Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   8. TESZT: Lakóházak (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3480)

Ati 05-11-2009 13:33

8. TESZT: Lakóházak
 
Ez egy gyors és egyszerű teszt lesz... :)

Minden 10. szint fölötti (minimum 11. szintű) karakter kapott a fővárosban egy házat.

Feladat #1: Megkeresni. ;)

Feladat #2: Megvárni, amíg távozik belőle minden mob (különösen a banditák és takarítók! :)), majd ezután lehet raktárnak használni.

Feladat #3: Más házába valóban nem tudsz-e bemenni.

Lakóházakat a játékban lehet majd vásárolni (játékbeli pénzért), akár a fővárosban, akár más nagyobb városokban.

A tesztelők (Ti) az éles játék indulásakor kapnak házakat, a házfoglalás sorrendjét egy teljes karakternullázás utáni teszt eredménye fogja eldönteni.

Dus 05-11-2009 13:42

Összesen 1 házra tudok rámenni, a többire nem, úgyhogy máséba nem tudok bele menni :)

Az emeletes ház a Tied?? :D

csabi 05-11-2009 13:45

megvan a belvárosi kecóm, csak arra az egyre tudok rálépni, de bemenni nem, gondolom, mert tele van egérrel, meg őrrel, akiket nem tudok megtámadni.. :(

Ati 05-11-2009 13:49

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 211051)
megvan a belvárosi kecóm, csak arra az egyre tudok rálépni, de bemenni nem, gondolom, mert tele van egérrel, meg őrrel, akiket nem tudok megtámadni.. :(

Nincs külön belső része, csak a rámenetel. Később majd esetleg talán (de nem hiszem) lehet a belsőt saját ízlése szerinte berendezni. Jelenleg elsősorban a raktár funkciója a lényeg, egy olyan hely biztosítása, ahol az épp nem kellő cuccokat tárolni tudod, anélkül, hogy oda más be tudna menni.

csabi 05-11-2009 13:56

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 211057)
Nincs külön belső része, csak a rámenetel. Később majd esetleg talán (de nem hiszem) lehet a belsőt saját ízlése szerinte berendezni. Jelenleg elsősorban a raktár funkciója a lényeg, egy olyan hely biztosítása, ahol az épp nem kellő cuccokat tárolni tudod, anélkül, hogy oda más be tudna menni.

pedig én ugy képzeltem el, mint a főváros bölcsének házát.. :D

raktárként üzemel, simán le tudok rakni bármit és fel is tudok venni, más karakter nem tud oda menni. ha a takarítok/banditák sem tudnak rálépni, akkor egész jó védett hely.. gondolom szekérrel és egyéb szálítóeszközzel nem megközelíthető(mindjárt kipróbálom) :)

csabi 05-11-2009 14:00

kézikocsit nem tudtam ráhúzni..

Dus 05-11-2009 14:04

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 211060)
kézikocsit nem tudtam ráhúzni..

pedig jó lenne, ha ezekkel is oda lehetne menni, hisz nagyon sokszor ilyeneket tárol a játékos...

csabi 05-11-2009 14:05

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 211061)
pedig jó lenne, ha ezekkel is oda lehetne menni, hisz nagyon sokszor ilyeneket tárol a játékos...

igen jó lenne és nem a piacokon kellene tárolgatni.. :)

Ati 05-11-2009 14:13

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 211061)
pedig jó lenne, ha ezekkel is oda lehetne menni, hisz nagyon sokszor ilyeneket tárol a játékos...

Nem logikus ugyan, hogy be tudj menni egy házba szekérrel, de a raktár funkciót így tudja csak rendesen ellátni, úgyhogy most már be tudsz menni.

[HTPA]GeeForce 05-11-2009 15:14

Oks, végigolvastam az elmaradásom. Minden stimmel.

Új teszt:

1. Csak saját házamba tudok bemenni.
2. Semmit nem tudok megtámadni.
3. Pakolás működik.
3/a. Le tudok pakolni, minden megjelenik.
3/b. Annyi kerül a házba, amennyit leteszek.
3/c. Minden letett tárgyat fel tudok venni, és csak annyit tudok felszedni, amennyit letettem.
(Mivel visszaolvasás közben találkoztam olyan hsz-sal, ami azt taglalta, hogy több cuccot kapott, mint amennyi járt volna neki.)
4. A többi funkció hibátlanul működik, házon állva is tudok vizsgálni, feláldozni, megenni, használni, stb...


Kérdés(ek):
1. A takarítók a házakban takarítanak? Mert ciki, ha összesöprik az aranyrögeimet... :D
2. Későbbiekben a "Zárnyitás" akcióval nem tudunk-e majd másnál huncutkodni? (Felbukott a fél-elf vér...:D)


All times are GMT +1. The time now is 00:56.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu