Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Könnyített fordulás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4735)

Tsobi 12-17-2012 05:56

Könnyített fordulás
 
Sziasztok!

A könnyített fordulás intézménye azért lett bevezetve anno, hogy a folyamatosan emelkedő top30% ne okozzon megoldhatatlan nehézséget azoknak a játékosoknak az 1/A-ban, akik nem annyira tapasztaltak, kitartóak ésatöbbi ésatöbbi.

Jelen top2 klán (:p) felmenetelének köszönhetően a top30% jóval a könnyített 9k heki alá csökkent, amire valljuk be kevesen számítottunk anno, így a könnyített fordulás jelenleg nehezített fordulásként funkcionál. Hiába van meg ugyanis a top30%-bab eltöltött két hét, jelenleg csak a B-s fordulás szempontjából van jelentősége, A-ból történő fordulás esetén, ha nincs meg a 9k hekis 336 kör, újabb személyiség nem jár utána.

Javallatom alapját ez szolgáltatja: lehessen A-ból újabb személyiségért fordulni, ha az embernek megvan a top30%-ban eltöltött két hete (mint korábban avagy minden normális csoportban) akkor is, ha nincs meg a 9k hektára. Ez a határ legyen valóban könnyítés, így ha a top újra e fölé kúszna, akkor csak ez legyen támasztva követelményként.

Surranohalal 12-17-2012 06:18

+1, nincs hozzáfűzni való sztem ^^

Tsobi 12-20-2012 22:13

Valakinek esetleg ellenérv, észrevétel?
Ati?

vityu 12-20-2012 22:16

Támogatom én is :)

Ati 12-20-2012 22:17

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 301985)
Valakinek esetleg ellenérv, észrevétel?
Ati?

Nekem a fix hektár sokkal szimpatikusabb most, megszünteti a "bezzeg amikor én fordultam, X hektár kellett" jellegű irigykedéseket. Ezért nem szólok hozzá, várom az észrevételeket.

Tsobi 12-22-2012 01:56

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 301987)
Nekem a fix hektár sokkal szimpatikusabb most, megszünteti a "bezzeg amikor én fordultam, X hektár kellett" jellegű irigykedéseket. Ezért nem szólok hozzá, várom az észrevételeket.

Pontosan ezért még csak nem is gondoltam a fix hektár megpiszkálására, csupán csak a logika menetét követve szerettem volna, hogy abban az esetben, ha a top30%-ban eltöltött 336 kör megvagyon, lehessen személyiségért fordulni, még ha 9k hektár alatt is van az ember.

Ellenérvet az irigykedők megjegyzésein kívül nem igazán tudok.

Bukta 12-22-2012 06:57

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 302034)
Ellenérvet az irigykedők megjegyzésein kívül nem igazán tudok.

az meg ne legyen már szempont... :)

Tsobi 12-22-2012 22:07

Quote:

Originally Posted by Bukta (Post 302035)
az meg ne legyen már szempont... :)

Ha az irigykedőkre gondolsz, akkor valóban ne. Ha az ellenérvek hiányára, akkor tévedsz. :)

Bukta 12-22-2012 22:25

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 302042)
Ha az irigykedőkre gondolsz, akkor valóban ne. Ha az ellenérvek hiányára, akkor tévedsz. :)

Az irigykedőkre gondoltam, semmi másra. :-)

sutike31005 12-23-2012 14:02

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 301987)
Nekem a fix hektár sokkal szimpatikusabb most, megszünteti a "bezzeg amikor én fordultam, X hektár kellett" jellegű irigykedéseket. Ezért nem szólok hozzá, várom az észrevételeket.


Az irigykedő megjegyzések amúgy sem feltétlenül előremutatóak, jó szándékúnak meg egyáltalán nem lehet nevezni, így azok nem is fontosak. :)

u.i.: bezzeg mikor én még játszottam... mennyire más volt a világ. :)


All times are GMT +1. The time now is 01:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu