Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Körváltás menete (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4691)

marcusd 07-13-2012 16:42

Körváltás menete
 
egy körváltáson belül milyen sorrendben mennek végbe az egyes műveletek? feltételezem hogy nem egyszerre, mivel nagyon sokat számíthatnak ezek

továbbá azt is szeretném megtudni, hogy ha egy ország engem megtámad, és én abban a körben lebontom 30 épületemet, ezáltal eltávolodok a másik országtól 10 körre, akkor az ő serege 10 körrel később üt be, vagy marad ugyanannyi?

Ati 07-13-2012 16:47

Quote:

Originally Posted by marcusd (Post 298168)
egy körváltáson belül milyen sorrendben mennek végbe az egyes műveletek? feltételezem hogy nem egyszerre, mivel nagyon sokat számíthatnak ezek

Vedd úgy, hogy egyszerre. Ha később ezen finomítani akarsz, akkor erre saját magadnak kell rájönni, és mindezt kitapasztalni.

marcusd 07-13-2012 16:52

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 298169)
Vedd úgy, hogy egyszerre. Ha később ezen finomítani akarsz, akkor erre saját magadnak kell rájönni, és mindezt kitapasztalni.

gondoltam hogy stratégiai kérdésekre nem fogsz válaszolni, de azért kösz hogy gyorsan tudattad ezt velem :P

más játékosoktól meg lehet kérdezni?

Ati 07-13-2012 16:56

Quote:

Originally Posted by marcusd (Post 298170)
gondoltam hogy stratégiai kérdésekre nem fogsz válaszolni, de azért kösz hogy gyorsan tudattad ezt velem :P

más játékosoktól meg lehet kérdezni?

Azt gondolom, hogy itt a fórumon semmiképp. Ez nem olyan információ, amivel egy kezdő játékosnak szaladgálnia kellene. Én annak vagyok a híve, hogy ha valami érdekel, és ki tudod tapasztalni -- márpedig ki tudod, hiszen játszol --, akkor azt tapasztald ki, ne mindent a szádba adjanak, hogy "Tessék a megnyerem a játékot gomb".

marcusd 07-13-2012 17:14

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 298171)
Azt gondolom, hogy itt a fórumon semmiképp. Ez nem olyan információ, amivel egy kezdő játékosnak szaladgálnia kellene. Én annak vagyok a híve, hogy ha valami érdekel, és ki tudod tapasztalni -- márpedig ki tudod, hiszen játszol --, akkor azt tapasztald ki, ne mindent a szádba adjanak, hogy "Tessék a megnyerem a játékot gomb".

és minek vannak akkor "stratégia & tippek" fórum? egy kezdő játékos nem attól lesz profi hogy írtak neki egy éplistát 200 300 400 stb. hekire ami általánosan jó, és elmondják neki mit kell csinálni mikor és miért.

van akinek az az információ hasznos, van akinek ez. speciel nekem ez az információ nagyon hasznos lenne mivel erre építhetek egy egész országot.

Ati 07-13-2012 17:16

Quote:

Originally Posted by marcusd (Post 298174)
és minek vannak akkor "stratégia & tippek" fórum? egy kezdő játékos nem attól lesz profi hogy írtak neki egy éplistát 200 300 400 stb. hekire ami általánosan jó, és elmondják neki mit kell csinálni mikor és miért.

van akinek az az információ hasznos, van akinek ez. speciel nekem ez az információ nagyon hasznos lenne mivel erre építhetek egy egész országot.

Továbbra sem értem, hogy egy kitapasztalható sorrendet miért nem akarsz kitapasztalni. Miért más írja le, ahelyett, hogy egyszerűen megnéznéd.

marcusd 07-13-2012 17:21

kitapasztalni nehéz lenne és valószínüleg késő is lenne az információ
saját magamnak megrendezni anarchon nincs idő

amúgy meg ha ez nem egy top secret információ ami ha kitudódna összedöntené a hódító rendszerét, miért nem lehet elmondani annak, akinek szüksége van az információra

de nem erősködök tovább, amúgy sincs sok szavam az admin ellen

Ati 07-13-2012 17:23

Quote:

Originally Posted by marcusd (Post 298177)
kitapasztalni nehéz lenne

A már emlegetett "Megnyerem a játékot" gombot kéred? Akkor még játszani se kell, hanem puff, meg is nyerted.

marcusd 07-13-2012 17:25

nem is tudtam hogy aki ezt tudja az már megnyerte a játékot

én kérek elnézést

Ati 07-13-2012 17:27

Közben belső fórumon is pont ezt kérdezi valaki, kicsit konkrétabban, csak a seregekre vonatkozóan. Ha az Te vagy, akkor a súgóban ez az információ bennevan:

"Az azonos körben történő seregmozgások időrendi sorrendje a következő:

Szövetségi segítő seregek megérkezése
Csata
Szövetségi segítő seregek távozása
Kint levő seregek hazaérkezése "

Részleteket lásd a Háború súgóban.


All times are GMT +1. The time now is 22:29.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu