Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   2007-es túrák (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Őszi Mátra 30 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2357)

Ati 09-21-2010 19:39

Quote:

Originally Posted by Never (Post 264591)
2 hónap után talán nekem is sikerül újra túráznom,én a Nahát 95öt néztem ki :)

Jó túrázást hozzá. :) Nekem is volt most egy hosszabb szünet, majdnem 2 hónap. Csak múlt héten volt egy kis "rákészülés" erre (Őszi Márta). Szép szokott ez lenni ebben az időben. A Nahát is szép helyeken megy.

Never 09-21-2010 20:49

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 264592)
Jó túrázást hozzá. :) Nekem is volt most egy hosszabb szünet, majdnem 2 hónap. Csak múlt héten volt egy kis "rákészülés" erre (Őszi Márta). Szép szokott ez lenni ebben az időben. A Nahát is szép helyeken megy.

Én is Mátraimádó vagyok,de Győrből nem megyek el Galyatetőig 30 km miatt...elég drága mulatság,és több idő az utazás,mint maga a túra :)

Ati 09-21-2010 21:01

Quote:

Originally Posted by Never (Post 264612)
Én is Mátraimádó vagyok,de Győrből nem megyek el Galyatetőig 30 km miatt...elég drága mulatság,és több idő az utazás,mint maga a túra :)

Nem vagyok különösebben Mátraimádó. Messze van ahhoz... Minden évben azt hiszem, hogy közel van, és amikor második órája vezetek, akkor rájövök, hogy nem... :) Úgyhogy tavaly tudatosítottam már magamban, hogy hiába hiszem, hogy közel van, nincs... :):):)

Never 09-21-2010 21:10

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 264618)
Nem vagyok különösebben Mátraimádó. Messze van ahhoz... Minden évben azt hiszem, hogy közel van, és amikor második órája vezetek, akkor rájövök, hogy nem... :) Úgyhogy tavaly tudatosítottam már magamban, hogy hiába hiszem, hogy közel van, nincs... :):):)

én is kétszer meggondolom,h elmenjek-e a Mátrába,5-6 órát kell hozzá vonatoznom.és akkor még nem beszéltem a mávos túlélőtúráról,h minden vonat késik,amivel megyek :D
persze,nekem a Börzsöny is messze van,és amúgyis mindig pocsék az idő,mikor ott vagyok,de már nagyon mehetnékem van.

Remedy 09-21-2010 21:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 264592)
(Őszi Márta)

Ennek tenyleg ez a neve, vagy csak sikerult ilyen viccesen elirnod? :)

Ati 09-21-2010 21:42

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 264625)
Ennek tenyleg ez a neve, vagy csak sikerult ilyen viccesen elirnod? :)

Mátra. Az a nagy hegység. :p

Never 09-27-2010 19:51

Hogy sikerült az őszi Mátra? :)
Én sajnos feladtam a nahátot Csóványosnál(57 km) :( Akkor már embertelen terepviszonyok voltak,és szem elől tévesztettük a társammal az addig követett embereket,nekünk pedig 0 helyismeretünk volt.Akkora köd volt,h nemhogy a fákon lévő jeleket,de a fákat se láttuk :) A fejlámpák gyakorlatilag semmit sem értek.
Persze így utólag bánom,azt hajtogatom magamban,h talán meg tudtam volna még csinálni,de az az igazság,h csomó olyan hibát elkövettem,amiket nem kellett volna.Pl. depóztattam a fejlámpát,mondván,h úgyis odaérek még nappal.Nem így történt :) Vagy úgy egyáltalán,2 hónap teljes kihagyás után nem szabadott volna elmennem ilyen nehéz túrára.Ez van sajnos,életem első feladott túrája is megvan :)

Ati 09-27-2010 20:04

Az Őszi Mátra jól sikerült, bár nem a legjobb idővel. Nálam is meglátszott a kihagyás, az emelkedőket nem bírtam valami jól... A többiek kb mindenhol előre mentek. :) Az idő viszont gyönyörű volt: meleg, napsütés, minden, ami csak kell. Kellemes elfáradás, ahogy lennie kell. :)

Neked is inkább erre kellett volna jönni, ezt csak 6-an adták fel idén összesen. :)

Never 09-27-2010 20:06

Tudom,de megvan bennem ez az őrület,h a lehető legnagyobb távokra megyek :) Meg hát a Mátra még mindig nagyon messze van,30 km-ért nem utazok el oda.

Ati 09-27-2010 20:09

Quote:

Originally Posted by Never (Post 265232)
Tudom,de megvan bennem ez az őrület,h a lehető legnagyobb távokra megyek :) Meg hát a Mátra még mindig nagyon messze van,30 km-ért nem utazok el oda.

Ugyan... :) Lementünk Pécsre és 10km-es távon mentünk végig. :) Ezt nehéz felülmúlni! :) (Bár nem, mert volt, amikor lementünk Kaposvárra, és végül nem túráztunk, mert leszavaztak az eső miatt... :))


All times are GMT +1. The time now is 20:52.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu