Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Emberhiány (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2343)

Warrior78 09-23-2007 08:03

Emberhiány
 
Sziasztok!
Valaki segitsen !!Olyan problémám van ,hogy megtámadtam egy élőhalottat!Megkaptam a betegséget és az le is ment!Lett emberhiányom ,de én vissza loptam!Na de azóta is folyamatosan csökken a foglalkoztaotság!Hiába lopkodom az embereket fokozom le a katonáimat,elitjeimet!Volt olyan hogy visszaszoritottam 300 alá,de a körváltásnál visszaugrott 1100-ra!!!Ez mért van?Nagyon idegesítő hogy a katonáim felét már lefokoztam "parasztá" és még mindíg nagyon magas az emberhiány.
Segitsetek!!!:-(

Dragi 09-23-2007 08:04

Quote:

Originally Posted by Warrior78 (Post 126059)
Sziasztok!
Valaki segitsen !!Olyan problémám van ,hogy megtámadtam egy élőhalottat!Megkaptam a betegséget és az le is ment!Lett emberhiányom ,de én vissza loptam!Na de azóta is folyamatosan csökken a foglalkoztaotság!Hiába lopkodom az embereket fokozom le a katonáimat,elitjeimet!Volt olyan hogy visszaszoritottam 300 alá,de a körváltásnál visszaugrott 1100-ra!!!Ez mért van?Nagyon idegesítő hogy a katonáim felét már lefokoztam "parasztá" és még mindíg nagyon magas az emberhiány.
Segitsetek!!!:-(

vannak kórházaid ? meggyógyult az országod ? kitámadtál miközbe még beteg voltál ?

Fefe013 09-23-2007 08:05

Van elég házad hozzá? Mert ha nincs nekik elég ház, akkor kv-kor elmennek. Lakitekit nem vittek sokat mostanság?

szajonara 09-23-2007 08:30

Azzal is számolj hogy ha beütöttél valakit, vagy valakinek a szövijét épp most áll bosszút rajtad, pl a varijuk krónikázott tudják hogy hulát ütöttél és most pluszban még a tolijuk embet is visz tőled.

Tyborrex 09-23-2007 08:37

Esetleg ha a foglalásban sok hektárt hoztál és ezek között nem igazán volt ház, akkor az új épületek okozták az emberhiányt.

Fefe013 09-23-2007 08:38

Quote:

Originally Posted by szajonara (Post 126066)
Azzal is számolj hogy ha beütöttél valakit, vagy valakinek a szövijét épp most áll bosszút rajtad, pl a varijuk krónikázott tudják hogy hulát ütöttél és most pluszban még a tolijuk embet is visz tőled.

Ezek alapján azt is nézd meg, h nincs e rajtad vihar:D:D:D
De gondolom, ha lopnák az embereit v ártóznák, azt leírná, de lehet, h én tévedek:D

BigPi 09-23-2007 09:04

Szerintem egyszerűen nem figyelt oda, hogy mennyi ember fér el a házakban, és ezért fölöslegesen fokozott le katonákat. Ha lopják az emberit azt kiírja a rendszer és fokozatosan tünnek el nem pedig egyszere a körváltáskor. Ha vihar van rajta akkor is fokozatosan tünnek el körváltáskor. Ha az országodon vihar van ,+ éhezés,+ betegség és még lopnak is tekire, akkor tünhet esetleg el nagyobb néptömeg a körváltáskor, de valószinüleg ezeket a fontos esményeket mind leírta volna.
A tanácsadók oldalon megnézted a házak befogadó képességét?

szajonara 09-23-2007 09:33

igazad van

Pax Hungaricum 09-23-2007 09:34

Vagy legalul vannak a tanyák, és nincs kaja. A -300-as emberhiány alacsony hekin bőven elég, hogy alultermelés legyen, és máris fogy a lakosság.
Bár ezt is kiíja a rendszer.
Mindent kiír. Ha ártóznak, ha lopnak, ha éhezel, ha beteg vagy, stb.. Mindig ott a figyelmeztetés, hogy tünik el a lakosságod.
Vagy egyszerűen csak nincs elég házad. Vagy lakáshelyzeti tudománytekercsed.

Warrior78 09-23-2007 15:35

Szóval fogy az emberem, nem lopnak töllem nincs rajtam varázslat.Most jelen pillanatban igaz kevés a házam, de a rendszer nem küld üzenetet hogy azért hagynak el az embereim!!!Nem küld semmit!!!Pl:1500 ember hiányom volt loptam 200-at a körváltás után megint 1500lett!!Ez mért van???


All times are GMT +1. The time now is 22:28.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu