Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Lezárt hibák (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Béta (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4937)

Tsobi 12-08-2015 23:38

Béta
 
Sziasztok!

Nem vagyok benne biztos, hogy mindkettő hiba, viszont két esetre hívnám fel a figyelmet.
  1. Jelentkeztem egy eddig is a láncban levő orimmal a bétára, hogy oda is át tudjak lépni, ahogy tettem eddig a többi között, viszont ebben az orimban az Istennek sem akar megjelenni az erre lehetőséget adó gomb. Az előző kettőnél csak ki- és be kellett lépnem, higy menjen.
  1. A pontlistámon utolsó vagyok s be van állítva, hogy 50 orit lássak magam körül, viszont csak engem mutat, annak ellenére, hogy rengeteg ori van körülöttem, aki nem szabis.

Kicsit nyomaszt mindkettő. Javallatok?

Ati 12-09-2015 09:43

Másnál is jelentkeznek ugyanezek a jelenségek, vagy a kettő közül valamelyik?

none 12-09-2015 10:47

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 309197)
Másnál is jelentkeznek ugyanezek a jelenségek, vagy a kettő közül valamelyik?

Igen, volt valami ilyesmi..
Ha utolsó vagy a pontlistán, akkor ha úgy van beállítva, hogy a szabis orikat ne mutassa, akkor eltűnt a pontlistáról mindenki.. De nekem úgy rémlik, csak akkor, ha a szabisokat nem mutatta a pontlista, egyébként talán rendben volt..

Ati 12-14-2015 13:24

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309196)
A pontlistámon utolsó vagyok s be van állítva, hogy 50 orit lássak magam körül, viszont csak engem mutat, annak ellenére, hogy rengeteg ori van körülöttem, aki nem szabis.

Quote:

Originally Posted by none (Post 309198)
Igen, volt valami ilyesmi..
Ha utolsó vagy a pontlistán, akkor ha úgy van beállítva, hogy a szabis orikat ne mutassa, akkor eltűnt a pontlistáról mindenki.. De nekem úgy rémlik, csak akkor, ha a szabisokat nem mutatta a pontlista, egyébként talán rendben volt..

Köszönöm a jelzést és megerősítést. Ez a jelenség mostanra javítva lett.

Ati 12-14-2015 15:26

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309196)
Jelentkeztem egy eddig is a láncban levő orimmal a bétára, hogy oda is át tudjak lépni, ahogy tettem eddig a többi között, viszont ebben az orimban az Istennek sem akar megjelenni az erre lehetőséget adó gomb. Az előző kettőnél csak ki- és be kellett lépnem, higy menjen.

Ilyet ki tapasztalt még? Illetve fennáll még a jelenség?

Tsobi 12-14-2015 17:06

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 309206)
Ilyet ki tapasztalt még? Illetve fennáll még a jelenség?

Igen, sajnos még fent.

Ati 02-29-2016 15:18

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309207)
Igen, sajnos még fent.

Más nem jelzett ilyesmit azóta sem, úgyhogy kérlek, hogy az érintett országból írj az ügyfélszolgálatra, hogy az egyedi esetet megnézhessem.

Tsobi 02-29-2016 22:54

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 309356)
Más nem jelzett ilyesmit azóta sem, úgyhogy kérlek, hogy az érintett országból írj az ügyfélszolgálatra, hogy az egyedi esetet megnézhessem.

Köszönöm, azóta top1-ből fagyasztva lett az ország, úgyhogy minden rendben. :)

A bétára vonatkozó problémával kapcsolatban pedig már 2 hónapja levelet váltottam az ügyfélszolgálattal, akik megoldást találtak szinte azonnal. :)

Ati 02-29-2016 22:58

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309357)
Köszönöm, azóta top1-ből fagyasztva lett az ország, úgyhogy minden rendben. :)

A bétára vonatkozó problémával kapcsolatban pedig már 2 hónapja levelet váltottam az ügyfélszolgálattal, akik megoldást találtak szinte azonnal. :)

Köszi a visszajelzést, akkor mint utolsó nyitott hiba, ez is megoldva. Kicsit kitakarítottam a jelzett problémákat. Amik nincsenek fent még, azok a holnapi frissítéssel kerülnek élesítésre.


All times are GMT +1. The time now is 19:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu