Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Hol tartalékoljuk a pénzünket?:) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=196)

Szecsa 02-08-2006 11:47

Hol tartalékoljuk a pénzünket?:)
 
Sziasztok :)

Egy masik topicban felmerult a penztartalekolas kerdese.
Kivancsiak vagyunk, ki, hol, hogy vagy mibe tartja a penzet.
Persze, VIP-eseknek es nem VIP-eseknek is varunk otletet..

Jomagam, katonaba tartom, fokent variba/toliba...ami annyit takar, hogy egyszerre (egy csapat ingazoba) annyi varit/tolit teszek ki olyan 1,5x-es atlagaron a piacra, mint amennyi egyseg elfer a ferohelyen, tehat ha pl. 5k varinak van hely, akkor egy korben csak 5 ezret teszek ki, a kov. korben megint 5 ezret, es így tovabb:) Ezek mindig fognak ingazni...Mindez persze vipeskent oldhato meg, mert amugy elmennek az egysegek...Mellesleg erdemes e tekercsbe tartani?:) Vagy nyersbe? Runaba?

Kit mit tanacsol?:)

Fosztó 02-08-2006 18:00

Runaba szerintem nem erdemes legtobb csopiban alacsony az ara ( ha kicsit felmegy mindenki kipakol es megint visszaesik ) es nincs tul nagy kereslet mert ugye akinek szuksege van ra az megtermeli akarva akaratlanul...

Lepidus 02-08-2006 18:32

én minden csoportban ahol vagyok a sima katonapiacot igyekszem uralni..de néha költök tolvajra stb.re is..én annak a híve vagyok,h tele orim és 5nagy adagban vannak kint katonáim..5* néhány ezer:p katonával egy gáz van..ha hirtelen el kell menned szabira..tekivel nem lehet túl naot kaszálni szerintem..ahmednél naponta megfordul lóvém..üdv szecsa!:D

Penya 02-08-2006 18:48

Nos hamár felvetettem akkor válaszolok is :D eddig tekiben tároltam de most kissé szétvágott h nem vagyok 4 órát a gépnél és persze h akkor lopják el a piacról visszatérő tekijeim, szval átállok én is katira csak ugye a VIP ...
A munkahelyi teló jó ötlet :D nekem is van egy ilyen ismerősöm majd rádumálom h lőjjön nekem vipet úgyse kerül semmibe :D
A katona többet ér sztem mint a teki, mert ha a tekineki lemegy az ára a katonának meg fel akkor jól megszívtad, ezzel szemben egy katona mindig egy katona marad

Ati 02-08-2006 19:03

Quote:

Originally Posted by Penya
A katona többet ér sztem mint a teki, mert ha a tekineki lemegy az ára a katonának meg fel akkor jól megszívtad, ezzel szemben egy katona mindig egy katona marad

Bűvös szó: szabadság

A tekercsek visszajönnek, és ottmaradnak, amíg szabin vagy. Katonával már más a helyzet, elmész szabira, visszajönnek piacról, és már le is lécelnek, ugrott a több(tíz)ezer katona, amit hónapok óta halmoztál.

Óvatosan ezzel!

Szecsa 02-08-2006 19:23

Ati, akkor hiaba van helytarto is; elvesznek?

Ati 02-08-2006 19:29

Quote:

Originally Posted by Szecsa
Ati, akkor hiaba van helytarto is; elvesznek?

Szabi alatt nincs helytartó (ahogy szabi alatt más se tud az országában semmit csinálni), úgyhogy olyankor azok el. A raktárak is kiürülnek szabi alatt a kapacitásukon felül.

Óvatosan ezzel!

Remedy 02-08-2006 19:58

szerintem csoport fuggo.. 1/aba pl katonaban tartanam ( ha lenne mit, hehe), mert ott amugyis kell cserelgetni a dolgokat, es szabadsagra ugyse mehetsz :D (kiveve klanszabi vagy ha uthetetlen a klanod igy is :D)

TM Laci 02-08-2006 20:26

Anarchistába mindenképpen rúnába tartom én, mert ha valaki ellopja, gyorsan visszalopom a tolissal, de általában nem szokták aztat ellopni...:)

Lepidus 02-08-2006 22:03

katonával egy gáz van..ha hirtelen el kell menned szabira.(néhány commenttel előbbiből vágtam ki)...ATi lassan reagáltál..ezt már elhalásztam;-) vagy enyémből nem volt egyértelmű??:confused:


All times are GMT +1. The time now is 13:03.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu