Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   varis és tolis személyiségek változtatása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=418)

solven 04-19-2006 16:18

varis és tolis személyiségek változtatása
 
sajnos az egész fórumot még nem bírtam végigolvasni, de valahol panaszkodtak hogy a varázsló és tolvaj személyiségeknek semmi értelmük, mert mindenki utóljára választaná ezt, és mert az a +1% semmit nem ér

ezzel én is egyetértek és ezért adok is ötletet:

- tolvaj: lehetne a tolis személyiségű országnak egy olyan képessége, hogy teszem azt egyszerre tud aranyat, a raktárból, a könyvtárakból, a templomból
lopni
persze sokkal kevesebbet mintha külön-külön csinálná mind a 4 változatot, de ez jó lenne arra hogy felméérje miből van több a kiszemelt orinak
(és persze ilyet csak a tolis személyiségű orsszág csinálhat)

- varázsló: ide még nincsen ötletem, mert ami volt az nagyon vadra sikeredett

várok érveket és ellenérveket, továbbá más ötleteket

Láma 04-19-2006 16:27

nem véletlenül nincs annyi egyenlő erejű személyiség, ezzel is csökkentik a kék számosok előnyét. nem cél minden személyiségből olyat csinálni amit megéri elsőnek választani csinálni szvsz.

solven 04-19-2006 16:52

Quote:

Originally Posted by Láma
nem véletlenül nincs annyi egyenlő erejű személyiség, ezzel is csökkentik a kék számosok előnyét. nem cél minden személyiségből olyat csinálni amit megéri elsőnek választani csinálni szvsz.

nos szerintem akkor is változtatni kéne, mert aki ezt választja az általában utóljára teszi, és/vagy csak azért mert már jobb nincs

a többi személyiséghez képest ez szinte semmit nem ad

az a +1% nem sokat számít, mert valaki inkább használja a regenerálódás varázslatot, minhogy ezt állítsa be, és a köv. szintlépésig ne is változtasson rajta

director 04-19-2006 16:54

Quote:

Originally Posted by solven
nos szerintem akkor is változtatni kéne, mert aki ezt választja az általában utóljára teszi, és/vagy csak azért mert már jobb nincs

a többi személyiséghez képest ez szinte semmit nem ad

az a +1% nem sokat számít, mert valaki inkább használja a regenerálódás varázslatot, minhogy ezt állítsa be, és a köv. szintlépésig ne is változtasson rajta

én voltam félelf tudós, tolvaj és nem volt az rossz:) szerintem maradjon ahogy van

Ati 04-19-2006 16:56

Quote:

Originally Posted by solven
az a +1% nem sokat számít, mert valaki inkább használja a regenerálódás varázslatot, minhogy ezt állítsa be, és a köv. szintlépésig ne is változtasson rajta

Ha nem számít az a +1%, akkor miért használod a regen varázslatot? Csak ér valamit, ha használod. És csak ér 2x olyan erősen is valamit akkor. :)

Láma 04-19-2006 16:57

a +1% a regenerálódáson felül hat bazzeg:mad:

solven 04-19-2006 17:00

Quote:

Originally Posted by Láma
a +1% a regenerálódáson felül hat bazzeg:mad:

tudom hogy azon felül hat, de inkább választok egy kereskedőt, vándort stb.

director 04-19-2006 17:01

Quote:

Originally Posted by solven
tudom hogy azon felül hat, de inkább választok egy kereskedőt, vándort stb.

elsőnek én sem választanék tolvajt.. de félelfnek pl a vándor és a kereskedő tökéletesen felesleges:)

Láma 04-19-2006 17:04

Quote:

Originally Posted by solven
az a +1% nem sokat számít, mert valaki inkább használja a regenerálódás varázslatot, minhogy ezt állítsa be, és a köv. szintlépésig ne is változtasson rajta

ez pont azt jelenti hogy nem tudod, hogy azon felül hat...tolvaj személyiséget nem lehet helyettesiteni regenerálódás varázslattal..

solven 04-19-2006 17:04

Quote:

Originally Posted by director
elsőnek én sem választanék tolvajt.. de félelfnek pl a vándor és a kereskedő tökéletesen felesleges:)

nem pont a félelfről beszéltem

a vándor pl jó az orknak, a kereskedő a törpének stb.

de Tolvaj és Varázsló személyiséget csak nagyon keveset találni (leszámítva egy-egy élőhalottat az 5. szinten :) ), mert szinte mindenkinek jobban megéri valami más


All times are GMT +1. The time now is 21:24.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu