Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Photoshop és minden ami grafika... (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1577)

BimmBimm 03-21-2007 18:07

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 81525)
Nemtom hogy csinálod, hivatalosan is nagyobb a gépigénye, ha jól tudom a CS2-nek:D

Hát épp ezaz, nem azt mondom hogy a cs1 fogja a gépem, de a cs2 gyorsabban nyitja meg uazt a képet, vagy egy eszköz hatása gyosabban végbemegy (blur, ocean ripple, stb...) pedig nincs egy extra jó gépem... olyan kis közepes:)

Cassandra 10-19-2007 19:12

Egyszer már kérdeztem, de mostmár bosszant.

Van egy képem... A file annó RGBbe lett elmentve. Megnyitás után a PS magától átvált Grayscale-be bármit is csinálok vele.
PS tudorok help! Mert lassan megőszülök.:D

Ati 10-19-2007 19:14

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 130879)
Mert lassan megőszülök.:D

Hogy érted, hogy megőszülsz? RGB-ből átmész Grayscale-be? :D:D:D

Cassandra 10-19-2007 19:16

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 130880)
Hogy érted, hogy megőszülsz? RGB-ből átmész Grayscale-be? :D:D:D

Ja... Szóval a probléma nagyonis valós, nem elviccelni itt nekem.:p:D

Csokibácsi 10-21-2007 15:29

A magyar Photoshop monnyon le!
Akik ferdítették, azok is monnyanak le!

Cassandra 10-21-2007 15:35

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi (Post 131291)
A magyar Photoshop monnyon le!
Akik ferdítették, azok is monnyanak le!

Mostméééé.... nem hiszem el, hogy ekkora problémát okoz kitalálni mi az a "szendvicsnegatív".:D

Amúgy ezért nem szeretem a fordításokat... sztem ezt is odaadták valami amcsinak, aki tud egy kicsit magyarul, aztán csináljon vele ami jólesik... Ez a perverz fordítás legalábbis nálam ennek fényes bizonyítéka.

Csokibácsi 10-21-2007 15:41

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 131292)
Mostméééé.... nem hiszem el, hogy ekkora problémát okoz kitalálni mi az a "szendvicsnegatív".:D

Amúgy ezért nem szeretem a fordításokat... sztem ezt is odaadták valami amcsinak, aki tud egy kicsit magyarul, aztán csináljon vele ami jólesik... Ez a perverz fordítás legalábbis nálam ennek fényes bizonyítéka.

Azt sem értem, minek kellett lefordítani :P
Rengeteg doksi, tutorial van hozzá, ezek vagy angol nyelvűek, vagy angolul hivatkoznak a menükre, beállításokra.
Legalábbis full magyar leírásokat eddig nem találtam, de lehet jobb is :P

Ráadásul az sem járható szerintem, hogy szedek hozzá angol nyelvi csomagot (ha létezik), mert a telepítés teljes könyvtárszerkezete magyar :P

Cassandra 10-21-2007 16:27

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi (Post 131293)
Azt sem értem, minek kellett lefordítani :P
Rengeteg doksi, tutorial van hozzá, ezek vagy angol nyelvűek, vagy angolul hivatkoznak a menükre, beállításokra.
Legalábbis full magyar leírásokat eddig nem találtam, de lehet jobb is :P

Ráadásul az sem járható szerintem, hogy szedek hozzá angol nyelvi csomagot (ha létezik), mert a telepítés teljes könyvtárszerkezete magyar :P

Mondjuk egy biztos... én röhögőgörcsöt kapnék, egy magyar tutorialtól.:p

Sírva könyörögtem annó angol PS-ért, mikor egy ideig rá voltam kényszerülve a magyarra...

[HTPA]GeeForce 10-21-2007 17:17

Painter 5.5 Web Edition Pro +

Én ezzel rajzolgatok... :D Nagyo nszeretem, mert hihetetlenül sokmindenre lehet használni, majdnem olyan széleskörű, mint a PS, csak kisebb a mérete, és sokkal egyszerűbb kezelni. :)

Cassandra 10-27-2007 14:51

Keresztkérdés:
Hol lehet lelőni a PS auto-frissítését?:)

Van némi netproblémám és a PS nem hajlandó működésre bírni magát, amig a frissítések le nem jönnek, de a frissítések meg nem igazán jönnek, mert a netem olyan amilyen.:D
A Fotosop meg válogatott hibaüzeneteket dobál és időről időre lefagy.:S


All times are GMT +1. The time now is 12:20.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu