Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Tamadas - apro kenyelmi modositas (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3042)

Remedy 06-12-2008 17:21

Tamadas - apro kenyelmi modositas
 
Sziasztok!

Mostanaban volt egy olyan kenyelmi modositas, hogy ha a szovid elviszi a sereged, irja ki, hogy mire is megy.

Ezzel parhuzamos, ami az eszembe jutott...

Ha ramegyek a tamadasra, beirom az oriszamot, ramegyek hogy milyen tamadast csinaljak, ugye bejon egy uj ablak.

Ha elore keszitem be az ablakokat, csak ezt latom. De itt nem latom, hogy mire is megyek. :)

Amikor kiirja, hogy:
A csatábaküldés utolsó lépéseként itt választhatod ki, hogy seregedből kiket küldesz el ABC (#x) elleni támadásra.

Kiirhatna azt, hogy:
A csatábaküldés utolsó lépéseként itt választhatod ki, hogy seregedből kiket küldesz el ABC (#x) elleni foldszerzo ( meszarlo, stb..) támadásra.



Igy ha be vannak allitva az ablakaim, tudnam ellenorizni hogy tuti jot valasztottam-e, ha nem vagyok biztos, nem kellene bezarni es ujracsinalni, ha bizonytalan vagyok.

Velemenyek? :)

Gyula 06-12-2008 17:27

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 179945)
Sziasztok!

Mostanaban volt egy olyan kenyelmi modositas, hogy ha a szovid elviszi a sereged, irja ki, hogy mire is megy.

Ezzel parhuzamos, ami az eszembe jutott...

Ha ramegyek a tamadasra, beirom az oriszamot, ramegyek hogy milyen tamadast csinaljak, ugye bejon egy uj ablak.

Ha elore keszitem be az ablakokat, csak ezt latom. De itt nem latom, hogy mire is megyek. :)

Amikor kiirja, hogy:
A csatábaküldés utolsó lépéseként itt választhatod ki, hogy seregedből kiket küldesz el ABC (#x) elleni támadásra.

Kiirhatna azt, hogy:
A csatábaküldés utolsó lépéseként itt választhatod ki, hogy seregedből kiket küldesz el ABC (#x) elleni foldszerzo ( meszarlo, stb..) támadásra.



Igy ha be vannak allitva az ablakaim, tudnam ellenorizni hogy tuti jot valasztottam-e, ha nem vagyok biztos, nem kellene bezarni es ujracsinalni, ha bizonytalan vagyok.

Velemenyek? :)



Há igen, aki ugye 8-asával inditja a seregeket :)))

Támogatom :)

KPeti999 06-12-2008 17:46

Én is támogatom:)

Synkel 06-12-2008 18:22

Engem is zavart már meg egypárszor ez, úgyhogy támogatom a javaslatot. Nem hiszem, hogy rettentő macerás lenne kivitelezni.

Redback 06-12-2008 18:44

Én is csak csatlakozni tudok!

komisz86 06-12-2008 19:01

Jó ötlet! Nem egyszer fordult már elő velem, hogy földelés helyett pusztítottam, vagy épp fosztogatás helyett mészároltam. Szóval tetszene:)

Reaktor 06-12-2008 19:11

Szerintem is jó ötlet, hasznos apróság lenne, főleg, ha földre is ütök, meg fosztok is.

Nehogy felülről fosszak a földszerzés után kiküldött fosztogatás miatt.

J.Ati 06-12-2008 23:19

Ez jó ötlet,én is támogatom:)

Már párszor én is megszívtam, azóta ha bizonytalan vagyok,hogy mit készítettem be,akkor inkább újra bekészítem a támadást.

Redback 06-12-2008 23:20

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 179972)
Ez jó ötlet,én is támogatom:)

Már párszor én is megszívtam, azóta ha bizonytalan vagyok,hogy mit készítettem be,akkor inkább újra bekészítem a támadást.

vissza és előre gomb :D

Valezius 06-12-2008 23:24

Quote:

Originally Posted by komisz86 (Post 179957)
Jó ötlet! Nem egyszer fordult már elő velem, hogy földelés helyett pusztítottam, vagy épp fosztogatás helyett mészároltam. Szóval tetszene:)

Ezen nem a javaslat segítene, hanem az odafigyelés...

Egyébként jó javaslat.


All times are GMT +1. The time now is 16:26.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu