Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Trékapu megszűnik-e szintlépésnél? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=834)

solven 09-17-2006 19:23

Trékapu megszűnik-e szintlépésnél?
 
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha van valaki, akire van nyitott térkapum, még teszem azt 7 körig, de én szintetlépek, akkor ha ő csinál térkapuk felderítése varázslatot, akkor látni fogja hogy én csináltam térkaput, vagy nem mert már nem vagyok abban a csopiban :confused:

Steve 09-17-2006 19:39

Quote:

Originally Posted by solven (Post 31614)
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha van valaki, akire van nyitott térkapum, még teszem azt 7 körig, de én szintetlépek, akkor ha ő csinál térkapuk felderítése varázslatot, akkor látni fogja hogy én csináltam térkaput, vagy nem mert már nem vagyok abban a csopiban :confused:

logikusan nem látná...

Toti 09-17-2006 19:41

Quote:

Originally Posted by solven (Post 31614)
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha van valaki, akire van nyitott térkapum, még teszem azt 7 körig, de én szintetlépek, akkor ha ő csinál térkapuk felderítése varázslatot, akkor látni fogja hogy én csináltam térkaput, vagy nem mert már nem vagyok abban a csopiban :confused:

tudomásom, és a súgó szerint nyitott térkapu csak ugyanabban a csoportban lehet. tehát ha te szintet lépsz akkor az sztem bezáródik. és mivel nincs térkapu az alsóbb csoportban lévőre valszeg nem fogja látni, hogy te ott térkaput nyitottál rá.:)

director 09-17-2006 21:14

mijaza Trékapu? :) éniiis kérek! léccilécci

Toti 09-17-2006 21:40

Quote:

Originally Posted by director (Post 31637)
mijaza Trékapu? :) éniiis kérek! léccilécci

egy ezresért tudok neked szerezni :) :D
Mennyi kell?:D

laci 09-17-2006 22:06

Quote:

Originally Posted by director (Post 31637)
mijaza Trékapu? :) éniiis kérek! léccilécci

Hogyhogy mi az?! Egy cikis átjáró, ha így jobban megérted :D

director 09-17-2006 22:08

Quote:

Originally Posted by Toti (Post 31650)
egy ezresért tudok neked szerezni :) :D
Mennyi kell?:D

nekem olyan trékapu kell, ami nem szűnik meg szintlépéskor, és színváltós az izéje!

(egyébként az eredeti kérdésre nem tudom a választ.. de nem is tudom miért fontos.. egy ilyen alattomos lopás megéri?)

Toti 09-17-2006 22:25

Quote:

Originally Posted by director (Post 31681)
nekem olyan trékapu kell, ami nem szűnik meg szintlépéskor, és színváltós az izéje!

(egyébként az eredeti kérdésre nem tudom a választ.. de nem is tudom miért fontos.. egy ilyen alattomos lopás megéri?)

az kicsitt drágább.:) de az olyan hogyha megnyitod nem látszik mégis nyitva van, és te választhatod a színeit, meg hogy milyen nagy legyen.:):D

Steve 09-17-2006 22:43

Quote:

Originally Posted by director (Post 31681)
nekem olyan trékapu kell, ami nem szűnik meg szintlépéskor, és színváltós az izéje!

(egyébként az eredeti kérdésre nem tudom a választ.. de nem is tudom miért fontos.. egy ilyen alattomos lopás megéri?)

egy éves vip az ára, Atitól kérd:D

Pepa 09-24-2006 08:34

Amikor szintet lépsz, akkor minden kapcsolatod megszünik az elöző szintel. Nem lesznek mnt-id, mf leszel, nem lesz rajtad varázslat, nem piacozhatsz, nem képezhetsz katonákat 3 körig, tehát, olyan mintha most kezdted volna a játékot.


All times are GMT +1. The time now is 08:20.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu