Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Bulik (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Gödölye klántali! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=203)

Gyula 02-08-2006 22:47

Gödölye klántali!
 
Ezennel meghirdetésre kerül a gödölye klán szervezésében, a 2006.04.28-2006.05.01 idöszakban megtartásra kerülő találkozó.

Helyszine: Szentendre, papsziget kemping, ahol tavaly is voltunk és nagyon jól éreztük magunkat.
Tavaly 2500ft/éj/ágy volt a tarifa, 4-5 személyes faházak vannak. Tűzrakóhely, padok, hatalams placc ahol mehet az ereszdel a hajam, és lehet nyugodtan üvöltözni részegen duhajkodni vagy énekelni táncolni, meg miegymást ;-)

Nem is kell mondani hogy a előző klántalákozoinkon részvevő személyeket valamint szóló hölgyeket különös szeretetel várjuk, de jelenkezhet más is aki szeretne részvenni a bulin.

Jelentkezéseket kérném ide a fórumra vagy a hódítoban a 79796-ba, kérném jelezni hogy ki hány napig maradna, vagy csak benézne alakalmasint hogy mi ujság van a kempingben, ezenfelül külön kérném jelezni hogy ha valaki jó házi pálinkát kíván hozni, számár/számukra VIP belépöt állítunk ki.

Majd el felejtettem Edu hozza a gitárját és a Szőlő cimboráját, hogy a buli jobb hangulatban teljen el :)

A találkozóra, balta és gyermekláncfűrész és bugyi bicska kivételével, minden más fegyvert különösön rövid vagy hosszú löfegyvert, válrol indítható föld levegő rakétát, kézigránátot hozni SZIGORÚAN TILOS.
Azt majdnem elfelejtettem hogy aki nem tuggya kezelni a kameráját az inkáb hagyja otthon, a készült felvételeket, szigorúan cenzúrázuk :P Aki pedig kompromittáló felvételekt készit, azt meg jól bepereljük :)

Köszönöm.

Gyula

Pool 02-08-2006 23:09

Én nem voltam sose klántag és sztem nem is fogok az lenni, de elmennék, ha időm engedi. A kempingben már jártam, az egyik endrei kocsmában is ittam Bubbával, Pulival és Luciferrel :D

Pool voltam :)

Gyula 02-08-2006 23:15

Pool: Tudjuk jol, hogy ki vagy, hogy hol laksz, hogy nem voltál klántag, tudjuk azt is hogy soha nem is leszel. De a talin szivesen látunk, ha időd engedi ;-)
Mert mi mindent tudunk és mindent látunk :)

puma 02-09-2006 06:14

Csak Gödölyések mehetnek?:D

Gyula 02-09-2006 09:08

Quote:

Originally Posted by puma
Csak Gödölyések mehetnek?:D


Puma: Gondoltam hogy az első hülye kérdést Te fogod feltenni :)
Nem csak gödölyések jöhetnek, ha csak ők jöhetnének akkor nem hirdetnénk meg itt hanem gyors megdumálnánk egymás közt és taliznánk. :)

Winyoo 02-09-2006 15:41

Huhhh vihetem a fürészemet... :) Megyek +1:-)

Winyoo 02-09-2006 15:42

Mámint megyünk:-))

Gyula 02-09-2006 16:45

Winyó: Köszi, rád és cillagodra jelentkezés nélkül is számítottunk :)

Bubba 02-09-2006 21:13

hm
 
mé hirdetitek ha csak gödöjések mehetnek?

TM Laci 02-09-2006 21:19

NEM csak Gödölyések mehetnek:)


All times are GMT +1. The time now is 11:49.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu