Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Újraindulás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=274)

Josh 02-23-2006 09:56

Újraindulás
 
van egy fogós kérdésem, hátha tudjátok rá a választ: nos, 5/U-ban van egy orim, amivel szeretnék újraindulni, de van rajta 256Vip kör, és ezt szeretném megtartani, sms-ben szoktam hosszabítani, de a "zéró-start"-nak nem felel meg az orim. szerintetek, ha újraindulok vele ugyanazon a szinten, akkor megmarad a Vip, vagy elveszik? csak azért kérdem, mert elrontottam egy -két dolgot vele, és szerintem érdemesebb újraindulnom, mint fellépnem (szintlépés előtt áll) és nem akarom, hogy a Vip kárba menjen

Daemon 02-23-2006 10:01

Ha újra tudsz indulni 5-ös csopiból, akkor gonolom már fordultál egyszer. Ha így van az újraindulás az olyan, mint bármelyik szinten és megmaradnak a VIP körök.

Ati 02-23-2006 10:16

Quote:

Originally Posted by Josh
van egy fogós kérdésem, hátha tudjátok rá a választ: nos, 5/U-ban van egy orim, amivel szeretnék újraindulni, de van rajta 256Vip kör, és ezt szeretném megtartani, sms-ben szoktam hosszabítani, de a "zéró-start"-nak nem felel meg az orim. szerintetek, ha újraindulok vele ugyanazon a szinten, akkor megmarad a Vip, vagy elveszik? csak azért kérdem, mert elrontottam egy -két dolgot vele, és szerintem érdemesebb újraindulnom, mint fellépnem (szintlépés előtt áll) és nem akarom, hogy a Vip kárba menjen

Ha nem fordultál még (csak egy személyiséget tudsz választani az országnak), akkor nem tudsz újraindulni az 5. szinten.

Lehetőségek:

- Fellépsz, ha már úgyis szintlépés elptt állsz.
- Törölsz, és új országot kezdesz, ez esezben a vip köreid elvesznek!
- Megvárod, amíg letelnek a vip körök, és csak utána törölsz, és kezdesz új országot. :)
- Teszel az országra még annyi vip kört, hogy meglegyen a szükséges, és zéró-startot csinálsz, ez esetben az ország neve, sorszáma, és vip körei megmaradnak.

Panyi 03-20-2006 00:28

újraindulásos csalás
 
Felmerült bennem a kérdés, hogy egy újraindulási pénzügyi csalást köteles-e a játékos jelezni? Most botlottam bele 1 ilyen szövibe, jókor jó helyen voltam, az egyik tagtól elhoztam 250 millát, még így is van kb 2 milliárd tiszta pénzük rajta, ha most jól elporolnak ebből a pénzből, akkor magamnak köszönhetem??:confused:

director 03-20-2006 02:05

Quote:

Originally Posted by Panyi
Felmerült bennem a kérdés, hogy egy újraindulási pénzügyi csalást köteles-e a játékos jelezni? Most botlottam bele 1 ilyen szövibe, jókor jó helyen voltam, az egyik tagtól elhoztam 250 millát, még így is van kb 2 milliárd tiszta pénzük rajta, ha most jól elporolnak ebből a pénzből, akkor magamnak köszönhetem??:confused:

az újraindulás miért csalás?

Panyi 03-20-2006 07:41

Quote:

Originally Posted by director
az újraindulás miért csalás?

Ezen tanakodom én is, hogy az újraindulás adta lehetőségeket kihasználva több milliárdhoz hozzájutni csalás-e vagy sem? A módszert pedig nem írom le, érthető okokból.

Apa 03-20-2006 07:46

szerintem ha bárki csinálhatja, ugyanazokkal a feltételekkel, ugyanannyi pénzt nyerve a dolgon akko nem csalás.
má én is törtem a fejem rajta hogy ezáltal fellenditem a szövim pénzügyi helyzetét.

Panyi 03-20-2006 07:55

De szerintem nagyon kevesen csinálják, és ez által nagyon nagy előnyhöz jutnak másokkal szemben...
2 miliárdból 50.000 elit képzését lehet játszva megoldani, vagy bármely piac felett átvenni az uralmat

Ati 03-20-2006 08:51

Quote:

Originally Posted by Panyi
De szerintem nagyon kevesen csinálják, és ez által nagyon nagy előnyhöz jutnak másokkal szemben...
2 miliárdból 50.000 elit képzését lehet játszva megoldani, vagy bármely piac felett átvenni az uralmat

Ez a játék része, nagyon sokan csinálják, bárki megteheti, nem tervezek ezügyben semmiféle korlátozást. Ha erre ellő egy újraindulási lehetőséget, tegye.

Senki 03-20-2006 09:18

az a goromba amikor az ország tele van tekivel meg max pénzzel és így kezdi a szintet.... és aztán újrázik mert van neki jópár... ezzel el is látta a klánt a topba jutásig elég pénzzel.... azért ez erős nem? :D de hát te is meg tudod csinálni, szerintem is felesleges kivenni a játékból...


All times are GMT +1. The time now is 12:08.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu