Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   ország lefagyasztása, amíg ország másik megelőzi (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1143)

NorB 12-06-2006 07:55

ország lefagyasztása, amíg ország másik megelőzi
 
szükség lenne az új szabályokhoz ennek a szabiformának a bevezetésére, hogy ne akadályozzák a saját országok egymást a feljutásban
a lényege, hogy az így szabizott országgal lehet egy csoportban másik saját ország
Paraméterei pl: minimum 1000 kör, ára X Vipkör, visszahozni csak az ezer kör után, és csak abban az esetben, ha másik saját ori nincs
Ok: ha pl. beragad egy ori, amit nem tud a játékos az új szabályoknak megfelelően továbbvinni, de törölni nem akarja, mert kedves neki, és jön egy másik országával, aminek a szövetsége szintén fontos neki, akkor legyen rá lehetősége

monro 12-06-2006 08:06

Quote:

Originally Posted by NorB (Post 51475)
szükség lenne az új szabályokhoz ennek a szabiformának a bevezetésére, hogy ne akadályozzák a saját országok egymást a feljutásban
a lényege, hogy az így szabizott országgal lehet egy csoportban másik saját ország
Paraméterei pl: minimum 1000 kör, ára X Vipkör, visszahozni csak az ezer kör után, és csak abban az esetben, ha másik saját ori nincs
Ok: ha pl. beragad egy ori, amit nem tud a játékos az új szabályoknak megfelelően továbbvinni, de törölni nem akarja, mert kedves neki, és jön egy másik országával, aminek a szövetsége szintén fontos neki, akkor legyen rá lehetősége

Teljesen jogos igény, támogatom mindenképp.
A paramétereivel nem értek egyet. Egyrészt miért kéne VIP-hez kötni? Másrészt a minimumidejét sem kell meghatározni, ha egyszerűen nem engedi vissza mélyszabiról a progi ha érzékeli, hogy a másik orija még ott van.

És akkor egy hasonló igény:
Jó lenne ha az összekötött országok sorrendjét fel lehetne cserélni.
Ok: velem már előfordult, hogy nem akartam egy országommal játszani de másik kettővel igen. Ilyenkor ha ebbőla kettőből az egyik a főorim akkor 2 VIP-et kell küldeni, ha a főorim pihen akkor csak 1-et. Tudom, hogy nem demokratikus a H sok helyen, de ugy érzem ebben az esetben, hogy lemaradok egy kedvezményről ami egyébként járna és ez rossz érzés :(

Kisbér 12-06-2006 08:28

Quote:

Originally Posted by monro (Post 51477)
Jó lenne ha az összekötött országok sorrendjét fel lehetne cserélni.
Ok: velem már előfordult, hogy nem akartam egy országommal játszani de másik kettővel igen. Ilyenkor ha ebbőla kettőből az egyik a főorim akkor 2 VIP-et kell küldeni, ha a főorim pihen akkor csak 1-et. Tudom, hogy nem demokratikus a H sok helyen, de ugy érzem ebben az esetben, hogy lemaradok egy kedvezményről ami egyébként járna és ez rossz érzés :(

Viszont abban az 1-ben felhalmozódik a vip kör, és árverésen vehetsz magadnak alacsony sorszámot :D:D:D

No, de visszatérve a témához, én is támogatom.
Viszont valami min. kört (336?) be kéne állítani és egyből kerüjön ki a pontlistából!

monro 12-06-2006 08:34

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 51483)
Viszont abban az 1-ben felhalmozódik a vip kör, és árverésen vehetsz magadnak alacsony sorszámot :D:D:D

Bocs de ha befektetni szeretném a pénzem akkor inkább kincstárjegyet veszek ;)

Kisbér 12-06-2006 08:35

Quote:

Originally Posted by monro (Post 51485)
Bocs de ha befektetni szeretném a pénzem akkor inkább kincstárjegyet veszek ;)

ne offolj :D:D:D:D

Szecsa 12-06-2006 08:45

Az alapötletet és monro ötletét is támogatom, maximálisan! :)
A sorrendcserélés anarchosoknál mindenképpen jó ötlet lenne!

Atiii 12-06-2006 09:45

támogatopm én is:)
csak ,hogy vipbe kerüljön???:eek:
Végülis...,majd meglátjuk!

Steve 12-06-2006 10:17

Az alapötletet támogatom, megspórolna pár zéróstartot, Monro javaslata pedig úgyis ki lesz lőve, mint már töbször is. Nekem is van ilyen párezer vipkörös orim, dehát IJ hogy nem játszom velük.:)

NorB 12-06-2006 12:17

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 51483)
Viszont abban az 1-ben felhalmozódik a vip kör, és árverésen vehetsz magadnak alacsony sorszámot :D:D:D

No, de visszatérve a témához, én is támogatom.
Viszont valami min. kört (336?) be kéne állítani és egyből kerüjön ki a pontlistából!

természetesen azonnal kikerülhetne a pontlistából, csak a kereső mutatná, hogy MSZ

lacqa 12-06-2006 13:40

Quote:

Originally Posted by NorB (Post 51475)
szükség lenne az új szabályokhoz ennek a szabiformának a bevezetésére, hogy ne akadályozzák a saját országok egymást a feljutásban
a lényege, hogy az így szabizott országgal lehet egy csoportban másik saját ország
Paraméterei pl: minimum 1000 kör, ára X Vipkör, visszahozni csak az ezer kör után, és csak abban az esetben, ha másik saját ori nincs
Ok: ha pl. beragad egy ori, amit nem tud a játékos az új szabályoknak megfelelően továbbvinni, de törölni nem akarja, mert kedves neki, és jön egy másik országával, aminek a szövetsége szintén fontos neki, akkor legyen rá lehetősége

annakidején már felvetettem ezt a levlistán, remélem most nagyobb támogatása lesz, és Ati oldaláról is nagyobb a fogadókészség... mindenesetre én mellette vagyok akár még ilyen áron is (VIP-be kerül, plusz akár hasonló feltételekkel mint a zéró start).

Lehet hogy ki kéne kötni azt is hogy az összekötött orik között legyen legalább egy körbefordulva, vagy fent az A-ban; illetve hogy a mélyszabis oriknak legyen egy maximális száma (ne legyen pl. egy buzgó játékostársnak minden szinten egy kigyúrt gömborija, amivel a másik ori fellépése előtt lefényképezi a csoport releváns részét :) ).

az 1000 kör korlátot nem igazán látom be miért szükséges, elegendő ha nem lehet visszahozni ameddig a feltételek nem adottak rá (van másik ország az adott csoportban, illetve van másik ország az 5. szinten).


All times are GMT +1. The time now is 01:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu