Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Magánnyugdíjpénztár (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4439)

Hex 11-27-2010 10:37

Magánnyugdíjpénztár
 
Sziasztok.

Tudjátok-e már, hogy hogyan fogtok dönteni? Maradtok Mnyp-ék, vagy visszamentek az államiba?

érdekelne a döntésetek, én még nem tudom, hogy mit válasszak.

szigorúan politika mentes topic, csak a kérdésre válaszoljatok, ha válaszoltok.

Ati 11-27-2010 10:50

Nekem könnyű dolgom van, mert én végig államiban voltam. Anno bántam, hogy nem mehettem már át (lusta voltam, aztán kifutottam a váltási határidőből...), de legalább most nem idegelem magam ezen.

Ati 11-27-2010 10:51

Ui: a szavazással nincs könnyű dolgom, mert ilyen opciót nem írtál. ;)

Hex 11-27-2010 10:58

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 271706)
Ui: a szavazással nincs könnyű dolgom, mert ilyen opciót nem írtál. ;)

Ha beletudsz nyúlni, akkor írd bele :) mondjuk igazad van, ezt kihagytam

Ati 11-27-2010 11:21

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 271708)
Ha beletudsz nyúlni, akkor írd bele :) mondjuk igazad van, ezt kihagytam

Beleírtam, és szavaztam. :)

Zordi 11-27-2010 11:56

Olyan komolyan figyeltek a cégemnél erre, hogy soha nem lettem tag de már ebből se lesz gondom.... tudtam volna még írni pár sort de az már politika :)

Blacky 11-27-2010 11:56

Akkor nem politizálva de nagyon el van basszarintva az egész dolog..Én nem tudom egyenlöre hogy mit csináljak ugyanis olyat nem vázolt fel ez a slikk birka olyan forgatókönyvet pl hogy hogyan számolják el azok pénzét akik a KÖTELEZÖ átlépés elött egy ideig fizettek az állami kasszába..Mint pl ÉN 11 évig aztán Át Kellett lépnem nem volt választásom...
Aztán mi lesz azoknak a pénzével ki örökli akiknél a kedvezményezett nem a házastárs?? mert jelen állás szerint a házastárs örökölhet de a többivel mi lesz lenyelik ????
Akkor pl hogyan számolják el a rengeteg kötvényben részvénybe lévö vagyont?? Milyen árfolyamon számítgatja a slikk bírka???? ugyanis ezek naponta percente változnak...
Nagyon nem tetszik a dolog Én azt javaslom mindenkinek hogy várjanak ki ameddig lehet..Mert ha nem nyilatkozunk akkor automatikusan úgy is átléptetnek...:(:(:(:(:( Nagyon remélem hogy ebben a formában nem enegdik ezt a félresikerült dolgot....

Pali papa 11-27-2010 12:24

Eddig is ällamiban voltam, ezért nem követtem különösebben, az viszont nekem kicsit félelmetes információ, miszerint ezentúl nem järulék, hanem adó lesz. Ezt követöen viszont szabadon felhasznälhatja az ällam. Ha valaki erröl tud konkrét hasznälható informäciót, azt megköszönném.

BimmBimm 11-27-2010 12:29

Quote:

Originally Posted by Pali papa (Post 271716)
Eddig is ällamiban voltam, ezért nem követtem különösebben, az viszont nekem kicsit félelmetes információ, miszerint ezentúl nem järulék, hanem adó lesz. Ezt követöen viszont szabadon felhasznälhatja az ällam. Ha valaki erröl tud konkrét hasznälható informäciót, azt megköszönném.

Nekem az is elég lenne, ha valaki mondana a világon egy másik országot, ahol a nyugdíj járulék nem járulék, hanem adó...

-Fegya- 11-27-2010 13:08

Szegény nyugdíjas nem tud mire szavazni... :)


All times are GMT +1. The time now is 16:18.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu