Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Ajánljatok valami jó sci-fi vagy misztikus sorozatot! :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4134)

Ati 03-28-2010 22:36

Ajánljatok valami jó sci-fi vagy misztikus sorozatot! :)
 
Sziasztok!

Rég nem néztem semmi újat, leszámítva a FlashForward-ot, amit megint félbehagytak AXN-en (grrrrr), úgyhogy ideje lenne beújítanom...

Tudtok ajánlani valami jó sci-fi, vagy misztikus sorozatot? (Stargate, Startrek stb az oké, valami más érdekelne... :))

Köszi. :)

-Ricsi- 03-28-2010 23:14

Régi, de általában érdekes különálló részekkel: Végtelen történet

vityu 03-29-2010 00:51

Egy kis animét ajánlok, sorozatot nem nézek :)
Casshern sins
Ergo Proxy

Az ergo proxy nekem annyira nem jött át, de az sci-fi-sebb :) Tudom, nem ilyet kerestél, de ha nincs semmi, azért ez is jobb :D

RRRrrr 03-29-2010 01:00

Heroes az egyik legjobb sorozat sztem. 5.évad jön idén :D

Ati 03-29-2010 12:21

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 246621)
Heroes az egyik legjobb sorozat sztem. 5.évad jön idén :D

Köszi, ez is megvan. Mármint néztem egy ideig, aztán elakadtam vele. Most valami újra vágyom... :D Következő tipp? :)

Arwen 03-29-2010 13:36

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 246643)
Köszi, ez is megvan. Mármint néztem egy ideig, aztán elakadtam vele. Most valami újra vágyom... :D Következő tipp? :)

Supernatural (Odaát)

Caprica

Spartacus: Blood and Sand
(Ez nem sci-fi, de sztem nem rossz.)

Von 05-05-2010 21:25

Quote:

Originally Posted by Arwen (Post 246647)
Supernatural (Odaát)

Caprica

Spartacus: Blood and Sand
(Ez nem sci-fi, de sztem nem rossz.)

Nos, értelmes sci-fit én sem tudok sajnos ajánlani, de a Spartacus: Blood and Sand tényleg nagyon jó! Van egy kis 300-as beütése, ugyanakkor az ismert történelmi tényeket nem ferdíti el:)
Egy másik jó (szintén történelmi sorozat) a The Pacific, a Band of Brothers alkotóitól. Szerintem kicsit gyenge egy darabig, de vannak aztán olyan részek benne, amik türközik a valóságot és sehol máshol nem lehet megtalálni őket.

Én ismerem elég jól a sorozatok piacát, sci-fit nem tudnék ajánlani értelmeset azokon kívül amiket írtál, hogy láttál, azonban mindenki, aki kicsit is szereti a történelmet, bizton színvonalas és értelmes filmekre lelhet a Spartacus: Blood and Sand és a The Pacific (HBO-Mini) sorozatokat nézve. Szerintem érdemes belekóstolni, mindkettő rövid, nem rabolja az ember idejét feleslegesen

Padlócsempe 05-05-2010 21:28

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 246611)
Sziasztok!

Rég nem néztem semmi újat, leszámítva a FlashForward-ot, amit megint félbehagytak AXN-en (grrrrr), úgyhogy ideje lenne beújítanom...

Tudtok ajánlani valami jó sci-fi, vagy misztikus sorozatot? (Stargate, Startrek stb az oké, valami más érdekelne... :))

Köszi. :)

Sliders
Babylon 5
Smallville

De ha nem ragaszkodsz a sci-fihez, akkor a világ legjobb sorozatát tudom ajánlani: The Shield (Kemény zsaruk). Végig kell nézni.
Ajánlom még a szökést (Prison Break) és a Dextert.

Kubbi 05-05-2010 21:39

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 250782)
The Shield (Kemény zsaruk). Végig kell nézni.

Egyet értek. Ezt én is csak ajánlani tudom.
Pont ma értem a 7.évad végére.

Ati 05-05-2010 21:57

Ez sci-fi?


All times are GMT +1. The time now is 00:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu