Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Melyik a legjobb szövifelállás? (már volt szó róla) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=342)

King 03-21-2006 20:32

Melyik a legjobb szövifelállás? (már volt szó róla)
 
Ezt is eldönthetitek ezzel a szavazással...

Hogyan gondoljátok egy jó szövi felépítését? És egy ütős klánét? :D

Senki 03-21-2006 20:45

te miért nem foglaltál állásta topicodban? :D

Láma 03-21-2006 20:51

Mert neki mind1 milyenek a szövijei, elkéri a seregüket bontás előtt 1 körrel 10 körre, és beveri őket 5 sereggel;)

King 03-21-2006 21:06

Kedves Láma!

3 sereg volt...

És, ha már így rámpirítottál, vigyázzatok a JKSZ-el. Haverság ide-vagy oda, senki ne kérdőjelezze meg, hogy mi történt, de csak a tisztázás kedvéért:
A szövibe hoztam egy régi társamat 13 milliárddal! Nagyrészét átküldte és újrázott. A szövi másik két tagja látván a jelentös tartalékokat, rajtam követelték a pénzt, amit állitólag megigértem. Az egész arról szólt, hogy vérszemet kaptak. Én szöviszinten igértem 20-25 milliárdot tartalékban, de szó nem volt arról, hogy egyenlöen lesz szétosztva.
Foglalások után mentek a karavánok a töltésre és építésre, ez nem elég?
Jópáran lehúzásról beszélnek.
A lecke egyértelmü volt.
Egy szövi az összetartásról és megbeszélésröl szól. A vezérnek pocsék a jelleme, mert nem tartja össze a szövit. Azt nem említette, miképp siránkozott és hisztizett mikor a másik hadis kiment támadni, meg bekért tőle védelmet, és Őt ütötték le?
Szóval nem az a lényeg, hogy mi történt, hanem eleve egy halott szöviről volt szó. Mikor beléptem, azután távozott a varis is. Valami oka csak van ennek, nem gondolod?

Senki 03-21-2006 21:10

ööööh... micsoda gorombaságokat hallok ám! :D ejnye fiúk! :rolleyes:

King 03-21-2006 21:11

Quote:

Originally Posted by Senki
te miért nem foglaltál állásta topicodban? :D

már foglaltam. ;)

Láma 03-21-2006 21:14

Én nem píritottam senkire:) Csak megállapítottam valamit. Tény hogy megtetted. Ha ketten emlékeznek arra hogy valamit megígértél, akkor lehet hogy nem neked fognak hinni:D Azt meg hogy kinek pocsék a jelleme, ( annak aki kitesz valakit aki nem teljesiti az ígéretét, vagy annak aki kilépéskor védelem nélkül hagyja az egész szövit, és beveri őket földre, )mindezt 2000hekin)), mindenki döntse el maga.

Csokibácsi 03-21-2006 21:24

A long time ago in a galaxy far, far away ...

Senki 03-21-2006 21:29

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi
A long time ago in a galaxy far, far away ...

Na tsoki, ez is megérne tőlem egy zöldet, remélem tudok adni végre :D ez naggyon bejött :D

Békés 03-22-2006 00:40

A kettes szintig a vari-toli 2 hadi még jó.
De a kettesen inkább már a vari+3 hadit preferálnám persze elitessen.
Igy a varis is tud foglalni szövisegitséggel és nem kell a felfedezésre hagyatkoznia.


All times are GMT +1. The time now is 19:25.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu