Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   A Hóditóban előforduló kiírások és azok jelentései (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2455)

Pepa 11-09-2007 18:58

A Hóditóban előforduló kiírások és azok jelentései
 
Sziasztok!

Már régóta akartam nyitni egy olyan topicot ami sorra veszi a játékban előfordúló kiírások és az esetlegesen nem egyértelműen érthetőekről ad érthető magyarázatot.

Tolvajokat fogtunk el, akik bevallották, hogy xxxx (#xxxxx) küldte őket.

-Egy ország tolvaj akciót akart ellened indítani, de a Te védőértéked nagyobb volt. Ilyenkor is érdemes nézni egy térkapu felderítése varázslatot, mert a megtévesztés nevű varázslat ilyenkor be tudja csapni az embert.

Kevés a hely a barakkokban! 402 katona elhagyta sereged. [INFÓ]

-A barakokkban nem volt elég hely ami több okból is lehetséges: a képzés során bejött katonák száma nagyobb volt, mint amennyi szabad helyed van. Népességhiány miatt leállt pár barakk és a körváltáskor elvándoroltak, de ebben az esetben ők visszafokozódnak lakossá, hogy ezzel csökkentsék a népességhiányt. A piacról visszajöttek egységek és nem volt elég hely a barakkban és következő körváltáskor elvándoroltak.

3.110.912 aranyat elloptak!

-Tolvajokkal pénzt loptak Tőled.

Elloptak 42 ipari, 42 gazdasági, 201 mezőgazdasági, 201 lakáshelyzeti, 0 bányászati, 282 hadügyi, 282 mágia és 42 tolvajlási tudománytekercset!

Tolvajokkal tudomyánytekercset loptak Tőled.

1.252 emberünket elrabolták!


Tolvajokkal embereket loptak Tőled.

xxx (#xxxx) információt akart megtudni országunkról!


-Valaki információt akart megtudni országodról, ami lehet: krisztálygömb, Krónika és mágia felderítése. Leggyakoribb a kristálygömb.

J.Ati 11-10-2007 06:09

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 134485)
Sziasztok!

Már régóta akartam nyitni egy olyan topicot ami sorra veszi a játékban előfordúló kiírások és az esetlegesen nem egyértelműen érthetőekről ad érthető magyarázatot.

Próbáltam megérteni,de kicsit ittas is vagyok szóval ez valami fogyatékosoknak való topic?
Tehát aki kap egy eseményt és nem érti,hogy mijaza a tolvajok buktak le vagy nem sikerült a hadi akció az ,majd itt megkérdezheti ,hogy mijaza a hogyis van az?


2007-11-10 04:15:06 Embereid éheznek! Az ételhiány miatt 12 ember más vidékre költözött.


Ezt eddig úgy értelmeztem ,hogy éhezik a népem,mert én csóró vagyok-:(
Szóval egy részük elköltözik,mert szegény az orim (vagy a kaján akarok húzni dellát)...tehát,szóval én most mit is tegyek,hogyAN ,mert miért?
:)
2007-11-09 20:50:51 A piacon eladtál 10 lakáshelyzeti tudománytekercset xx.300 arany áron, ez összesen xxx.000 arany bevételt jelent.

És ezt eddig úgy értelmeztem,hogy leadtam a tekiket,mert jó kis kufár vagyok..
Akkor most ,hogy is vagy ez és miért vagy mit is tegyek és hogyan?

2007-11-10 06:15:34 Távolbalátásod eredménye:

Feléd tartó seregek:
Nem észlelünk felénk tartó seregeket.
Szövetségeseid felé tartó seregek:
Nem észlelünk szövetségeseink felé tartó seregeket.


Ez akkor most naon jó nekem meg A szövimnek:)

J.Ati 11-10-2007 06:11

2007-11-08 07:15:05 FgGHjJKk (#xxx.xxx) országától megérkezett 0 ipari, 0 gazdasági, 0 mezőgazdasági, 11 lakáshelyzeti, 0 bányászati, 0 hadügyi, 0 mágia és 0 tolvajlási tudománytekercs.

Ez is jó dolog:)
Most asszem kaptam tekit szövi bácsitól:)

J.Ati 11-10-2007 06:12

2007-11-07 10:15:10 Hazaérkezett xy0 katonád, xy0 védőd, xy0 íjászod, xy0 lovasod és xy0 elited.

Ez is jó tud lenni és ekkor több egységet etetek asszem:)

-(0Kristóf0)- 11-10-2007 12:32

Sereged útközben csatába keveredett XXX (#xxx) országának seregével. A csatát súlyos veszteségek mellett elvesztettétek, így sereged kénytelen volt visszafordulni.

Az a sanda gyanúm hogy most pech-em volt:D

Pepa 11-10-2007 14:18

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 134530)
Próbáltam megérteni,de kicsit ittas is vagyok szóval ez valami fogyatékosoknak való topic?
Tehát aki kap egy eseményt és nem érti,hogy mijaza a tolvajok buktak le vagy nem sikerült a hadi akció az ,majd itt megkérdezheti ,hogy mijaza a hogyis van az?

Nem fogyi tpic, hanem azokat a rendszerinfókat magyarázzuk, ami esetleg nem egyértelmű. Mert ami Neked, mint 3 éve játszónak egyértelmű, lehet egy tegnap regeltnek nem az.

J.Ati 11-10-2007 14:26

2007-11-10 12:00:29 HELYTARTÓ: Kivettem a szövetségi raktárból 450 fegyvert.

A ht. dolgozik nekem:)

BimmBimm 11-10-2007 15:18

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 134559)
2007-11-10 12:00:29 HELYTARTÓ: Kivettem a szövetségi raktárból 450 fegyvert.

A ht. dolgozik nekem:)

Aki viszont tegnap kezdte az nem lesz A-ban. Meg aki nem érti meg a szövegeket míg feljut az meg is érdemli:P

Pepa 11-10-2007 15:23

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 134563)
Aki viszont tegnap kezdte az nem lesz A-ban. Meg aki nem érti meg a szövegeket míg feljut az meg is érdemli:P

Ajánlanám figyelmedbe a topic címét: A Hóditóban előforduló kiírások és azok jelentései. Te hol látsz itt otalást az A csopira? Az hogy én onnan vettem ki az írásokat, csak azért van, mert magyarba az összes többi szaban van.

J.Ati 11-10-2007 16:42

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 134565)
Ajánlanám figyelmedbe a topic címét: A Hóditóban előforduló kiírások és azok jelentései. Te hol látsz itt otalást az A csopira? Az hogy én onnan vettem ki az írásokat, csak azért van, mert magyarba az összes többi szaban van.

bimmbimm az én A-s eseményemre írta azt amit írt:)
A te írásaid közül egyikből se derül ki,hogy A-ból szedted volna!


All times are GMT +1. The time now is 03:42.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu