Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Foci (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=51)

Gabor/Ixok 07-18-2006 15:15

Sziasztok:)
A fociguruban hogyan kell játszani, vagy mikor lehet játékost venni mert eddig még nem engedte meg nekem pedig már be vagyok regisztrállva:)

m1n0w 07-19-2006 10:33

Quote:

Originally Posted by Gabor/Ixok
Sziasztok:)
A fociguruban hogyan kell játszani, vagy mikor lehet játékost venni mert eddig még nem engedte meg nekem pedig már be vagyok regisztrállva:)



szeptemberben kezdődnek az ujj fordulók, akkor tudsz elkezdeni játékost venni, ugyanis a fociidény is akkor kezdődik :D :D

BeeLord 07-19-2006 10:46

Quote:

Originally Posted by Gabor/Ixok
Sziasztok:)
A fociguruban hogyan kell játszani, vagy mikor lehet játékost venni mert eddig még nem engedte meg nekem pedig már be vagyok regisztrállva:)

A játék lényege, hogy te minden forduló előtt megveszed az adott bajnokságban a 11 játékosod, és ezeket bizonyos szempontok alapján pontozzák. Természetesen a valós meccsen elért eredményeik alapján, így játékost valóban akkor tudsz majd venni, ha elkezdődik az idény az egyes bajnokságokban. Kérdés szokott lenni, így a választ írom: egyszerre több bajnokságba is nevezhetsz és mindhez külön keretösszeg áll rendelkezésedre. Javasolt az összes bajnokságban játszani, mert így tudsz jó eredményt elérni a GURU8(az összesített) ranglistán. Ha bármi kérdésed van még, mond.

Nem lenne rossz, ha többen lennénk gurusok, akkor talán külön topikot is lenne értelme indítani.:D

Bogár 07-19-2006 13:01

ha lesz kedvem, regelek én is. :)
milyen bajnokságok vannak? van vmi komolyabb tétje, vagy csak a dícsőség? :D

BeeLord 07-19-2006 14:09

Quote:

Originally Posted by csunyabogar
ha lesz kedvem, regelek én is. :)
milyen bajnokságok vannak? van vmi komolyabb tétje, vagy csak a dícsőség? :D


Bajnokságok: magyar, angol, olasz, német, spanyol, francia, bl, uefa kupa és 4 évente vb:D

Ha jó eredményeket érsz el, akkor kapsz ajándékpontokat, amikért mindenféle cuccokat vehetsz. Ez elég tétnek?:D

Gabor/Ixok 07-19-2006 16:25

Köszi:))
Akkor várom hogy kezdődjön és majd meglátjuk:))

m1n0w 07-20-2006 12:16

Quote:

Originally Posted by BeeLord
A játék lényege, hogy te minden forduló előtt megveszed az adott bajnokságban a 11 játékosod, és ezeket bizonyos szempontok alapján pontozzák. Természetesen a valós meccsen elért eredményeik alapján, így játékost valóban akkor tudsz majd venni, ha elkezdődik az idény az egyes bajnokságokban. Kérdés szokott lenni, így a választ írom: egyszerre több bajnokságba is nevezhetsz és mindhez külön keretösszeg áll rendelkezésedre. Javasolt az összes bajnokságban játszani, mert így tudsz jó eredményt elérni a GURU8(az összesített) ranglistán. Ha bármi kérdésed van még, mond.

Nem lenne rossz, ha többen lennénk gurusok, akkor talán külön topikot is lenne értelme indítani.:D


jelen pillanatba énis regelve vagyok mind a hattrick en , mind a focigurun

szal ha gondolod egy üzibe dobhatod az MSN címed, de nem csak te, hanem az összes focigurus :) :)

Gabor/Ixok 07-20-2006 15:55

Így hogy a fociról van szó tudok én is egy másik játékot az eurosport olalán lehet regelni rá a gamezone menüpontban a játék annyiból áll hogy mikor regisztrálsz kapsz egy alap pénz összeget amit a játék célja szerint meg kell többszörözni ez pedig úgy történik hogy az összes európai topligákban csapatokra lehet fogadni, ha bejön akkor nagyon sokat nyersz ha meg nem jön be akkor meg sokat buksz, de szerintem nagyon jo kis játék:)

BeeLord 09-16-2006 13:57

Na akkor gurusok ne feledjétek: jövő héten már élesben folytatódik a küzdelem!

Cece 09-16-2006 14:05

Sziasztok :)
Nah ez a fociizé engem is érdekelne :)
Szal ha jólértem erre az idényre már nem tudok regelni? Mivel a bajnokságok már javában mennek. Szal kéne némi instrukció üziben. Url + hasznos tudnivalók :)
Köszi előre is :)


All times are GMT +1. The time now is 15:38.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu