Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   hadüzenet (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3352)

Liza itt is... 01-30-2009 18:28

hadüzenet
 
Sziasztok!
Ilyen kéréssel még nem találkoztam itt, remélem nem tévedtem.
Azt javasolnám, hogy a hadüzenetet ne max. 5 körre, hanem 10 körre lehessen küldeni, ugyanis nem egyszer előfordult velem, hogy felülről 8-9 körről elkezdtek támadni.
Ezen okból kifolyólag szerintem érdemes lenne kibővíteni ezt a kvótát.

Peti 01-30-2009 19:43

Szerintem felesleges kibővíteni, mert ha 8-10 körre jönnek le, és te akarsz hadüzenetet küldeni, vagyis erősebbnek érzed magad, esetleg a szövetséged mint a felülről jövő ellent akkor hadüzenet nélkül is megoldható hogy 5 körön belül legyenek. Bár ha kis létszámú csoportról van szó ahol a 2vel feletted levő már 3 körös, akkor elgondolkodtató a dolog.

Gyula 01-30-2009 23:19

Nagyobb létszámu csportban is hasznos lehet, sokan vannak kis pontkülönbség mellett is nagy körtávok vannak. Toliknak, variknak kedvez.
A hadinak meg jó lehet, hogy nagyobb távbol is el tudja küldeni a hadüzijét, nem azért mert 10 körröl akar támadni, de van ideje regenerálódni és két körre helyezkedni.

Lehetne úgy is hogy nem körtávolságtol hanem pont különbségtöl függene a dolog. 10k pont egy kiváló határérték lenne szerintem.

Liza itt is... 01-31-2009 08:42

Peti nagyobb létszámú csoportokban nem nagyon tudod ki van fölötted 10 körre, mert nem látszik a pontlistán (emlékeim szerint). Én konkrétan a lassúban felmerült incidens miatt javasoltam ezt.
Tetszik ez a 10k pontkülönbséges ötlet is.

richardka 02-04-2009 09:17

Támogatom én is:DDD

van párszor problémám hogy nem tudok küldeni mert messze van az egyén:DD 5 körön kivül:DDD

Princ 02-04-2009 11:03

Quote:

Originally Posted by Liza itt is... (Post 202793)
Sziasztok!
Ilyen kéréssel még nem találkoztam itt, remélem nem tévedtem.
Azt javasolnám, hogy a hadüzenetet ne max. 5 körre, hanem 10 körre lehessen küldeni, ugyanis nem egyszer előfordult velem, hogy felülről 8-9 körről elkezdtek támadni.
Ezen okból kifolyólag szerintem érdemes lenne kibővíteni ezt a kvótát.

A hadüzenet változtatásának egy régi, elvetett topikjában elhangzott állásponttal értek egyet, mégpedig azzal, hogy amíg a hadüzi vip-hez kötött (annak ellenére hogy még csak nem is kényelmi funkció), ne legyen bővítve.

http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=959

Liza itt is... 02-09-2009 16:26

Szerintem legyen. És ha kényelmi funkció? A karaván is az. Attól még mind a kettő hasznos és fontos dolog.

Princ 02-10-2009 13:19

Quote:

Originally Posted by Liza itt is... (Post 203409)
Szerintem legyen. És ha kényelmi funkció? A karaván is az. Attól még mind a kettő hasznos és fontos dolog.

Igyekszem nagyon tömören és érthetően kérdezni. A hadüzenet egy kényelmi funkció? :confused:

Ati 02-10-2009 14:04

Quote:

Originally Posted by Princ (Post 203451)
Igyekszem nagyon tömören és érthetően kérdezni. A hadüzenet egy kényelmi funkció? :confused:

Ennek már semmi köze a javaslat érdemi részéhez, ezért arra kérek mindenkit, hogy ahhoz kanyarodjunk vissza, amiről a javaslat szól. Köszönöm.

Remedy 02-10-2009 14:12

Quote:

Originally Posted by Liza itt is... (Post 202793)
Sziasztok!
Ilyen kéréssel még nem találkoztam itt, remélem nem tévedtem.
Azt javasolnám, hogy a hadüzenetet ne max. 5 körre, hanem 10 körre lehessen küldeni, ugyanis nem egyszer előfordult velem, hogy felülről 8-9 körről elkezdtek támadni.
Ezen okból kifolyólag szerintem érdemes lenne kibővíteni ezt a kvótát.

Ha mar piszkaljuk a haduzenetet, azt mindenkeppen javasolnam, hogy ne csak 3, hanem 4 orszagnak lehessen kuldeni. Hiszen egy szovihaboruban ez epp igy lenne megfelelo, es esszeru.(hiszen milyen butan nez ki most, hogy elkuldjuk 3-nak, es a negyediknek irunk egy zoldet, hogy naaa, kuldjel mar Te is haduzit az egesz szovimnek..) :) A kortavolsagot akar el is torolhetjuk, hiszen csak ugy osszevissza nem fognak az emberek haduzit kuldeni, hiszen limitalva lesz a (remelhetoleg 4) lehetoseguk. :)


All times are GMT +1. The time now is 09:46.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu