Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Cseho 2! (Hódítós számoló progi) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4707)

Tsobi 09-20-2012 15:32

A gömb importálását soha nem értettem. Emlékeim szerint Bimm2 éplistakészítő programjában is van valami hasonló, de én soha nem használtam. Pontosan azért nem, mert már külön rituáléja van a bepötyögésnek is ennyi idő után, ezen funkció használatával pedig elveszne a varázsa. Szerintem felesleges lenne betenni, én biztosan nem használnám.

Padlócsempe 09-20-2012 15:34

Kiegészítés: a gömb importálása természetesen magában foglalná az éplista importálását is, hiszen az épületek is szükségesek a kalkulációhoz.

Bukta 09-20-2012 15:35

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 299182)
A gömb importálását soha nem értettem. Emlékeim szerint Bimm2 éplistakészítő programjában is van valami hasonló, de én soha nem használtam. Pontosan azért nem, mert már külön rituáléja van a bepötyögésnek is ennyi idő után, ezen funkció használatával pedig elveszne a varázsa. Szerintem felesleges lenne betenni, én biztosan nem használnám.

A beimportálás a legfontosabb! El ne hagyd 1-2 "túlbuzgó" játékos miatt!
Szerintem mi "lusták" többen vagyunk! :-)

cmaster333 09-23-2012 17:26

En meg 1 olyat csinalnek a Hadis reszbe, h a vedo orszagnak beirom h hany barakja van, es kiszamolja h mennyi lenne a vedopontja, ha fullra venne magat ijjal

En 1 olyat raknek bele a hadis reszbe, h beirom a vedo orszag barakjainak a szamat, es igy kiszamolja h mennyi lenne a vedopontja, ha fullra venne magat ijjal

vityu 09-23-2012 19:45

Quote:

Originally Posted by cmaster333 (Post 299212)
En meg 1 olyat csinalnek a Hadis reszbe, h a vedo orszagnak beirom h hany barakja van, es kiszamolja h mennyi lenne a vedopontja, ha fullra venne magat ijjal

Én inkább olyat csinálnék, hogy lehetőleg az emberektől ne vegyük el azt a minimális számolgatást, amit eddig kellett. Pl azt, hogy felszorzom a barakkokat a férőhellyel. Nem tudom, én nem szeretem, ha mindent megcsinálnak helyettem.

Ja, azt a fajtippelőst meg biztosan kihagynám belőle.

Egyébként nagyon várom már, mióta megcsináltad az elsőt, Csempe, azóta csak azt használom. :) A klános részére nagyon várom. :) Könnyebb lesz ott, mint excelbe.

Padlócsempe 09-24-2012 09:17

Quote:

Originally Posted by cmaster333 (Post 299212)
En meg 1 olyat csinalnek a Hadis reszbe, h a vedo orszagnak beirom h hany barakja van, es kiszamolja h mennyi lenne a vedopontja, ha fullra venne magat ijjal

Ilyen lesz benne, ezt fogja tartalmazni az éplista importálása funkció.

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 299215)
Én inkább olyat csinálnék, hogy lehetőleg az emberektől ne vegyük el azt a minimális számolgatást, amit eddig kellett. Pl azt, hogy felszorzom a barakkokat a férőhellyel. Nem tudom, én nem szeretem, ha mindent megcsinálnak helyettem.

Ja, azt a fajtippelőst meg biztosan kihagynám belőle.

Egyébként nagyon várom már, mióta megcsináltad az elsőt, Csempe, azóta csak azt használom. :) A klános részére nagyon várom. :) Könnyebb lesz ott, mint excelbe.

Ahogy már írtam: "Minden funkciót igyekszem úgy kialakítani, hogy ne legyen kötelező használni :p"
Lesz egy gomb, amit, ha akarsz megnyomsz és lerövidíted az utat, vagy nem nyomod meg és átélheted a szorzás, összeadás és bepötyögés élményét.

A klános részbe pedig majd beépítem, hogyha a Big Gun ellen számol, akkor kifagy :D

Bukta 09-24-2012 09:27

Beszélj Atival, hozzátok össze úgy, hogy csak az adott ország sorszámát kelljen beírni, és egyből beírja az aktuális, és a max egységeit is. :-D
Nyilván ez csak vicc, de ne efelé menjen a dolog.

*tudom, nem kötelező használni minden funkciót*

Lord Belward 09-24-2012 10:52

Bukta, hogy neked milyen remek ötleteid vannak. :)

OFF
Egyből lehetne már az is, hogy időzít és 02:59:59 kor indítja a támadást amíg én alszom. :)

ON

Merengő 09-24-2012 11:41

Quote:

Originally Posted by Lord Belward (Post 299224)
Bukta, hogy neked milyen remek ötleteid vannak. :)

OFF
Egyből lehetne már az is, hogy időzít és 02:59:59 kor indítja a támadást amíg én alszom. :)

ON

akkor inkább már 03:00:00kor ha már indítok:D

Hex 09-24-2012 11:54

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 299222)
Ilyen lesz benne, ezt fogja tartalmazni az éplista importálása funkció.



Ahogy már írtam: "Minden funkciót igyekszem úgy kialakítani, hogy ne legyen kötelező használni :p"
Lesz egy gomb, amit, ha akarsz megnyomsz és lerövidíted az utat, vagy nem nyomod meg és átélheted a szorzás, összeadás és bepötyögés élményét.

A klános részbe pedig majd beépítem, hogyha a Big Gun ellen számol, akkor kifagy :D

sajnos már nincs Gun, szóval a Tisztítótüzet írd bele :)


All times are GMT +1. The time now is 17:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu