Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Zene (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Metal (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=21)

Steve 04-05-2006 19:42

Hát nyúlszájú rapper ideoda, én a hétvégén hallottam kis rockzenét (annyira rockanalfabéta vok hogy nemtom milyen volt:o ) amiben a dobos a gitáros és a basszusgitáros mellett egy szaksofonos nyomta az igát és a fő durranás az énekes srác volt aki az iszonyat változatos hangját rapperek gyorsaságával forgatta...:cool:
Iszonyat bejött, kb vagy 6éve csápoltam rockra legutóbb de most benn toltam szinte végig:cool:

Penya 04-05-2006 21:07

Szereti vagy egyáltalán ismeri vki a Darkthronet?

Római 04-05-2006 22:17

Quote:

Originally Posted by Penya
Szereti vagy egyáltalán ismeri vki a Darkthronet?

Nem igazán..eléggé vállogatós vagyok :)
Mit nyomatnak?

Penya 04-05-2006 22:34

Nem szeretem a kategóriákat, főleg metalban nem, de válaszolok természetesen. Varg Vikernes szerint "aryan germanic music", a metalújságok szerint black metal. Lehet választani, sztem Varg kicsit jobban tudja.
Azért hoztam fel pont ezt az együttest, mert egy számukban sokatmondó szöveg van, idézem is, remélem rátok - metalhallgatókra - is nagy hatással lesz. Csak egy részletet közlök a teljes szövegből, a szám címe Paragon Belial. (Maga a cím is sokat mond)

"The Ancient White light writings
were just lying men and their Pens
You are the same, only in Black.
Return with the knowledge
of making your own god"

Lehet gondolkozni h miért írtam pont ezt, mi célom van ezzel?

Római 04-07-2006 10:04

Quote:

Originally Posted by Penya
Nem szeretem a kategóriákat, főleg metalban nem, de válaszolok természetesen. Varg Vikernes szerint "aryan germanic music", a metalújságok szerint black metal. Lehet választani, sztem Varg kicsit jobban tudja.
Azért hoztam fel pont ezt az együttest, mert egy számukban sokatmondó szöveg van, idézem is, remélem rátok - metalhallgatókra - is nagy hatással lesz. Csak egy részletet közlök a teljes szövegből, a szám címe Paragon Belial. (Maga a cím is sokat mond)

"The Ancient White light writings
were just lying men and their Pens
You are the same, only in Black.
Return with the knowledge
of making your own god"

Lehet gondolkozni h miért írtam pont ezt, mi célom van ezzel?



Nem is kategóriát kérdeztem..én sem tudom azt mondani,hogy csak metalt halgatok,vagy pl a SLipknot a kedvencem,de ők sem sima metalt nyomnak..egyedi a stílusuk.. :)
Amúgy sorry de az angol tudásom ilyen szinten eléggé hiányos:confused:

Római 04-07-2006 10:05

Jah amúgy meg nekem ilyen együttes az Amon Amarth..annak meg hivatalosan "viking metal" a stílusa :)

spirit.. 04-10-2006 17:16

Quote:

Originally Posted by Penya

"The Ancient White light writings
were just lying men and their Pens
You are the same, only in Black.
Return with the knowledge
of making your own god"

Lehet,hogy tudnom mit jelent,de nem vagyok olyan bátor,hogy ezt el is mondjam. Ennyire nem vágom az angolt ... :)

Colony 05-31-2006 12:14

Quote:

Originally Posted by Savaria
System of a Down- ha nyugalmat akarok,
Motörhead-ha meló után azt akarom hogy valami a tökeimnél fogva a falhoz vágjon,
In Falmes,Testament- elborult agyállapotban
Placebo-csak úgy

Nálam az In Flames a "-ha nyugalmat akarok":rolleyes:

No nem kell félre érteni és elborult elmének tekinteni ezért, de ha sz@r napom van-volt-lesz annál aggreszívabb zene kell a nyugalomhoz.

Xeper 05-31-2006 21:22

én death/black metalt hallgatok ha nyugalmat akarok... úgyhogy telesen normálisnak tartalak :D

KID 05-31-2006 22:24

Sziasztok !!! Nekem örök kedvencem az IRON MAIDEN..de a teljesség igénye nélkül még pár kedvencemet felsorolnám...ADX VENDETTA BULLDOZER OMEN / az amerikai és nem a magyar / MERCYFUL FATE / KING DIAMOND EXODUS MEGADETH HELSTAR ABATTOIR


All times are GMT +1. The time now is 16:25.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu