Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Hódítós Dühöngő (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=70)

Half 01-27-2006 09:42

Hódítós Dühöngő
 
ááá
Sziasztok én nem szólnék bele a Vitába.
De az lenne a kérdésem Wanaxhoz:
Engem Süti egy Wanax nevü orival lopott be eccer amivel úgy nyomult, hogy mennyivel jobb nálam:
LoL:))
az a kérdés, hogy te Süti vagy??
Mert ha jól tudom több forrásból is a Wanax az ő orija bár bőven lehet tévedek.
(bár igen furcsa lenne, mert volt egy párbaj ahol Wanax és Süütipók is jáccott)


Különben az nem csalás végülis, hogy valaki leütetti magát 1200 hekivel aztán ottt lelop pénz rakis orikat és visszamászik? Mert ügyebár pénz cserén kivül mi másért tenné ezt?? vagy csak szimplán ilyen béna:DD
nah mind1.



Viszont minden negatív hozzászólást félretéve van egy jó ötletem 1/Ahoz:
Két lépésben megoldható a próbléma:
-szigoritani mindenkivel szemben a csalásokat pénz cseréket oda adásokat meg ilyesmi.(Nehezitnei a dolgukat)
-Kötelezővé tenni valami ügyes módszerrel a klán akciókat tehát ha van két klán egymás mellett hosszú távon akkro ütniük kelljen egymást. 1/A-ban a tetején top10%ban meglehetne tiltani az mnt-t szal minden erővel a ahrcra kéen ösztökélni

Wanax 01-27-2006 13:42

Utoljara szoltam...
 
Quote:

Originally Posted by Half
ááá
Sziasztok én nem szólnék bele a Vitába.
De az lenne a kérdésem Wanaxhoz:
Engem Süti egy Wanax nevü orival lopott be eccer amivel úgy nyomult, hogy mennyivel jobb nálam:
LoL:))
az a kérdés, hogy te Süti vagy??
Mert ha jól tudom több forrásból is a Wanax az ő orija bár bőven lehet tévedek.
(bár igen furcsa lenne, mert volt egy párbaj ahol Wanax és Süütipók is jáccott)


Különben az nem csalás végülis, hogy valaki leütetti magát 1200 hekivel aztán ottt lelop pénz rakis orikat és visszamászik? Mert ügyebár pénz cserén kivül mi másért tenné ezt?? vagy csak szimplán ilyen béna:DD
nah mind1.



Viszont minden negatív hozzászólást félretéve van egy jó ötletem 1/Ahoz:
Két lépésben megoldható a próbléma:
-szigoritani mindenkivel szemben a csalásokat pénz cseréket oda adásokat meg ilyesmi.(Nehezitnei a dolgukat)
-Kötelezővé tenni valami ügyes módszerrel a klán akciókat tehát ha van két klán egymás mellett hosszú távon akkro ütniük kelljen egymást. 1/A-ban a tetején top10%ban meglehetne tiltani az mnt-t szal minden erővel a ahrcra kéen ösztökélni



Half!

Ugye Te nem helyi hulye vagy????
Azt hiszem Ati es Goldy is szolt hogy hagyjuk egymast logva!!!! De neked ugy laccik nem megy!

Azt hiszem nem volt titok, hogy a Wanax ori az enyem, msn mostanaban hasznalom is ezt a nevet! Amugy a baratnom inditotta regen ezt az orit...

Ajanlom figyelmedbe a parbajokat... nezd at es megsugom neked talalsz olyat ahol csak az en orim van bent, szam szerint 4-5, es talalsz olyat is ahol mondjuk 10 orszagbol 2-3 az enyem!!!! :)
Ehhez tudni kell azt hogy ha egy ip cimrol van bent tobb ori akkor a vedelem megakadalyozza hogy nagy mennyiseget foglaljal, vagy fosztogass, es a lopast teljesen lehetetlenne tesz! Tehat! Semilyen elonyom nem szarmazott volna belole ha en viszem az orikat! Nem Te vagyok akit JKSZ-ert atpakoltak! Valamint ha vissza nezed a parbajokat (mar nem emlekszem pontosant...) nem volt jatekban a masik orim, es ha jatekban is volt, nem nyertem! Valalom forumon vagy bar hol hogy megkerdezzuk hogy adtam e oda parbajra orszagomat... Hidd el lesz jelentkezo aki tanusithatja hogy vip hiany miatt vagy mert csak jaccani szerettunk volna az en orimmal jaccot!

Az A-ban van meg mindig 200 korom hogy ujrazhassak... valoban fosztogatni mentem le, de 45-50% barakkal teszem full loval nem nagy osszegeket! Ha csalasnak gondolod, megkerlek jelentsd!!! Es ne vadaskodj itt alaptalanul!!!

Valamint a a jo edes anyukad es apukad a bena hogy ilyen helyi hulye gyereknel nem tudott tobbet ossze hozzni! Tudod kit benazzal le!!! Baromira elegem van beloled! Egy szot nem szoltam hozzad ezen a forumon...
Nyalo gep! Aki nyalizik az anarchban, es az A-ban mnt-t kunyeral azzal az az indokkal hogy ha nem akkor beuti! LOL :D

Es vegezetul elnezest kerek a jelenlevoktol hogy megint ezt kell ovasniuk, de sajnos maskent nem tudok a hulye gyerekkel komunikalni mert egy uzenet utan letilt a jatekban mielott valaszolnek neki!
Ezert az uzenetert valoszinu hogy kapom a 168 kort es az egyetlen irasjoggal rendelekzo orszagom irasjoga is ugrik, de mivel ilyen korulmenyek kozott mar nem elvezetes a jatek... nem tudok ugy egyik forumon se megjelenni hogy a Half ne kosson belem!
Esetleg, ha valaki jelentene az uzenetet, mielott eljut Halfhoz, az tegye mar meg, hogy lementi es atadja valamilyen uton a cimzetnek, mert vegulis neki szol!
Valasszal nem kell bajlodni, mivel tiltora kerul a Half, es valoszinu hogy kitiltanak!

Alba 01-27-2006 13:55

Komolyan szerintem eccer le kellene ülnötök sörözni és elbeszelgetni egymassal.Lehet megoladana a problematokat :)

Davi 01-27-2006 14:02

Hát jó pár üveg kéne ahhoz, hogy leüljenek egymás mellé

Half 01-27-2006 15:14

Hi-hi még egy szegénységi bizonyitvány
kösz, hogy bevallotad, hogy csalni mentél le és ütetted le magad rmeélem átraknak Aanrchban örülök bármilyen büntinek amit kapsz
Bár fejlödsz mert úgy látsizk rájöttél a Sanyi gyenge poén volt
Kunyerálok:)))) LOL vagy meg mindent kicsavarsz kamuzol:
meg keverd a Kakit:DDD
ez egy dühöngő imádok beléd kötni Jó látni, hogy milyen béna arc vagy:))
felhuztad magad:)) akkor jó

még valami remélem anyám sé apám szidásáért télleg kiraknak...
ez tulzás votl csak kifogások sé másokat szidsz. Én csak azt láttom több orival indulsz párbajokban és leütetted magadat

Half 01-27-2006 15:15

Különben honnan tipelted, hogy rólad van szó??:) azthittme külön írtam...:D

Ati 01-27-2006 15:17

Dühöngő, de nem ilyen szinten... Azt hiszem, hogy mindennek magvan a maga határa, és ez már erősen túlmegy azon a határon.

Elég szigorú leszek ezen a fórumon, ha valaki nem tudja betartani a szabályait, akkor sok jóra nem számíthat. Mivel most első alkalomra teszek ki valakit, nem lesz végleges a kitiltás, csak pár óra, hogy lehiggadj kicsit....... Később nem fogok ennyire ráérni, simán végleges kizárás fog érte járni.

Nagyi 01-27-2006 15:25

Inkább K1-nek kellenne átnevezni a Hódítós Dühöngő nevet.:eek:

Szerintem

Békés 01-27-2006 15:58

"Ne feleddjétek, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze.
De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és orcán illesd vele az ilyen popsiarcuakat."


Na evvel nem verekedésre akarok buzditani, de avval talán lelehetne zárni ezt a meddő vitát amimár elég régóta folyik:( Sajnos.

Bubba 01-27-2006 16:53

szeretném a világbékét:rolleyes:


All times are GMT +1. The time now is 15:50.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu