Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Fél-elfről mire érdemes váltani? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1008)

Nola 11-05-2006 22:07

Fél-elfről mire érdemes váltani?
 
Sziasztok. 5. szinten vagyok és jól megy a tolvajkodás. Csak kérdéses hogy 4. 3. szinten mire érdemes váltani. Eszembe jutott a törp(felfedezés esetén bánya) meg az elf.

Cyby_ 11-05-2006 22:31

Quote:

Originally Posted by Nola (Post 41039)
Sziasztok. 5. szinten vagyok és jól megy a tolvajkodás. Csak kérdéses hogy 4. 3. szinten mire érdemes váltani. Eszembe jutott a törp(felfedezés esetén bánya) meg az elf.

ha mfként mész és tolizni akarsz akkor elf azzal szépen haladhatsz ha nemvvagy kamikaze

Nola 11-05-2006 22:54

És félelfről Mit kell átépíteni az oriban? Vagy mehet minden ahogy eddig?+ Elfhez milyen személyíség a legmegfelelőbb?

Synkel 11-05-2006 23:00

Személyiségnek mindenképpen tudós szerintem. Az átépítés meg attól függ, hogy mf vagy szövitag vagy-e, meg milyen a játékstílusod, meg ilyenek. Ami szerintem elfnél alap: nem kell éheztetni, ezzel szemben jó a 0 raktár.

Alba 11-06-2006 11:38

Hát sokmindent át kell épteni azert.
Az elf több gaonat termel joval mint a félelf ezzel sporolhatsz a tanyán.
Az elf erosebb hadilag igy a barakkon is lehet sporolni.
Viszont kihozhatsz több varit ami ezert nem art sosem.

Cyby_ 11-06-2006 11:40

Quote:

Originally Posted by Nola (Post 41048)
És félelfről Mit kell átépíteni az oriban? Vagy mehet minden ahogy eddig?+ Elfhez milyen személyíség a legmegfelelőbb?

ezt ugye nem gondoltad komolyan pl ha oriásros gnomra váltasz akkor se jo ua éplista .ez természetes átépitezs és számolsz,h mit akarsz véde a tolival,varival,ijakkal és ugy csinálsz listát...pl szétnézel 600on ötbe,h egy jo hadi mit hoz ki az oribol egy jo toli meg egy jo vari és ezek ellen lövöd be magad ha mf leszel ,ha szövibe nyomod akkor meg kérdezd meg a szövivezért vagy aki több ideje tolja és ö segit

Nola 11-06-2006 16:14

Már én is játszok 2 éve azért annyira nemvagyok alap. Csak Vannak sokkal tapasztaltabbak nállam és ezért kérdeztelek titeket, hogy sztetek Melyik faj a jó 5.-felfele. MErt valahol olvastam hogy félelfről érdemes váltani mert fentebb kijön a hadi hátránya.

Szecsa 11-06-2006 16:33

Ha tolvajkodni szeretnel, akkor irtuk az elfet.
Mas topicocban lattam igen jo 600 hekis terveket, azok kozul lehet vegetalni.

Remedy 11-07-2006 00:41

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 41333)
Ha tolvajkodni szeretnel, akkor irtuk az elfet.
Mas topicocban lattam igen jo 600 hekis terveket, azok kozul lehet vegetalni.

Valogatni? :)

Mephisto 11-07-2006 09:52

Quote:

Originally Posted by Nola (Post 41039)
Sziasztok. 5. szinten vagyok és jól megy a tolvajkodás. Csak kérdéses hogy 4. 3. szinten mire érdemes váltani. Eszembe jutott a törp(felfedezés esetén bánya) meg az elf.

Helyedben elf lennék, minimum gabona túltermeléssel, elegendő varival, sok tolival, fele torony, fele barakk.
Egy jobb szövi persze így is el tud kapni ha akar, de azért ez már védelemre és lopkodásra is ad lehetőséget. Persze az erősebb "kutyákat" kerüld.


All times are GMT +1. The time now is 07:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu