Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Pénz a piacon (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3765)

Ildee 08-27-2009 18:06

Pénz a piacon
 
Ma többen írták a cheten, hogy eltűnt a pénzük a kereskedelmi posztokról. Valamiért az érintetteknek nem állt szándékukban ezt jelezni, deengem érdekelne, hogy van időkorlát amíg ott lehet a pénz, csak mert nem szeretném h kárba vesszen több órás kereskedés eredménye...

Ati 08-27-2009 18:29

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 222461)
Ma többen írták a cheten, hogy eltűnt a pénzük a kereskedelmi posztokról. Valamiért az érintetteknek nem állt szándékukban ezt jelezni, deengem érdekelne, hogy van időkorlát amíg ott lehet a pénz, csak mert nem szeretném h kárba vesszen több órás kereskedés eredménye...

Ha a kereskedelmi poszt megszűnik (például klánterületen), akkor az ott lévő áru és pénz elveszik.

Máshol jelenleg nincs ilyen időkorlát, de valami tervezve van, hogy ne ott tartsák az emberek a pénzüket, ezért nem célszerű a kereskedelmi posztokon hagyni a pénzt.

Ildee 08-27-2009 18:36

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 222463)
Ha a kereskedelmi poszt megszűnik (például klánterületen), akkor az ott lévő áru és pénz elveszik.

Máshol jelenleg nincs ilyen időkorlát, de valami tervezve van, hogy ne ott tartsák az emberek a pénzüket, ezért nem célszerű a kereskedelmi posztokon hagyni a pénzt.

Ezek nem ilyen kereskedelmi posztokon történtek állítólag, de már megint szó volt karakterek egymásnak kölcsönadásáról... szóval nem tudom mennyi igaz belőle :)
De köszi, így tiszta a kép.

Bushmills 08-27-2009 19:46

Pénz és áru a piacon
 
Az egyik én voltam. A kérdéses poszt a Riválisok szigete, az áru tegnap este későn került oda és ma reggelre hűlt helye volt no, meg a pénznek is.
Semmi trükközéssel nem próbálkoztam.
Arra gondoltam, mivel viszonylag új a poszt, talán bug-os.

Ati 08-27-2009 20:21

Quote:

Originally Posted by Bushmills (Post 222465)
Az egyik én voltam. A kérdéses poszt a Riválisok szigete, az áru tegnap este későn került oda és ma reggelre hűlt helye volt no, meg a pénznek is.
Semmi trükközéssel nem próbálkoztam.
Arra gondoltam, mivel viszonylag új a poszt, talán bug-os.

Milyen áru? Vannak áruk, amik csak egyetlen napig tartanak ki, utána megromlanak. A kereskedelmi áruk például mind ilyenek.

Bushmills 08-27-2009 21:13

Fűszer és nem telt el 12 óra sem.

Ati 08-27-2009 21:23

Quote:

Originally Posted by Bushmills (Post 222471)
Fűszer és nem telt el 12 óra sem.

Éjfélkor lett kitéve a fűszer a piacra, amit megvettél, onnantól kezdve 24 óra múlva romlik meg, vagyis pontban következő nap éjfélkor.

A kereskedelmi áruk nem azért vannak, hog ynapokig tárolgasd őket, hanem azért, hogy egyik helyen megveszed, másik helyen eladod, ahol van automata felvásárlás, és ennyi. Nem lehet őket napokig tárolgatni. Ez teljesen szándékosan van így.

Ildee 08-27-2009 21:34

Most akkor a riválisokon nincs auto felvásárlás? Ha jól emléxem ott 2 kereskedelmi poszt is van...

Ati 08-27-2009 21:37

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 222473)
Most akkor a riválisokon nincs auto felvásárlás? Ha jól emléxem ott 2 kereskedelmi poszt is van...

Csak az északi poszton van.

Bushmills 08-27-2009 21:57

"Éjféltől a bennszülöttek szigetén és a riválisok szigetén található kereskedelmi posztok is árulnak kereskedelmi árukat. A tényleges beüzemelésükhöz szükséges újraindítás megvolt, ezért éjféltől teljesértékűen működnek: árulnak és vesznek is a kereskedelmi árukból."

Ez vitt félre. Nem derült ki számomra, hogy csak az északi posztra vonatkozik és a délire vittem.


All times are GMT +1. The time now is 22:04.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu