Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Labdarúgó EB (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4676)

szamóka 06-22-2012 23:53

Quote:

Originally Posted by Bukta (Post 297830)
Nincs a világon olyan csapat, aki ellen tudnék a franciáknak drukkolni...

Nálam azért van egy pár, pl az egyik úgy kezdődik, hogy "R", a másik meg úgy, hogy "Sz", és ezek még csak a "szomszédok"...

Bukta 06-23-2012 05:46

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 297832)
Nálam azért van egy pár, pl az egyik úgy kezdődik, hogy "R", a másik meg úgy, hogy "Sz", és ezek még csak a "szomszédok"...

Ezen nem fogunk összeveszni, ha ők játszanak a franciákkal, akkor inkább nem drukkolok senkinek... mondjuk azt is a franciák intézték anno, hogy egyáltalán a térképen vannak ezen "kedves" szomszédaink...

Pool 06-23-2012 11:07

Quote:

Originally Posted by Bukta (Post 297830)
Nincs a világon olyan csapat, aki ellen tudnék a franciáknak drukkolni...

A spanyol focitól kicsit megundorodtam, mert nekem nem jön be ez a kismillió passz 1m2-en/passzoljunk a gólvonalig játék, amit a válogatott átvett a Barcelonától...
inkább a Real szélvész játékát nézném náluk...
de mivel a középpálya Barcás, így nincs mit tenni...

ezért bízom benne, hogy a franciákban emberükre akadnak, mint eddig már jó párszor...

szamóka 06-23-2012 11:55

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 297834)
a középpálya Barcás, így nincs mit tenni...

Éppenséggel van, idén megcsinálta a Chelsea, tavaly majdnem az Arsenal (RvP piros lapja...), tavalyelőtt az Inter. Persze ilyenkor mindig jön a sok okos antifocis komment. :)

Von 06-23-2012 17:20

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 297836)
Persze ilyenkor mindig jön a sok okos antifocis komment. :)

Miért, nem egyértelmű, hogy az, hogy a görögök 2004-ben az egyenes kieséses szakaszban mindenkit 1-0-ra vernek, az maga a megtestesült antifoci, de az, hogy a spanyolok 2010-ben az egyenes kieséses szakaszban mindenkit 1-0-ra vernek, az a totális futball diadala? :)

Hex 06-23-2012 19:02

Quote:

Originally Posted by Von (Post 297843)
Miért, nem egyértelmű, hogy az, hogy a görögök 2004-ben az egyenes kieséses szakaszban mindenkit 1-0-ra vernek, az maga a megtestesült antifoci, de az, hogy a spanyolok 2010-ben az egyenes kieséses szakaszban mindenkit 1-0-ra vernek, az a totális futball diadala? :)

attól, hogy egy csapat mindenkit egy nullára ver, nem biztos, hogy antifocit játszik.

Von 06-23-2012 19:27

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 297846)
attól, hogy egy csapat mindenkit egy nullára ver, nem biztos, hogy antifocit játszik.

De én például azt meg nem értem, hogy a görögök játékát miért hívják antifocinak? Miért antifoci szerény képességgel jócskán felülteljesíteni?
A focit az eredményesség határozza meg, és szerintem akik a görögök 2004-es produkcióját becsmérlik, azok a nyomukba sem érnek eredményesség/képesség relációban.
Röviden: szerintem az az antifoci, mikor egy csapat sokkal tetszetősebb, kreatívabb, szebb játékkal is elérhetné ugyanazt az eredményt, mint amit egyébként elér.
Afelől nincs kétségem, hogy a 2004-es görögökre ez nem áll, afelől inkább van, a 2010-es spanyolokra ez áll-e, viszont pl el nem ítélem őket azért, ha esetleg beáldoztak egy kis szépséget csak azért, hogy minél biztosabb legyen a győzelem. Ha a magyarok lennének ott, pont lesz*rnám, hogy minden meccset 1-0-ra nyerünk kínkeservesen, mert az nevet, aki utoljára nevet...

Hex 06-23-2012 19:43

Quote:

Originally Posted by Von (Post 297847)
De én például azt meg nem értem, hogy a görögök játékát miért hívják antifocinak? Miért antifoci szerény képességgel jócskán felülteljesíteni?
A focit az eredményesség határozza meg, és szerintem akik a görögök 2004-es produkcióját becsmérlik, azok a nyomukba sem érnek eredményesség/képesség relációban.
Röviden: szerintem az az antifoci, mikor egy csapat sokkal tetszetősebb, kreatívabb, szebb játékkal is elérhetné ugyanazt az eredményt, mint amit egyébként elér.
Afelől nincs kétségem, hogy a 2004-es görögökre ez nem áll, afelől inkább van, a 2010-es spanyolokra ez áll-e, viszont pl el nem ítélem őket azért, ha esetleg beáldoztak egy kis szépséget csak azért, hogy minél biztosabb legyen a győzelem. Ha a magyarok lennének ott, pont lesz*rnám, hogy minden meccset 1-0-ra nyerünk kínkeservesen, mert az nevet, aki utoljára nevet...

valamelyik vb-én már nem emlékszem, a skótok asszem a hollandokkal játszottak az első csoportmeccsen. 0:0-a lett a meccs, de tele volt tartalommal, csak a gól nem jött össze egyik csapatnak sem. A skótokban vagyok biztos, a hollandokban nem

Pool 06-23-2012 21:44

Mekkora szar meccs volt...

szamóka 06-23-2012 22:59

Quote:

Originally Posted by Von (Post 297843)
Miért, nem egyértelmű, hogy az, hogy a görögök 2004-ben az egyenes kieséses szakaszban mindenkit 1-0-ra vernek, az maga a megtestesült antifoci, de az, hogy a spanyolok 2010-ben az egyenes kieséses szakaszban mindenkit 1-0-ra vernek, az a totális futball diadala? :)

Konkrétan arra gondoltam, hogy amikor a Barca idén és tavalyelőtt kiesett a BL-ből, a sok (divat)barcás telespammelte az összes létező fórumot, hogy győzött az antifoci. Pedig az ellenfél támadásainak hatástalanítása és a saját helyzetek nagy százalékban történő gólra váltása szerintem sokkal kevésbé "antifocis", mint gurigázni 2x90 percen át, és akkor is ezt erőltetni, ha nem vezet eredményre.


All times are GMT +1. The time now is 02:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu