Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Melyik a kedvenc küldetésed? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3533)

Ati 06-19-2009 19:11

Melyik a kedvenc küldetésed?
 
Melyik a kedvenc küldetésed, és miért?

A miértet is fejtsd ki légyszi, hogy olyan jellegű küldetések lehessenek a jövőben, amik a legtetszetősebbek. :)

Köszi.

Ildee 06-19-2009 19:20

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 216123)
Melyik a kedvenc küldetésed, és miért?

A miértet is fejtsd ki légyszi, hogy olyan jellegű küldetések lehessenek a jövőben, amik a legtetszetősebbek. :)

Köszi.

Nekem 2 kedvencem van:
Az első a zsiványos, hogy miért? Azt hiszem az az egyik legnehezebb küldetés :)
Kell hozzá találékonyság, kell hozzá mobölés, és ezért jó tp szerzési lehetőség.

Másik kedvencem a sajátom, de egyrészt persze mert én írtam :)
Másrészt azért is, mert a bekerült új mobok (elfek) kiváló cuccokat adnak (igaz ez nem kell a küldihez, de akkor is) Harmadszor, mert a zsiványoshoz hasonló :)
A legjobban a fáklya dolog tetszik benne. Az hogy valójában az nem is kell a küldetéshez, de jó ha van az embernél :)

Ha már ennél a témánál járunk akkor elmondanám, hogy melyik küldi az amelyik kifejezetten nem tetszett.
A Robertes küldetés. Hogy miért?
Kevés tpét ad, és több óra megcsinálni, ha nincs az embernek elég mpje.
Aki elsőre csinálja (és nem tudja merre menjen) annak még sokkal több időbe kerül, mint aki tudja hogy hova menjen (és az sem kevés).

Toto 06-19-2009 19:51

A kismadaras. Valamint azok, amelyeknél tárgyak használata, összerakása, megtalálása fontos. :)
Remy felvetette és nagyon támogatom, hogy legyenek olyan küldetések, ahol valamilyen feladvány a kulcs. Versbe bújtatott megoldás, stb.

Megjegyzem, ha nagyon sok küldi lesz a játékban, lehet nem ártana valami "Felvett küldetések" menüpont, ahol néhány szó emlékeztetne minket, hogy miket nem csináltunk még meg...

Ildee 06-19-2009 19:55

Quote:

Originally Posted by Toto (Post 216127)
Remy felvetette és nagyon támogatom, hogy legyenek olyan küldetések, ahol valamilyen feladvány a kulcs. Versbe bújtatott megoldás, stb.

Ezzel kapcsolatban nekem az jutott eszembe, ha már van rejtvényújság, hogy lehetne az hogy használod a ceruzával, és akkor feljön egy ablak tele rejtvénnyel, és ha kitöltöd akkor kapsz mondjuk 500 tpét, vagy nem tudom :)
Sőt akár matematikai feladványok is lehetnének benne :rolleyes:
Ebben esetleg tudok segíteni is :D
Így legalább lenne min agyalni a játékosoknak :D

Remedy 06-19-2009 20:34

Quote:

Originally Posted by Toto (Post 216127)
A kismadaras. Valamint azok, amelyeknél tárgyak használata, összerakása, megtalálása fontos. :)
Remy felvetette és nagyon támogatom, hogy legyenek olyan küldetések, ahol valamilyen feladvány a kulcs. Versbe bújtatott megoldás, stb.

Megjegyzem, ha nagyon sok küldi lesz a játékban, lehet nem ártana valami "Felvett küldetések" menüpont, ahol néhány szó emlékeztetne minket, hogy miket nem csináltunk még meg...

En konkretan sakkfeladvanyokat(:D), fejtoroket, es ládatologatos dolgokat emlitettem, asszem... :)

Ati 06-21-2009 12:02

Mindenki más utálja a küldetéseket? :D

Swiss 06-21-2009 12:19

Mielőtt szó érné a ház elejét.


Én azokat a küldiket kedvelem melyeknél kiderül valami a történelmi szálból, valamint mob-ok gyilkolásán keresztül valamit gyűjteni kell, rengeteg tp-t ad és nem kell hozzá az "alapokon" kívül sok mindent megtanulni. (zsiványos, egeres, koboldos pl.)

Dus 06-21-2009 16:09

Szeretem az olyan küldiket, amiben van 1-2 nehezebb rész, ahol picit megakadunk, de alapból nem túl nehéz, de mégis :D

Tehát legyen egy nem bonyolult küldetés, 1-2 nehezebb, gondolkodós résszel, és azért moböléssel :)

Ati 06-21-2009 16:12

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216396)
Szeretem az olyan küldiket, amiben van 1-2 nehezebb rész, ahol picit megakadunk, de alapból nem túl nehéz, de mégis :D

Tehát legyen egy nem bonyolult küldetés, 1-2 nehezebb, gondolkodós résszel, és azért moböléssel :)

Ezek alapján melyik a kedvenc küldetésed? :)

Dus 06-21-2009 16:20

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 216397)
Ezek alapján melyik a kedvenc küldetésed? :)

Zsiványos... :)

De jó még a kismadaras is szerintem és lényegében eddig mindegyik küldetés bejött :)


All times are GMT +1. The time now is 23:51.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu