Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Több ország összekötésénél a szabi is legyen jelölve (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=700)

aúú 08-06-2006 20:00

Több ország összekötésénél a szabi is legyen jelölve
 
Arra gondoltam, hogy ha valakinek több országa van, akkor az összekötés menü alatt meg tudja nézni őket és oda esetleg lehetne jelezni azt is, hogy az adott ország szabin van e, vagy sem.
Ez egyrészt segítene akkor, ha szabira rak valaki egy oriját és valaki kiszedi onnan (abba most ne menjünk bele, hogyan jutott hozzá a kódokhoz), illetve az is előfordul, hogy valaki valamilyen okból néhány oriját szabira teszi, de 1-2-t elfelejt szabira tenni és mire ezt észreveszi, már szétesett az ori.

Nem tudom, hogy ez megoldható lenne e?

Csocsó 08-06-2006 20:10

Quote:

Originally Posted by aúú
Arra gondoltam, hogy ha valakinek több országa van, akkor az összekötés menü alatt meg tudja nézni őket és oda esetleg lehetne jelezni azt is, hogy az adott ország szabin van e, vagy sem.
Ez egyrészt segítene akkor, ha szabira rak valaki egy oriját és valaki kiszedi onnan (abba most ne menjünk bele, hogyan jutott hozzá a kódokhoz), illetve az is előfordul, hogy valaki valamilyen okból néhány oriját szabira teszi, de 1-2-t elfelejt szabira tenni és mire ezt észreveszi, már szétesett az ori.

Nem tudom, hogy ez megoldható lenne e?

Lehet h én tudom rosszúl de szabadság eseménynek számíta miről kapsz email értesítést...

aúú 08-06-2006 20:15

Quote:

Originally Posted by Csocsó
Lehet h én tudom rosszúl de szabadság eseménynek számíta miről kapsz email értesítést...

Igen, lehet, hogy benne van, de arra már én se emléxem, hogy kapok e róla emil értesítőt...:)
De az, amit írtam, ha megoldható, akkor egy újabb "figyelő" rész lehet...:)

Ati 08-06-2006 20:37

Kapsz róla e-mailt. Sőt, ez fontos esemény, tehát elég azt bekapcsolni hozzá.

Csocsó 08-06-2006 21:03

Quote:

Originally Posted by Ati
Kapsz róla e-mailt. Sőt, ez fontos esemény, tehát elég azt bekapcsolni hozzá.

Akkor jól emlékeztem :)

Peter 08-07-2006 03:44

Quote:

Originally Posted by aúú
Arra gondoltam, hogy ha valakinek több országa van, akkor az összekötés menü alatt meg tudja nézni őket és oda esetleg lehetne jelezni azt is, hogy az adott ország szabin van e, vagy sem.
Ez egyrészt segítene akkor, ha szabira rak valaki egy oriját és valaki kiszedi onnan (abba most ne menjünk bele, hogyan jutott hozzá a kódokhoz), illetve az is előfordul, hogy valaki valamilyen okból néhány oriját szabira teszi, de 1-2-t elfelejt szabira tenni és mire ezt észreveszi, már szétesett az ori.

Nem tudom, hogy ez megoldható lenne e?


Egyetértek Aúúval, szerintem is nagy segítség lenne. :)

aúú 08-07-2006 05:32

Quote:

Originally Posted by Ati
Kapsz róla e-mailt. Sőt, ez fontos esemény, tehát elég azt bekapcsolni hozzá.

Oksi, nem emlékeztem, hogy szabiról jön e emil...:)
Amúgy így már a javaslatomnak csak anarch-ban lenne jelentősége, ahol ha van 50 orid, akkor ránézésre meg tudod mondani, hogy melyik van szabin és melyik nincs...

Szecsa 08-08-2006 00:25

En is tamogatnam az otletet! :)
Bar en igyekszem egy vipes oriba az adott szinten felvenni az osszes orit...pontosan a beszabizasok miatt.
(kicsit off: a melyszabis ori latszodik a vipes sajat pontlistaba vagy onnan is kiesik?)


All times are GMT +1. The time now is 13:51.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu