóditóban,tehát lehetne fordulni a 2B-böl,egy kis Á-s segitséggel,aki szeretne fordulni az Á-bol az meg forduljon 50% körül ,persze mindez idéglenesen mindaddig amig a játékosszám elér egy sokkal nagyobb sorszámot.Gondolataimat tovább fokozva ,egy sokkal nagyobb gond szerintem a Á-s 90 napos fordulási idö.Mert ez egy fö ok amiért kevesen játszanak.Ez nem csak az Én véleményem.Tehát megkérlek Ati hogy nézd át ezt a szabályt.Szinte elsö naptol játszom a cuceritor-t de azt vettem észre hogy sokan töröltek az elsö regizettek közül,sokan meg felmentek az Á-ba és szk-ra mentek.Megköszönném hogy ha válaszolnál .

A román hódító fenntartása sincs ingyen gondolom, ezért nem hinném hogy változni fog a 90 napos időkorlát. Mindamellett a VIP tényleg fontos A-ban :)
Most nyugis az A, és most lehet fedezgetni felfele, ha most nem fognak tudni fordulni páran akkor sosem :)

Úgy érzem ne mfog semmifélre könnyítés történni, bár remélem hogy tévedek...


All times are GMT +1. The time now is 13:43.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu