Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Új élményfürdő Budapesten (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3276)

Ati 12-01-2008 18:40

Új élményfürdő Budapesten
 
December 5-én nyílik Budapesten egy újabb élményfürdő, az Aquaworld. Nézegettem most az árait, és...

... bevallom, hogy még sose voltam élményfürdőben, ezért segítsetek ki légyszi. Hogy lehet a belépő árát PERC ALAPON számolni? Meg kell mondani, hogy én 177 percet szeretnék bent lenni, és amikor ez letelik, akkor kivágnak? Vagy addig nem engednek haza a végén, ameddig ki nem fizettem? :eek:

laci 12-01-2008 18:45

Szerintem ez utóbbi. Kapsz mondjuk egy karkötőt, és lemérik, mikor mentél be és mikor jössz ki, aztán fizetsz. Ami rögtön elveszi a kedvemet az egésztől, utálom amikor folyton az motoszkál az eszemben hogy ketyeg az óra. Inkább fizetek egyben, aztán hagyjanak békén :)

Ati 12-01-2008 18:47

Quote:

Originally Posted by laci (Post 198453)
Szerintem ez utóbbi. Kapsz mondjuk egy karkötőt, és lemérik, mikor mentél be és mikor jössz ki, aztán fizetsz. Ami rögtön elveszi a kedvemet az egésztől, utálom amikor folyton az motoszkál az eszemben hogy ketyeg az óra. Inkább fizetek egyben, aztán hagyjanak békén :)

És mi van, ha nincs nálam annyi pénz? :eek: Eddig ilyenkor egyszerű volt a szitu: nem engedtek be. De egy ilyen rendszerben ez hogy megy? :eek:

Andrew 12-01-2008 18:50

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 198456)
És mi van, ha nincs nálam annyi pénz? :eek: Eddig ilyenkor egyszerű volt a szitu: nem engedtek be. De egy ilyen rendszerben ez hogy megy? :eek:

Akkor ottfognak minimálbéren, amíg le nem dolgozod. És mivel az ott-tartózkodásért is fizetni kell (ugye a perc alapú), ezért soha az életben nem engednek el - így kell olcsó munkaerőt szerezni :D:D

Tsobi 12-01-2008 18:50

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 198456)
És mi van, ha nincs nálam annyi pénz? :eek: Eddig ilyenkor egyszerű volt a szitu: nem engedtek be. De egy ilyen rendszerben ez hogy megy? :eek:

Ráterheled a lakásodra :D

rak_loo 12-01-2008 20:02

Haverom is bement és azt hitte,hogy nem kell fizetni semmiért és összevásárolgatott 11ezer HUF-ért és nem volt nála annyi...1rát ott ült mire az anyja hozta a pénzt :)

Tsobi 12-01-2008 20:03

Quote:

Originally Posted by rak_loo (Post 198478)
Haverom is bement és azt hitte,hogy nem kell fizetni semmiért és összevásárolgatott 11ezer HUF-ért és nem volt nála annyi...1rát ott ült mire az anyja hozta a pénzt :)

Még csak építeni kezdték,hogy ment be és mit vett? :D

Redback 12-01-2008 20:04

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 198479)
Még csak építeni kezdték,hogy ment be és mit vett? :D

nagyot ugrott, és vett egy mázsa cementet, két raklap csempét meg egy köbméter sódert :D

rak_loo 12-01-2008 20:05

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 198479)
Még csak építeni kezdték,hogy ment be és mit vett? :D

Mert talán ez itt volt Nyíregyen?:o

vityu 12-01-2008 20:19

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 198481)
nagyot ugrott, és vett egy mázsa cementet, két raklap csempét meg egy köbméter sódert :D

Ez eddig ok, hogy betonozni készült, de a csempe hogy marad meg rajta?:eek: Ragasztót is kellett volna venni.:cool:


All times are GMT +1. The time now is 09:48.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu