Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Hadis-varis elfek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1769)

-(0Kristóf0)- 05-04-2007 14:23

Hadis-varis elfek
 
Én az elfek híve vagyok az oriajim nagyrésze elf. Nekem eddig bejött, de még nem próbáltam egy elf variációt a hadis-varist. Hogy miért is lenne szerintem jó.
Tartanék egy ütőképes sereget (persze emellet íjászok toronyban), és sok varit hogy a jó öreg fantomsereg miatt senkit se érdekeljek :)
A tolik ellen úgy védekeznék hogy mondjuk lenullázom a készültségüket, persze ez is sok energiát elvisz a variktól, meg bebuknám ha egy ember ellen harcolnék.:(
Várom hozzászólásotokat, és jól jönne néhány stratégia ezzel a fajjal. Had okosodjak :)

Dragi 05-04-2007 14:40

Quote:

Originally Posted by -(0Kristóf0)- (Post 92590)
Én az elfek híve vagyok az oriajim nagyrésze elf. Nekem eddig bejött, de még nem próbáltam egy elf variációt a hadis-varist. Hogy miért is lenne szerintem jó.
Tartanék egy ütőképes sereget (persze emellet íjászok toronyban), és sok varit hogy a jó öreg fantomsereg miatt senkit se érdekeljek :)
A tolik ellen úgy védekeznék hogy mondjuk lenullázom a készültségüket, persze ez is sok energiát elvisz a variktól, meg bebuknám ha egy ember ellen harcolnék.:(
Várom hozzászólásotokat, és jól jönne néhány stratégia ezzel a fajjal. Had okosodjak :)

ha belop egy tolvaj azt hiszed hogy egy lopásnál megáll ?:) és ha olyankor lop amikor nem vagy bent vagy ha bent vagy is nem tudsz olyan rövid idő alatt reagálni hogy ne tudjon letekizni secperc alatt :)
vagy lekapni a varijaidat

-(0Kristóf0)- 05-04-2007 15:01

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 92592)
ha belop egy tolvaj azt hiszed hogy egy lopásnál megáll ?:) és ha olyankor lop amikor nem vagy bent vagy ha bent vagy is nem tudsz olyan rövid idő alatt reagálni hogy ne tudjon letekizni secperc alatt :)
vagy lekapni a varijaidat

Jól van a tolikkal tényleg gyorsabban lehet dolgozni. De ha mondjuk fennvan a fantomsereg akkor ki tudja hogy hány tolim van, többen inkább nem is próbálkoznak az elfekkel.

Grabi 05-04-2007 15:15

5% tolit megér sokaknak, hogy meglássák milyen az az elf. meg gömbből sok mindent meg lehet tudni az elfről fantom alatt is

Valezius 05-04-2007 15:24

Quote:

Originally Posted by -(0Kristóf0)- (Post 92598)
Jól van a tolikkal tényleg gyorsabban lehet dolgozni. De ha mondjuk fennvan a fantomsereg akkor ki tudja hogy hány tolim van, többen inkább nem is próbálkoznak az elfekkel.

Ha látok egy fantomsereges elfet 2tűzgolyó a minimum, ha nem akarom pazarolni a készülit, akkor fölírom, és később kapják meg, de megkapják.

Dragi 05-04-2007 15:33

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 92601)
Ha látok egy fantomsereges elfet 2tűzgolyó a minimum, ha nem akarom pazarolni a készülit, akkor fölírom, és később kapják meg, de megkapják.

ha meg nem megy a tűzgolyó mehetnek a tolik :D:D:D

Kutyuleee 05-04-2007 16:31

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 92602)
ha meg nem megy a tűzgolyó mehetnek a tolik :D:D:D

ha meg az sem,akkor mehet a sereg:D

Valezius 05-04-2007 16:55

Ja, csak ha meg tudom gömbözni, azért szokott menni az a tűzgolyó is általában :)

Ha meg nem tudom meggömbözni, akkor nem fogom tudni, hogy elf...

merlin 05-04-2007 17:58

elf az isten
a vari-hadis meg a főisten
de csak a félelfek számát illik csökkenteni, mert ő az egyetlen ellen

Kubbi 05-04-2007 21:16

Quote:

Originally Posted by merlin (Post 92642)
elf az isten

Mondjuk nem vagyok nagy vallásos, de biztos van más jelző is arra a szerencsétlen fajra...
De majd kiváncsian várom, a máluszait, ennek a fajnak.;)


All times are GMT +1. The time now is 05:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu