Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   földszerzés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=5085)

ibiza 02-14-2022 10:55

földszerzés
 
Sziasztok, lenne egy kérdésem.
Hogyan és miként lehetséges az, hogy ha magányos farkasként támadok (lefele irányban és elég messzi, hosszú körökre), akkor sikeres támadás esetén van, hogy egy ilyen üzenetet kapok (anonimizáltam direkt):

Sereged megérkezett ....................... országához. A csata lezajlott, és sikerült bejutni az országba! Hosszú órák küzdelme után elfoglaltál ....... hektár földet, ebből a következő 0 hektárt kaptad: Semmi.

Az események listában az látszik, hogy elfoglaltam "x" hektár földet, de konkrétan tényleg semmit sem kaptam.

Szóval ez most akkor hogy van?

Nagyon köszi előre is.
üdv.

Ati 02-14-2022 11:08

Quote:

Originally Posted by ibiza (Post 310461)
Sziasztok, lenne egy kérdésem.
Hogyan és miként lehetséges az, hogy ha magányos farkasként támadok (lefele irányban és elég messzi, hosszú körökre), akkor sikeres támadás esetén van, hogy egy ilyen üzenetet kapok (anonimizáltam direkt):

Sereged megérkezett ....................... országához. A csata lezajlott, és sikerült bejutni az országba! Hosszú órák küzdelme után elfoglaltál ....... hektár földet, ebből a következő 0 hektárt kaptad: Semmi.

Az események listában az látszik, hogy elfoglaltam "x" hektár földet, de konkrétan tényleg semmit sem kaptam.

Szóval ez most akkor hogy van?

Nagyon köszi előre is.
üdv.

Látatlanban nagy valószínűség szerint a maximum hektár felett vagy.

"Normál csoportokban csak a fellépési maximum másfélszereséig növelheted országod területét. Legyen szó felfedezésről, vagy más országtól való területfoglalásról. Ha e fölött foglalsz mástól területet, akkor a területet ugyan elveszti a támadott ország, de Te nem kapod azt már meg. A további fejlődéshez ilyenkor szintlépés szükséges (amihez országod jelentős részét le kell bontanod, hiszen teljesen feleslegesen mentél a fellépési maximum fölé)."

ibiza 02-14-2022 11:42

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 310462)
Látatlanban nagy valószínűség szerint a maximum hektár felett vagy.

"Normál csoportokban csak a fellépési maximum másfélszereséig növelheted országod területét. Legyen szó felfedezésről, vagy más országtól való területfoglalásról. Ha e fölött foglalsz mástól területet, akkor a területet ugyan elveszti a támadott ország, de Te nem kapod azt már meg. A további fejlődéshez ilyenkor szintlépés szükséges (amihez országod jelentős részét le kell bontanod, hiszen teljesen feleslegesen mentél a fellépési maximum fölé)."


aham, értem, igen ez lesz az, de ez hol van a sugóban?
köszi

Ati 02-14-2022 11:48

Quote:

Originally Posted by ibiza (Post 310463)
aham, értem, igen ez lesz az, de ez hol van a sugóban?
köszi

Súgó -> FAQ -> Maximumok


All times are GMT +1. The time now is 13:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu