Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Labdarúgó VB 2006 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=541)

BeeLord 05-29-2006 16:27

Labdarúgó VB 2006
 
Ez a topic talán a vb ideje alatt lehet majd igazán aktív. Remélem sok futballszerető ember van rajtam kívül ezen a fórumon. Ide várok minden érdekes témát, véleményt a vb-vel kapcsolatban.

Egyelőre mivel a mérkőzések még nem kezdődtek el , csak esélylatolgatásról lehet szó. Illetve a már kialakult keretek megvitatásáról. Én például kifejezetten érdekesnek találom, illetve sajnálom, hogy Seedorf, Davids, Morientes, Makaay, Guti, Rivaldo és sok nagy sztár nélkül rendezik meg a kupát. Nagyon kiélezettek így is a keretek, de talán őket még be lehetett volna szorítani.

Na remélem beindul a topic, lesz itt forgalom. Írjatok bátran:D

Steve 06-04-2006 13:34

Vélemény, nos, az van!
 
Quote:

Originally Posted by BeeLord
Én például kifejezetten érdekesnek találom, illetve sajnálom, hogy Seedorf, Davids, Morientes, Makaay, Guti, Rivaldo és sok nagy sztár nélkül rendezik meg a kupát. Írjatok bátran:D

Seedorf, Davids - tudom hogy a Milanba jók, azért ők már túl a nagy csatákon a holland csapatból szerintem elütnének, meg ugye a botrányok...
Makaay - nagyon jó csatár mégse szeretiik annyira a kapitányok, nem elég az a 4-5gól amit tud lőni 5perc alatt úgy láccik:( /túloztam ebbe nem belekötni:P/
Guti - ha a klubban nem jáccik mér jáccana a válogatottban? És mit játszatnál vele: éket vagy védekező középályást?
Rivaldo - ?:eek: akkor már Zicot és Pelét is....


Amugy persze mint másnak nekem is vannak favorizált csapataim de rohadt éhes vagyok az igazi, felhőtlenül jó focira, sajnos nem fog tobzódni ilyenekben a vb de remélem látok pár felejthetetle mérkőzést! Kívánom hogy ne csak a pénzről szóljon!

Lyra 06-14-2006 07:19

Induljon mán a topic!
 
Na a tegnapi nap vége überkönig volt, és ugyi minden jó ha a vége jó. Este 2 nagyon technikás, jól felkészített csapat volt a pályán. Élvezet volt nézni a meccset. A Francia meccset meg gyorsan el kell felejteni. Színtiszta magyar bajnoki feeling jött le a találkozóból...:D

BeeLord 06-14-2006 20:02

A maiak közül meg, fúú ezek a spanyolok:D Szépen bedarálták az ukránokat. Ha nagyon akartak volna, egy 10est biztos be tudtak volna rámolni. A brazil-horvát meg nem volt rossz meccs, kár hogy nem lett belőle gólparádé, de így is élvezhető volt.

Láma 06-19-2006 08:18

gyerünk foci drukker barátaim, ne hagyjuk, hogy a bádibílderek elnyomjanak minket:D

BeeLord 06-20-2006 14:17

Úgy látom, kevés a futballszerető ember a hódítós nép körében:D Így ez a topic egy nagy bukta:D Pedig jó ötletnek tűnt, csak nincs hozzá ember.:)

BeeLord 06-20-2006 14:23

Mindenesetre annyit hozzáteszek, hogy a spanyolokra érdemes lesz figyelni, mert most elég jól össze vannak rakva. És hacsak nem találkoznak megint Dél-Koreával, és az őket segítő bírókkal, akkor simán mehetnek az elődöntőig. Onnan pedig határ a csillagos ég... Ugyanez vonatkozik persze az argentínokra és Brazíliára. Úgyis ha utóbbi nem játszik még világbajnoki formában. Viszont a franciák megint elég harmatgyengék. Zidane nem tudja már olyan jól irányítani ezt a csapatot, mint '98-ban, és én Trezeguet mellőzésével sem értek egyet. Henrynek is könnyebb lenne, ha valaki lekötné mellette néhány védő figyelmét, mert Malouda és Wiltord, a két szélső ezt nem tudja biztosítani.

Láma 06-20-2006 16:45

A németek is meggyőzőek, ami elég meglepő számomra, de be kell látni, jól játszanak. Az angolok még adósak a jó játékkal, de remélem belejönnek. A Hollandia-Argentína meccsen kiderül mennyit ér a fiatal holland csapat:)

Steve 06-21-2006 07:45

Szerintem a legtöbb tartalék még Owen kiesése után, fél Rooneyval is az angolokban van, látszik hogy őket a végére időzítik.
A németek nemtom hányszor fognak tudni ilyen focit preodukálni mint az elején.
Az Argentinokat most jónak látom, a brazilokban meg csalódtam, bunkerfocinak magukhoz képest...

Bogár 06-21-2006 08:36

a tegnap nagyon szépet alakítottak a németek. a középpálya-sor elsőosztályú: Frings-Schweinsteiger-Ballack-Schneider. Klose nagyon jó csatár, Podolski a gólig majdnem semmit nem mutatott fel. talán azt lehetne mondani, hogy a németek "ronaldoja", mert csak akkor ér labdába, ha gólt lő. :D

Ecuador meg... lehet azt mondani, hogy szerencsések voltak, hogy kijutottak a csoportból. nagyon gyenge játékot produkáltak, nagyon könnyen eladták a labdát a pálya bármelyik részén. vagy csak a németek jók? :D


All times are GMT +1. The time now is 05:23.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu