Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   A fórumról... :) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Hírnévpontok adása - legyen-e publikus? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=188)

Ati 02-06-2006 20:42

Hírnévpontok adása - legyen-e publikus?
 
Sziasztok!

Sokan egy viszonylag normális üzenetre negatív hírneveket osztanak, ezért felmerült, hogy legyen-e publikussá téve, hogy ki adta az adott pontot, vagy maradjon így, hogy el lehet bújni. Tény, hogy ha publikus, akkor reálisabbak lesznek az értékelések...

Tessék szavazni. :) A szavazás mindenképpen publikus!!!

Senki 02-06-2006 20:49

Quote:

Originally Posted by Ati

Tény, hogy ha publikus, akkor reálisabbak lesznek az értékelések...

én ezt azért megkérdőjelezném... mert vannak páran akik nem normális üzenetre adnak negatív hírnevet, indokolnak is, és ezekután mert minuszt adott mehet vissza a minusz... vagy valaki meg azért ad minuszt mert sok sok üzenet váltotta ki belőle ezt a véleményt és a fazonnak akinek adja a minuszt lehet hogy épp egy normális üzenetére adja, mert az volt szem előtt, de már régebbóta akar olyat adni..
szóval én nem merném kijelenteni hogy az jobb lenne hogyha tudnád ki osztotta...
Igen, hogy legyünk nyíltak: adtam minuszt, pluszt is, és most itt nemmel szavaztam.

Mike zoostorm 02-06-2006 21:22

Senki:
Sajnos nagyon keves olyan ember van aki ilyen nyilt lenne mint te..:(
Abban az esetben ha valaki mar sok beszolas miatt akar adni minuszt(vagy eppen pluszt) akkor az mind1 hogy melyik uzire adja csak annyit csak kene csatolnia egy kis uzit: figyu ezt mar reg ota akartam neked adni mert... es ez el is lenne rendezve...
En csak szeretnem megbeszelni az XYZ vel hogy miert kaptam ilyen meg olyan ertekelest tole...Az egyetlen mod erre az az hogy nyilvanossa teszuk a hirnevadast.
Ezert szeretem a hod forumot mertt ott van orinev es akkor tudod kinek nem tetszel. Lerendezheted nezetelteresedet vele, vagy csak megjegyzed es nem foglalkozol az illetovel...
Majd a szavazas meg az Ati ugyis eldonti hogy a Nep mit akar.

Davalon 02-06-2006 21:24

Csak ellentéteket szítana, az a baj... És menne a bosszúból mínusz, ja. Nem kell, hogy itt is személyekre lebontva menjen a torzsalkodás. Meg baromira nem érdekel a reputáció. Eddig mínuszba voltam, most meg pluszba kerültem. Az se fájt, meg ez se.:)

Davalon 02-06-2006 21:25

Azt, hogy a nép mit akar, azt a nép dönti el:D
Továbbá: én adtam már úgy mínuszt, meg pluszt is illetőnek, hogy tökre nem arra a beírására, ami nem tetszett. Hanem a nevére kattintottam, az üzeneteire és valamelyikre.

Ati 02-06-2006 21:28

Van egy harmadik opció, hogy a hírnevet teljes egészében kikapcsolom, csakhát gondoltam intelligens emberek vagyunk......... :)

Davalon 02-06-2006 21:31

Mert ugye az egyenesség már ott kezdődik, hogy ki meri vállalni a Hódos országainak valamelyik nevét vagy ott közismert megszólítását, és ki választ fedőneveket, hogy az ismeretlenség jótékony leple mögé rejtőzzön.
Szerintem: kapcsold ki Ati, és szűrjetek, mint a Hódos fórumon. Nem kell ilyetén hatalmat sem adni a Népnek. A Nép képtelen kezelni azt:-D

Senki 02-06-2006 21:32

Quote:

Originally Posted by Davalon
Csak ellentéteket szítana, az a baj... És menne a bosszúból mínusz, ja. Nem kell, hogy itt is személyekre lebontva menjen a torzsalkodás. Meg baromira nem érdekel a reputáció. Eddig mínuszba voltam, most meg pluszba kerültem. Az se fájt, meg ez se.:)

Tegyük hozzá, hogy pl teljesen egyértelmű volt neked hogy én adtam a minuszt egy olyan postodra amit meg is írtam miért tartottam antipatikusnak, és zöldbe veszekedtünk is rajta.

Sajnos Mike-nak igaza van abban, hogy nem mindig vannak olyan emberek akik kultúráltan használják ezt, de azt is tegyük hozzá, hogy az ilyenek miatt nem kellene pont nyílvánosnak lennie szerintem a reputationnak... mert ezek nyomkondának bosszúból, és hogy lejjebb vihessék a tiedet osztanának még egy csomó más embernek is valamit, csakhogy neked mehessen újabb...

Senki 02-06-2006 21:33

Quote:

Originally Posted by Ati
Van egy harmadik opció, hogy a hírnevet teljes egészében kikapcsolom, csakhát gondoltam intelligens emberek vagyunk......... :)

én szeretném ha lenne, pláne, mert intelligensnek érzem a társaságot kivétel persze pár ember, de ezek is előbb utóbb vagy megemberelik magukat vagy kitolják magukat a közösség szélére...

Davalon 02-06-2006 21:34

Senki, csak a nevedet felejtetted el hozzáfűzni a véleményedhez:D Az hogy rájöttem, az más dolog:)


All times are GMT +1. The time now is 09:02.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu