Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Tekilopás ellen (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1677)

System 04-13-2007 16:56

Tekilopás ellen
 
Sziasztok...törp vok és persze a szokásos a problémám.:( Teljesen leirtják a tekercseim.Azt szeretném megtudni,van-e vmi tipp vagy módszer,hogy hogyan lehet ezt megakadályozni,vagy a már ellopott tekiket esetleg a legegyszerűbb és legygyorsabb módon pótolni.?Mi a véleményetek?:confused:

Valezius 04-13-2007 16:58

Quote:

Originally Posted by System (Post 87460)
Sziasztok...törp vok és persze a szokásos a problémám.:( Teljesen leirtják a tekercseim.Azt szeretném megtudni,van-e vmi tipp vagy módszer,hogy hogyan lehet ezt megakadályozni,vagy a már ellopott tekiket esetleg a legegyszerűbb és legygyorsabb módon pótolni.?Mi a véleményetek?:confused:

Több toli első lépésként, utána márcsak az igazi tolvajok fognak lopni.
Akkor meg lehet nekik sírni, hogy hagyj békén, mert baj lesz.
Én is jó pár levelet írtam törpi koromban, hogy a tekiről szálljon le, általában bejött.
Ha nem, akkor elindultam följebb. :)

Másrészt vissza kell lopni, jobb híján szintén törpöktől. Jó a törpe csak idegrendszer kell hozzá. :D

Fefe013 04-13-2007 17:00

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 87461)
Több toli első lépésként, utána márcsak az igazi tolvajok fognak lopni.
Akkor meg lehet nekik sírni, hogy hagyj békén, mert baj lesz.
Én is jó pár levelet írtam törpi koromban, hogy a tekiről szálljon le, álltalában bejött.
Ha nem, akkor elindultam följebb. :)

Másrészt vissza kell lopni, jobb híján szintén törpöktől. Jó a törpe csak idegrendszer kell hozzá. :D


Igen, vmi ilyesmire gondoltam én is.....:D:D:D
Megint lemaradtam:(:(

System 04-13-2007 17:02

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 87461)
Jó a törpe csak idegrendszer kell hozzá. :D

:rolleyes: Ezzel egyet is értek,énis szeretem a törpöt,ezért akartam megtudni.:D

Kutyuleee 04-13-2007 17:36

esetleg annyit érdemes még hogy pár körre kiürited magad tekiből (piac), és ha látják hogy már üres vagy akkor nem baszogatnak, persze ez csak akkorjó ha odatudsz tényleg figyelni, mert ha éppen támadnak vissza kell tudni vásárolni ütés elött...

Fefe013 04-13-2007 17:46

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 87469)
esetleg annyit érdemes még hogy pár körre kiürited magad tekiből (piac), és ha látják hogy már üres vagy akkor nem baszogatnak, persze ez csak akkorjó ha odatudsz tényleg figyelni, mert ha éppen támadnak vissza kell tudni vásárolni ütés elött...

Ekkor azért figyelj oda, h az épületeidből is ki kell rakni az katonákat, tolikat, varikat, ha a lakitekit is kieteszed, nehogy otthagyjanak;)
Na meg ez akkor veszélyes, ha ők maguk akarnak beütni és részben ezért tekiznek ki!

Vas 04-13-2007 18:43

Ha állandóan lopkodnak, akkor kicsit épülj át: több kocsma, és toli, nekem eddig bejött, hisz én is törpe vagyok:D :D :D

Bogár 04-13-2007 19:21

Quote:

Originally Posted by Vas (Post 87482)
Ha állandóan lopkodnak, akkor kicsit épülj át: több kocsma, és toli, nekem eddig bejött, hisz én is törpe vagyok:D :D :D

a B-ben pl már nem olyan egyszerű és főleg nem biztonságos átépülni... inkább vigyék a tekiket, minthogy a földet. :)
azért írtam földet, mert hát mit építsél át, ha nem barakkokat és tornyokat? :o

egyébként osztom Valezius véleményét: egy rendes játékos le fog szállni rólad több rend lopás után, ha küldesz 1 üzit. persze az ősöket nem szabad említeni, mert azzal megásod a saját sírodat. :)
igen, idegrendszer kell hozzá, vagyis a legidegesítőbb helyzetekben is nyugodt kell maradni. talán ezért is nem ajánlott kezdőknek és idegroncsoknak. :D

Vas 04-13-2007 19:46

Quote:

Originally Posted by csunyabogar (Post 87498)
a B-ben pl már nem olyan egyszerű és főleg nem biztonságos átépülni... inkább vigyék a tekiket, minthogy a földet. :)
azért írtam földet, mert hát mit építsél át, ha nem barakkokat és tornyokat? :o

egyébként osztom Valezius véleményét: egy rendes játékos le fog szállni rólad több rend lopás után, ha küldesz 1 üzit. persze az ősöket nem szabad említeni, mert azzal megásod a saját sírodat. :)
igen, idegrendszer kell hozzá, vagyis a legidegesítőbb helyzetekben is nyugodt kell maradni. talán ezért is nem ajánlott kezdőknek és idegroncsoknak. :D

ja, egyetértek, csak tod, amíg az 5-ödik szinten vagyok, addig elég nehéz megosztanom a nem létező tapasztalataimat a 2/B-ről... 5. szinten meg könnyen átépülsz.

Burning 04-13-2007 20:50

2-ben (habár ott még nem jártam, ezt mégis tudom valamelyest) drágább az átépítés és ott a földet már igencsak őrzik:)


All times are GMT +1. The time now is 11:59.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu